Skice na tetovanie

SKICS OF HANDPOCK TATTOO

V materiáli nájdete nielen obrovské množstvo skíc na tetovanie Handpoke, ktoré si môžete prezrieť a vziať ich ako základ pre vytvorenie vlastného skutočného a naj remeselne najexkluzívnejšieho dizajnu podzemného tetovania, ktorý sami použijete na svojom tele v najlepšie tradície tetovania Hand Poke. Tu sa dozviete veľa zaujímavých vecí o funkciách a možnostiach kresieb, štýlových prvkoch, zoznámite sa s jeho históriou, významom a zaujímavými faktami. Okrem toho máme na našich webových stránkach tematické materiály:

  • Význam tetovania na mieru
  • Fotografia tetovania v štýle Handpoke

Ručné tetovanie náčrtky - zbierka kresieb pre tetovanie a zaujímavé informácie

Ručný štýl a náčrty kresieb pre ručne robené tetovanie

Handpoke je technika tetovania, ktorá nezahŕňa používanie tetovacieho stroja..

Ručne vyrobené tetovanie sa často nazýva „domáce“ tetovanie, pretože ich aplikácia vyžaduje minimálny súbor materiálov. Obvykle sú tieto tetovania zložené z jednoduchých línií a nekomplikovaných návrhov. Čím jednoduchšie tetovanie bude, tým lepšie bude prevedenie..

Tetovanie technikou handpoke je menej bolestivé a samotná kresba sa uzdravuje oveľa rýchlejšie. Proces práce však bude mnohonásobne pomalší ako pri použití písacieho stroja..

História štýlu

V tetovacom priemysle sa nedávno objavili špecializované stroje. A v Rusku sa špecializované vybavenie objavilo iba pred 20 rokmi. Tetovanie však bolo populárne oveľa skôr. Ľudia dlho nanášali kresby na kožu pomocou ihiel, zvieracích kostí a nabrúsených kameňov. Dokonca aj v starých kmeňoch bolo tetovanie veľmi bežné, samozrejme, vtedy žiadne tetovacie stroje neexistovali..

Samotný štýl handpoke sa javil ako protest proti komercializácii tetovacieho priemyslu..

Tetovanie si v modernej spoločnosti rýchlo získava na obľube. V dnešnej dobe je dosť ťažké nájsť mladého muža alebo dievča, ktorí by nemali ani jedno tetovanie. Kresby na tele sa stávajú módnymi. Mnohým tetovačom sa nepáči, že sa pôvodne undergroundové umenie stalo súčasťou moderných trendov. Preto používajú techniku ​​handpoke na vytváranie jedinečných tetovaní..

Pre mnohých majstrov je tetovanie predovšetkým kultúra, umenie. Toto je kreatívny proces. Takáto obrovská popularita v spoločnosti znehodnocuje tetovanie..

Zvláštnosti

Ručné tetovanie sa vyznačuje neopatrnosťou a nekomplikovanosťou. Niekedy sa tetovanie robí bez vopred pripraveného náčrtu, ktorý má iba nápad. Tento štýl tetovania neznamená prítomnosť komplikovaných detailov alebo jasných čiar na výkrese. Najčastejšie ide o obrázky zvierat, kreslené postavičky, rôzne atribúty každodenného života, emotikony, symboly alebo nápisy. Ručné tetovanie rád vyvoláva spoločensky významné témy, napcháva im do tela všelijaké kliatby alebo obscénne výrazy..

Ručne vyrobené tetovanie sa vykonáva iba čiernou farbou, v zriedkavých prípadoch môže pridať malú červenú farbu.

Význam

 

Každé tetovanie má svoj vlastný význam. Niekto zveční na svojom tele dôležité okamihy svojho života, ja obdarujem obraz zvláštnym významom. Niekto má rád estetiku kresieb tela a nedáva tam žiadny zvláštny význam..

Handpok je však vždy o vzbure a svojvoľnosti. Ľudia, ktorí si dajú tetovať v tomto štýle, demonštrujú svoj namyslený charakter a nesúhlas so sociálnymi princípmi alebo stereotypmi..

Ľudia, ktorí robia tetovanie na mieru, sú priťahovaní kritickosťou a absurdnosťou vnímania. Pomocou týchto kresieb na tele zdôrazňujú svoju filozofiu, zmysel pre humor, štýl, životný postoj.

Rovnako sa v živote správajú aj tí, ktorí si zdobia telo zábavnými a smiešnymi obrázkami, bez obáv, že by ich mohlo jedného dňa mrzieť. Žijú v okamihu, nemyslia na vzdialenú budúcnosť. Pre takýchto ľudí sú skutočné pocity a emócie oveľa dôležitejšie ako neviditeľná budúcnosť..

Populárne možnosti

Medzi dievčatami sú bežné úhľadné kresby pozostávajúce z niekoľkých jednoduchých línií. Napríklad zlomené srdce, nápisy odzrkadľujúce ich životného ducha („žite rýchlo“, „materský vrah“, „zvláštne časy“, „prepáčte, je mi to jedno“), obrázky zvierat, ktoré robia ľudské záležitosti (jazda na skateboarde, počúvanie hudba jesť pizzu) atď..

Chlapi majú ležérnejšie tetovanie na mieru. Mladí ľudia často takéto tetovanie vypúšťajú celkom spontánne, niekedy to robia doma s priateľmi..

Najpopulárnejšie obrázky, ktoré možno často nájsť na chlapoch: lebky, postavy z animovaného seriálu Simpsonovci alebo Family Guy, rôzne kliatby, obrázky potravinárskych výrobkov, zvieratá.

Je dôležité si uvedomiť, že tetovanie nie je rozdelené na “mužské” a “ženské”. Každý môže vyplniť to, čo sa mu páči viac, bez ohľadu na pohlavie.

 

Miesta na tetovanie

 

Pretože tetovanie na mieru neznamená veľký počet prepracovaných detailov, veľkosť je často stredná alebo malá (nie viac ako 15-20 cm)..

Zriedka sa takéto tetovanie nachádza na stehne alebo hrudníku, na chrbte..

Bežné miesta na tetovanie na mieru sú: kolená, zápästia, predlaktia. Obvykle sú také tetovania vyrobené ako druh rukávu. To znamená, že mnoho malých obrázkov pokrýva celú ruku alebo nohu, pričom medzi nimi neexistuje logické spojenie..

Konečne

 

Tetovanie je dosť dôležitý krok. Napriek tomu, že mnoho ľudí tetuje často bez toho, aby premýšľali o dôsledkoch, nie je to vždy dobrá voľba..

Je potrebné vážne pristupovať k výberu majstra a štúdia, zhromaždiť maximálne množstvo informácií, prečítať si recenzie ostatných ľudí.

Možno tetovanie prinesie veľkú radosť. Ale môže sa stať, že sa stane obrovskou chybou..

Odstránenie tetovania je bolestivé a nepríjemné. Je preto lepšie vopred si premyslieť, či si naozaj chcete dať tetovanie teraz, presne v tomto štýle, na tomto konkrétnom mieste a či ste si istí zvoleným obrázkom.

Konzultácia s majstrom pred reláciou nebude nadbytočná. Na ňom môžete položiť všetky svoje otázky..

Stojí za to brať uzdravenie tetovania rovnako vážne. Aj keď kresbu vykonal skúsený remeselník, nesprávne hojenie môže spôsobiť zlý výsledok. Riadky môžu plávať, pigment môže vypadávať, konečný obrázok sa bude veľmi líšiť od pôvodného nápadu.

Je potrebné dodržiavať všetky odporúčania pána, vopred si kúpiť liečebnú masť.

Do 18 rokov by ste si nemali dať tetovať. Po prvé, vaši rodičia s tým nemusia súhlasiť a bez ich súhlasu sa jednoducho nebudete dať tetovať. Za druhé, dospievanie je obdobím, v ktorom sa len začínajú formovať chute a postoje. Čo sa vám zdá ako skvelý nápad v 15 -tich, vás už do 20 -tich nemusí osloviť.

Príklady tetovacích náčrtov na ručne robené tetovanie z 26/11/2020 (282 skíc)

Text je názorom autora, netvrdí, že je konečnou pravdou.

Pripravené: GEVI (Zhenivieva Richard)