správy

správy

Cara Delevingne: fotografie nových tetování

Cara Delevingne: fotografie nových tetování

Mimořádně populární modelka Cara Delevingne, která má pikantní pověst a objevila se ve žlutém tisku pod titulky „Cara Delevingne je lesba“, opět ohromila své fanoušky a média zajímavým oblečením, pod kterým vytvořila chytlavou orientální- styl tetování na jejím těle. Orientální tetování Cary Delevingne s květinami a ptáky bylo v dokonalé harmonii s přísným kalhotovým oblečením, které objímalo její štíhlé tělo večer na plesu Costume Institute. Cara Delevingne na fotografii s tetováním a bez něj, představená v galerii na této stránce níže.

cara delevingne foto 1

Informace o minulosti Cara Delevingne

Do svých 22 let má modelka Cara Delevingne nejen skandální pověst, ale také neoficiální titul nejvíce „potetované“ TOP modelky na světě. Její zaměstnavatelé opakovaně hovořili o nepřípustnosti modelu této úrovně tetovat na její tělo. Mnozí prohlásili, že pokud dívka bude pokračovat v podobném duchu, pak už nebude vhodná na módní přehlídku v plavkách..

Co potřebujete vědět o Cara Delevingne:

Určitě byste měli zjistit, jestli je pravda, že se Cara Delevingne a Michelle Rodriguez líbali.

Je nutné prozkoumat a zjistit typ vztahu mezi Annie Clarkovou a Carou Delevingne.

A mimochodem, výška a hmotnost Cara Delevingne: 173 cm a 49 kg.

Fotografie Cara Delevingne:

Read more
správy

Apple Watch nefungujú dobre kvôli tetovaniu na ruke

Apple Watch oficiálne vyšli a teraz sa môžeme definitívne baviť o existujúcich nedostatkoch inteligentných hodiniek Apple.

Pôvodne sa hovorilo, že verzia Apple Watch s kovovým puzdrom sa extrémne rýchlo prepíše a škrabance kazia vzhľad..

Ďalšou chybou výrobcov bola nesprávna činnosť hodiniek Apple Watch na ruke osoby, ktorej zápästie zdobia kresby tetovania. Mnoho majiteľov tetovania na ruke a miniaplikácie Apple Watch si všimlo, že zariadenie funguje abnormálne (zle).

Apple Watch nefungujú dobre kvôli tetovaniu na ruke 3

Apple Watch nefungujú dobre kvôli tetovaniu na ruke 3

Sociálne siete, ako moderný monitor celého sveta, hlásili nasledujúce chyby Apple Watch u ľudí s tetovaním:

 • Apple Watch požiada o opätovné zadanie PIN kódu
 • Spojenie medzi inteligentným telefónom a Apple Watch, ktoré je k nemu pripojené, sa stratí
 • Údaje o tepovej frekvencii (srdcový tep) sa zobrazujú nesprávne
 • Problémy s uzamknutím obrazovky

Odborníci vysvetľujú, že takéto odchýlky v prevádzke hodiniek Apple Watch vznikajú v dôsledku skutočnosti, že na zadnej strane hodiniek sú nainštalované špeciálne senzory, ktoré presvitajú cez povrch pokožky na ruke a analyzujú cievy, v ktorých sú bezprostredné prekážky. vznikajú kvôli farbe, ktorá sa vstrekuje pod kožu. pri kreslení tetovania.

Senzory, ktoré zisťujú prítomnosť hodiniek na ruke, zablúdia z rovnakého dôvodu. Keď hodinky vidia pod ľudskou pokožkou farbu z tetovania, domnievajú sa, že sa nenachádzajú na ruke osoby, a požiadajú o opätovné zadanie PIN kódu.

Apple Watch nefungujú dobre kvôli tetovaniu na ruke 1 Apple Watch nefungujú dobre kvôli tetovaniu na ruke 2

Problémy je možné vyriešiť vypnutím niektorých senzorov, ale potom sa stratia niektoré funkcie Apple Watch:

 • Možnosť využívať platobné terminály
 • Dodatočná ochrana proti krádeži

Atď..

VIDEO S INAKTÍVNYM HODINOM APLIKÁCIE

Read more
správy

Tetovanie Nikity Presnyakov – Pugachevov vnuk sa nechal tetovať

02/04/2015 – Správy zo stránky vnuka Ally Borisovny Pugachevovej sa šírili po sociálnych sieťach, že jeho pravé rameno od tej chvíle zdobilo tetovanie. Priaznivci hviezdnej rodiny si nenechali ujsť príležitosť propagovať túto udalosť.

Tetovanie Nikity Presnyakova

Tetovanie Nikity Presnyakova 1

Tetovanie Nikity Presnyakova 1

Slávny potomok sa poponáhľal zverejniť krátku formu so záznamom o procese tetovania na „instagrame“. Ako vysvetlil sám Nikita Presnyakov – „Sen o tetovaní na tele žil mnoho rokov v jeho fantázii.“.

Avšak aj za prítomnosti videa a hlasného humbuku okolo skutočnosti, že Nikita Presnyakov si dal urobiť tetovanie – nikto nevie, aké kresby má chlapove tetovanie, tk. pozrite si to na videu – nefunguje to.

Priaznivci tohto roztomilého chlapíka už začínajú hovoriť o tom, že ctižiadostivý režisér bude mať čoskoro ďalšie tetovanie..

Tetovanie Nikity Presnyakova 2

Read more
správy

Tetovanie s detskými skicami

Ontario je domovom muža, ktorého možno nazvať jedným z najlepšie potetovaných otcov na svete. Bez ohľadu na jeho farebný a trochu brutálny vzhľad s holou hlavou a nadýchanými bradami.

Keith Anderson aplikuje na svoje telo tetovanie s detskými skicami, a robí to so závideniahodnou pravidelnosťou. Aj keď tieto kresby na tetovanie možno nazvať náčrty s veľkým úsekom – sú to len kresby malého dieťaťa, ktoré otec prenáša do svojho tela vo forme tetovania.

Tetovanie s detskými skicami 6

Keith zdobí svoje telo kresbami dieťaťa od jeho syna, keď mal 4 roky. Teraz svojmu synovi umožňuje, aby zdvihol tetovací stroj a vyplnil tetovanie svojho otca vlastnou rukou..

Keith je pevne odhodlaný pokračovať vo svojom podniku, kým ho nezastaví jeho syn. A momentálne ho teší tetovanie, ktoré pripomína kresbu na starom vitráži, ktorú nakreslil jeho syn, keď mal 8 rokov..

Tetovanie s náčrtkami dieťaťa – rukami dieťaťa

Tetovanie s detskými skicami 2 Tetovanie s detskými skicami 3 Tetovanie s detskými skicami 4 Tetovanie s detskými skicami 5

Tetovania z detských kresieb prenášajú do tela „neobvyklého otca“ traja rôzni tetovači a nedávno otec začal brať do tetovacích salónov aj svojho syna, ktorému dôveruje, že kresby do tela prenesie sám. Možno tetovač vyrastie …

Tetovanie s detskými skicami 1

Tetovanie s detskými skicami

Read more
správy

Tetovanie a technológie

Tetovanie a technológie – inovatívne riešenia tetovania

Ako viete, inovácii neexistujú žiadne prekážky ani zákazy. Držiac ruku za moderné technológie otvárajú akékoľvek dvere, rozširujú obzory efektivity, „nútia“ v mnohých ohľadoch prospievať ľuďom v konkrétnej oblasti umenia – tetovanie.

Ak sa predchádzajúce obrázky používali výlučne na odhalenie vnútorného sveta prostredníctvom symbolov alebo na predstavu o postavení človeka v určitých sociálnych vrstvách, teraz dominuje prirodzený pragmatizmus, pretože tetovanie sa stalo digitálnym..

Inovatívne smery v umení tetovania 1

Fotografia ukazuje príklad práce hybridného tetovania a smartfónu na určenie ukazovateľov životnej činnosti človeka.

Jednou zo sľubných oblastí ich aplikácie je funkcia odomykania smartfónu pomocou unikátnej nálepky na kľúč – vivalnk. Vnímanie obrazu pokračuje v bezdrôtovej technológii NFC bez použitia fotoaparátu. Zariadenie sa jednoducho aplikuje na tetovanie. Neobvyklý mechanizmus odomykania zámku trvá menej ako jednu sekundu. Jediná nepríjemnosť tetovacieho kľúča sa musí meniť každých päť dní, takže výrobca odporúča zakúpiť sady 10 kusov..

Vývojári projektu Epidermal Electronics vložili do tetovania úplne iný technologický význam. Hlavnou úlohou digitálneho obrazu na koži je sprostredkovať informácie o zdravotnom stave: pulz, tlak, dýchanie a niektoré ďalšie biometrické údaje. Sú prečítané a rozpoznané smartfónom. Vyhliadky na implementáciu a zlepšovanie sú tu zrejmé..

Inovatívne smery v umení tetovania 2

Futuristická technológia tetovania budúcnosti

Rýchlo sa dá prečítať aj QR kód, ktorý je možné považovať za tetovanie so šifrovanými osobnými údajmi. Hromadné nadšenie pre túto oblasť umenia tetovania propagovali výrobcovia pomôcok so vstavanými technológiami rozpoznávania. 2D obrázok sa aplikuje tradičným spôsobom. Jeho hlavná úloha sa týka úplne inej roviny, a to schopnosti zdieľať statické informácie najmä o sebe a o svete všeobecne..

Obvyklé chápanie významu tetovania a symboliky teda postupne stráca význam. Umenie sa stáva technologickým a pragmatickým.

Read more
správy

Smutný tetovač prepadol objednaný taxík

Na podporu axiómy, že tetovanie, tetovanie – hádky, uverejňujeme materiál, ktorý bude hovoriť o potenciálnom tetovaní, s ktorým sa im vyplatilo pištoľou, a ktorý s jeho pomocou spáchal zločin.

Pamätajte si! Tetovať sa musíte iba v tetovacom salóne a iba od dôveryhodného majstra..

Smutný tetovač prepadol objednaný taxík

Smutný tetovač prepadol objednaný taxík

Takže k novinkám …

Nedávno boli zadržaní dvaja mladí muži pre podozrenie zo spáchania mimoriadne odvážneho ozbrojeného útoku. Ako sa ukázalo počas ďalšieho konania, jeden zo zločincov sa ukázal byť tetovačom, ak ho tak možno nazvať.

Dvaja mladí ľudia pili alkohol večer, keď im došli finančné prostriedky na zábavu, jeden vysvetlil, že má plán, ktorý pomôže získať nejaké peniaze, a ponúkol priateľovi, aby si objednal taxi od dôveryhodného operátora. Zavolali, objednali si auto, taxík bol doručený včas.

Mladí počas cesty taxikárovi vysvetlili, že potrebujú zmeniť cieľ cesty a vzhľadom na okolnosti, ktoré nastali, zavolali do garáže..

Vodič podľa očakávania išiel uvedenou trasou a priviedol mladých ľudí do určeného garážového družstva, bol umiestnený „pod kufor“.

Jeden z pasažierov priložil hlaveň pištole k hlave a hroziac bezprostrednými represáliami požiadal o vydanie peňazí a cenností. Druhý cestujúci medzitým prehľadal auto a vzal si, čo sa mu páčilo..

Výber fotografií s tetovaním taxi

Hotové tetovanie vzorom taxíka 8Hotové tetovanie vzorom taxíka 8Hotové tetovanie so vzorom taxíka 7Hotové tetovanie so vzorom taxíka 7Hotové tetovanie so vzorom taxíka 6Hotové tetovanie so vzorom taxíka 6Hotové tetovanie so vzorom taxíka 5Hotové tetovanie so vzorom taxíka 5Hotové tetovanie so vzorom taxíka 4Hotové tetovanie so vzorom taxíka 4Hotové tetovanie so vzorom taxíka 3Hotové tetovanie so vzorom taxíka 3Hotové tetovanie vzorom taxi 2hotové tetovanie so vzorom taxi 2hotové tetovanie so vzorom taxi 1hotové tetovanie so vzorom taxi 1

Zisk zločincov sa stal:

 • 3 000 rubľov
 • Mobilný telefón
 • Tablet
 • Vysielačka
 • Kľúče od auta

Taxikár sa našťastie nestratil a rýchlo informoval políciu a informoval osobu, ktorá prišla vedľa, o znakoch útočníkov..

Mladých ľudí zadržali v horúcom prenasledovaní a vysvetlili im, že pištoľ bola pneumatická, ktorú im dal vo forme platby jeden z klientov za tetovanie vyrobené v remeselných podmienkach..

Za spáchanú lúpež hrozí budúcim tetovačom až 10 rokov väzenia.

Hovorí sa, že dobrý tatér tam má cenu zlata. Je len dobrý??

Read more
správy

Festival tetovania – Adler 2015

Festival tetovania - Adler 2015

Festival tetovania – Adler 2015

Všetci milovníci a obdivovatelia tetovacieho umenia sa teda môžu začať pripravovať na udalosť, ktorá bola oznámená o 24.-26. apríla 2015 v Adleri – “súťaž-festival tetovania“.

Súťaž bude prebiehať 3 dni, letovisko sa úplne ponorí do sveta farieb na tetovanie. Tetovači z celého sveta budú súťažiť v 16 rôznych nomináciách.

Festival tetovania – Adler 2015

Všetci hostia tetovacieho festivalu sa budú môcť nielen pozrieť na prácu tetovacích umelcov z celého sveta, ale v rámci akcie tiež získať bezplatný náčrt tetovania alebo si vytvoriť propagačné tetovanie zadarmo..

Predstavitelia Soči uviedli, že súčasťou podujatia budú predstavenia rockovej hudby, aukcia obrazov a originálne extrémne show..

Read more
správy

Egyptská múmia so záhadným tetovaním zamotala vedcom hlavu

V jednej z egyptských dedín, ktorá sa nazýva Deir el-Medina, sa moderným archeológom podarilo nájsť telo ženy, ktorej telo bolo bohato zdobené tetovaním s náboženským nádychom. Nález bol verejne oznámený na stretnutí antropológov v Stanforde.

Časopis Nature na svojich stránkach reprodukoval slová Anne Austinovej zo Stanfordskej univerzity (USA), ktorá uviedla, že v tých časoch bolo tetovanie najbolestivejšie, a aby si dala aplikovať viac ako 30 tetovaní, musela vydržať neskutočné muky. Ann dokázala nájsť iba jedno vysvetlenie tohto činu – hlbokú religiozitu a dôležitosť kresieb na tele..

Egyptská múmia so záhadnými tetovaniami si vedci lámali hlavu - foto 2

Egyptská múmia so záhadnými tetovaniami si vedci lámali hlavu – foto 2

Stojí za zmienku, že niektoré z najstarších tetovaní boli objavené náhodou, počas procesu skúmania múmií francúzskymi vedcami, ktorí boli pochovaní v rokoch 1300-1070 pred n. L. a boli objavené v 19. storočí v „Údolí kráľov“.

Aké tetovanie má múmia a čo znamenajú pre Egypt?

Telo ženy, ktoré mala Ann možnosť preskúmať, takmer úplne zničil čas a nebolo ľahké na ňom nájsť tetovanie. Ann si všimla podivné pásy na krku, ktoré sa rozhodla preskúmať infračervenou lampou. Výskum potvrdil, že čiary boli súčasťou tetovania, ktoré bolo aplikované pod kožu ešte nažive. Ďalej bolo na ženskom tele nájdených asi 30 návrhov tetovania na rôznych miestach..

Ramená múmie boli ozdobené kresbami paviánov, paže boli ozdobené kravami a v intímnej oblasti, v blízkosti bokov, boli lotosové kvety..

Egyptská múmia s tajomnými tetovaniami – kresby:

V oblasti krku, ramena a krku boli aplikované rôzne verzie „uajits“ – „Horusových očí“. Kresba „Horovým okom“ sa používala ako talizman a bola aplikovaná nielen na telo, ale aj na šperky a domáce potreby..

Egyptská múmia so záhadnými tetovaniami si lámala hlavu nad vedcami - fotka 1

Egyptská múmia so záhadnými tetovaniami si lámala hlavu nad vedcami – fotka 1

Na konferencii bolo poznamenané, že takéto tetovanie boli nájdené prvýkrát a nie je možné s určitosťou stanoviť ich význam a úlohu tejto ženy v spoločnosti..

Austin verí, že tetovanie tejto ženy hovorí výlučne o jej sociálnom postavení, vedec naznačuje, že žena bola kňažkou.

Vedci plánujú sériu štúdií zameraných na štúdium múmií nájdených v 19. storočí s cieľom nájsť nové tetovania..

Read more