Piercing do pupka pre dievčatá – všetko, čo potrebujete vedieť pred zákrokom

V podmienkach moderného života sa pre mnohé dievčatá piercing v pupku stal neoddeliteľnou súčasťou módneho obrazu..

Dievčenský piercing do pupka - foto 3

Piercing do pupka pre dievčatá – vlastnosti, pravidlá, tipy

Populárna punkcia je jedným z najlepších spôsobov, ako ozdobiť telo, zvýrazniť krásu a sexualitu dokonale plochého napumpovaného brucha. Niektoré módy sa neobmedzujú iba na jedno prepichnutie krásnou náušnicou, ale urobia si dve, tri alebo dokonca viac dierok, ktoré potom ozdobia tými najneuveriteľnejšími šperkami..

Dievčenský piercing do pupka - foto 1

Robíme to za slušnú cenu a v slušnej kvalite

Keď je dievča pripravené splniť si sny o piercingu na bruchu, zaujíma ju tiež otázka, koľko stojí prepichnutie pupka – skutočne dôležitá podmienka. Na rozdiel od piercingu na penise, ktorý je spojený s vysokými rizikami a vyžaduje od pána najvyššiu profesionalitu, je piercing v pupku považovaný za cenovo dostupný. To však neznamená, že je potrebné pichnúť žalúdok v remeselných podmienkach – problémy a komplikácie môžu nastať každému, ak sa postup vykonáva bez dodržania štandardov sterility..

Dievčenský piercing do pupka - foto 2

Základné veci, ktoré by ste mali vedieť pred prepichnutím pupka

Pupkový piercing, kedysi považovaný za ozdobu tiel starovekých vládcov alebo kňažiek, je dnes k dispozícii každému dievčaťu. Pred piercingom sa odporúča poznamenať si všetky výhody a nevýhody takéhoto intímneho vpichu – ste pripravení sa o to postarať, vydržať niektoré nepríjemnosti a bolesť počas postupu? Uzdravenie je považované za najťažšie obdobie. Na toto obdobie stojí za to zdržať sa náušníc zo zlata a iných drahých kovov, môžu byť odmietnuté. Do primárneho otvoru je lepšie vložiť krúžok alebo tyč z titánu alebo lekárskej ocele. Budete sa musieť vzdať procedúr kúpeľa, solária a plávania v bazéne – najmenej na 3-4 týždne. Až do úplného uzdravenia nie je možné bezdôvodne narušiť prepichnutie frenu jazyka a pupka a nahradiť ho iným..

Dievčenský piercing do pupka - foto 4

Aké sú kontraindikácie pre punkciu pupka

Je potrebné pripomenúť, že pri kontaktovaní salónu s cieľom získať informácie o tom, koľko stojí prepichnutie pupka, sa musíte dozvedieť o kontraindikáciách. To platí najmä pre tie typy piercingov, ktoré môžu spôsobiť vážne krvácanie. A ak je niečo so zrážaním krvi v poriadku, je to dôvod zmeniť názor.

Dievčenský piercing do pupka - foto 5

  • DÔLEŽITÉ!

Materiál má len informačný charakter – nie je odporúčaním pre priame akcie.

Pred vykonaním akýchkoľvek manipulácií s piercingom sa poraďte s lekárom (odborníkom).