správy

Ako chudnutie 122 libier ovplyvní vzhľad vašich tetovaní

Či už chudnete alebo priberáte, vaše tetovanie bude hrozné! Toto je lož, nepravdivá a nelogická špekulácia, ktorá vyvráti skúsenosť ženy, ktorá zhodila 65% svojej hmotnosti, schudla 122 kilogramov a jej tetovanie vyzerá skvele.

Ako strata 122 kilogramov ovplyvní vzhľad vašich tetovaní - informácie a fotografie

Ako strata 122 kilogramov ovplyvní vzhľad vašich tetovaní – informácie a fotografie

Ako chudnutie 122 kilogramov ovplyvní vzhľad vašich tetovaní – skutočný príbeh a fotografie

(Ak sa vám nechce čítať, môžete si vypočuť zvukovú verziu článku)

Reč bude o rodáčke z Veľkej Británie, ktorá päť rokov bojuje s nadváhou na fyzickej i morálnej úrovni – Emmy Murphy, na sociálnej sieti Instagram ju nájdete pod odkazom @splattard.

Dievčaťu sa podarilo schudnúť viac ako 120 kilogramov, preto sa musela uchýliť k chirurgickému zákroku a dlhému a tvrdému cvičeniu zameranému na chudnutie..

Na tele Emmy je veľa zaujímavých a pozoruhodných tetovaní a my sa ju nemôžeme opýtať, ako chudnutie ovplyvnilo vzhľad návrhov tetovania. Navyše, v ére totálnych problémov s nadváhou a zároveň snahou o atraktivitu bude jej príbeh čitateľov dokonale motivovať. .

Ako sa príbeh o chudnutí začal a čo mu predchádzalo?

V skutočnosti som sa vždy považoval za zdravého, mal som normálny krvný tlak a srdcový tep, lekári nezistili žiadne zdravotné problémy, ale zároveň som vždy myslel na deti a chcel ich.

S mojou váhou a pleťou je narodenie dieťaťa nebezpečnou udalosťou pre dieťa i pre mňa – hralo dôležitú úlohu..

Navyše som bol vždy podrobený, ak nie šikanovaniu ostatných, tak výsmechu – to určite. Keď som odchádzal z domu, cítil som nielen pohľady ostatných, ich odsúdenie v myšlienkach, ale nahlas sa smejem na svoju adresu a výsmech medzi sebou, samozrejme za svojim chrbtom – kvôli svojej váhe a stavbe.

https://www.instagram.com/p/B8_Vuj3jTrm/?utm_source=ig_web_copy_link

Ako začalo chudnutie??

Nemôžem povedať, že by moja strava bola vždy nesprávna alebo kriticky odlišná od toho, čo jedáva väčšina ľudí. Jednoducho som veľa jedol, vždy som mal problém s váhou, v 20 rokoch som bol obézny a v období po svadbe som sa uvoľnil a prestal som sa ovládať..

V tomto období som prestal trénovať a pokúšať sa obmedzovať v jedle, čo viedlo situáciu k tomu, že som sa pevne rozhodol urobiť niečo pre seba. A hneď to začal robiť.

Po konzultácii s odborníkmi som sa dozvedel, že objem môjho žalúdka je v dôsledku neustáleho prejedania sa oveľa väčší ako u väčšiny ľudí, a preto mám chuť neustále jesť a napĺňať ho. A pri takom objeme, aj keď ho úplne naplním niečím kalorickým, bude to stále oveľa viac, ako moje telo potrebuje. Ukázalo sa, že je to akýsi začarovaný kruh.

Riešením bola operácia na odstránenie časti žalúdka, asi 80% – vertikálna rukávová rektrektómia, nazývaná tiež VSG. Hneď na to som úplne zmenil jedálniček a začal som jesť výlučne na radu odborníka na výživu, a nie len vypĺňať priestor v žalúdku, kým sa hlad uspokojí..

Už 3 týždne po operácii mi bolo dovolené začať chodiť (kráčať) po ulici, po 8 týždňoch mi lekári dovolili ísť do posilňovne – rád som to urobil..

Moje tréningy začali postupne a do roka som dosiahol 4-5 dní v týždni v posilňovni. 15-20 minút kardio na bežiacom páse, hodina silových záťaží.

Potom som prepojil behanie – oddelene od telocvične a postupne, robil som pokroky, začal som viac behať – fascinovalo ma to, páčil sa mi výsledok, nové rekordy a víťazstvá.

Potom som pridal hodiny bedmintonu.

Okrem toho som sa naučil variť – robiť to nielen správne z pohľadu zdravej výživy, ale aj chutne. Neustále som nachádzal nové jedlá z rôznych kuchýň, ktoré by som chcel ochutnať a zároveň by v nich bol nízky obsah uhľohydrátov – to vyhovovalo mojej výživovej poradkyni.

Takáto výživa mi umožnila ľahšie sa vyrovnať s psychologickými momentmi a netrpieť starými zvykmi spojenými s jedlom a jeho množstvom..

https://www.instagram.com/p/B7CAuZJjIeO/?utm_source=ig_web_copy_link

Čo bol najväčší problém pri vašom chudnutí?

V skutočnosti mi čas robil problém! Bolo pre mňa veľmi ťažké pracovať od 9 do 5, navštevovať večer vysokoškolské hodiny a zvládnuť spojiť všetky povinné činnosti s varením a školením, ktoré vyžadovalo veľa času, ktorý stačil na spánok, a niekedy možno aj málo.

Ako chudnutie a cvičenie v posilňovni ovplyvnili vaše tetovanie?

Pokiaľ ide o moje tetovanie, všetko je super! Ako optimista som počítal s niečím horším.

A existuje niekoľko dôvodov, prečo si udržať tetovanie v dobrom stave po tom, čo som schudol viac ako 120 kg..

Mal som dobrého tatéra – všetky moje tetovania sú vysokej kvality, o tom som presvedčený.

Väčšina mojich návrhov tetovania sa týka zvierat, vďaka čomu je niektoré zakrivenie vzoru menej nápadné kvôli chudnutiu a zmenám veľkosti tela..

Nemal som tetovanie na vnútornej strane ruky ani stehna.

Veľa som urobil so železom, čo mi umožnilo pri všeobecnom znížení hmotnosti veľa nestratiť na objeme ramien, ale urobiť ich jednoducho kvalitatívne odlišnými – myslím si, že toto je najdôležitejšia vec.

Ale – to nie je všetko, nie všetko je také jednoduché.

Prirodzene, pri takom chudnutí som mal problém s ochabnutou (prebytočnou) pokožkou. Vyriešil to jediný existujúci spôsob – odstránenie nepotrebnej kože.

Naozaj som požiadal chirurga, aby mi počas operácie uložil tetovanie – pôvodne povedal, že to nepôjde. Myslel som si, že je to lepšie – prísť o chvost od lišky (Ketsune) alebo odrezať časť chvosta kaprovi? =)

Výsledkom bolo, že chirurg odviedol skvelú prácu.!

Podarilo sa mu odrezať časť na vnútornej strane ramena a ušiť všetko tak, aby bolo zachovaných 99% tetovacieho vzoru, a liška na kresbe sa spájala s Karpom Koiom..

https://www.instagram.com/p/B6dLt2UjhQs/?utm_source=ig_web_copy_link

Aké sú tvoje plány s tetovaním ďalej?

Už v čase chudnutia sa mi na dolnú časť nohy objavili tetovacie kresby, plánujem zavrieť jazvy na ruke tetovaním, ktoré mi zostalo po odstránení pokožky.

A urobím plány pre tetovanie, počnúc mojím tvarom, snažím sa obísť potenciálne nebezpečné miesta, napríklad stehná, ktoré sa kvôli chudnutiu môžu veľmi zmeniť..

Čo si môžete priať včera (pred piatimi rokmi)?

Chcel by som mať väčšiu vytrvalosť, ísť pevne za cieľom. Ignorujte zlyhania a zamerajte sa na úspechy. Pokojne nechajte ľudí v minulosti – ktorí sú toxickí, nikdy za nikým neutekajte. Skúste si užiť čo najviac.

https://www.instagram.com/p/B55FagADb3z/?utm_source=ig_web_copy_link