správy

Bartolo Colon predviedol nové dramatické tetovanie, ktoré mu zaberá takmer celú ľavú ruku

Napriek tomu, že bejzbalista už dosiahol úctyhodný vek štyridsaťpäť rokov, stihol už hrať za niekoľko špičkových tímov ako Chicago White Sox, New York Yankees či Oakland Athletics, kým nepodpíše s Texas Rangers “. Džbán ohromil fanúšikov svojim podpisovým ihriskom viac ako raz, ale aj teraz Bartolo Colon stále hľadá spôsoby, ako sa „vylepšiť“ a prekvapiť aj tých najnáročnejších fanúšikov bejzbalu..

Bartolo Colon predviedol nové dramatické tetovanie - fotka 1

Bartolo Colon odhalil nové dramatické tetovanie – fakty

Nie, do svojho streleckého arzenálu nepridal nové smeny, aj keď Colon je už povestný tým, že dokáže hádzať fastball veľkou rýchlosťou takmer z akéhokoľvek miesta na ihrisku. A nie, neoznámil, že bude v nasledujúcej sezóne hrať na pozícii (viete si to vôbec predstaviť?). Najlepší americký nadhadzovač našiel zábavnejší spôsob, ako ohromiť fanúšikov.

To, čo Colon ukázal svetu v osemnástej smene, keď Texas Rangers v Globe Life Parku prehrali 13: 0 so Seattle Mariners, bolo oveľa väčšie. Doslova. Ukázalo sa, že Colon sa zrazu rozhodol pre nové tetovanie, ktoré mu zaberá takmer celú ľavú ruku. Predstavuje anjelského tvora dúhovej farby, ktorý bojuje s niekým, kto rozhodne vyzerá ako diabol..

Táto scéna vo všeobecnosti zobrazuje bitku medzi archanjelom Michaelom a diablom a vyzerá úžasne. Vo všeobecnosti je obraz tohto svätca obľúbeným námetom na náčrt tetovania. Niekomu sa môže zdať, že je to dosť zvláštna voľba, ale zrejme pre Colona to bol drahocenný sen..

“Toto je archanjel Michael.” Takéto tetovanie som si chcel dať už dlho, ”komentoval po zápase Colon. “Tento rok som sa konečne rozhodol, že to urobím, ale bolo príliš teplo.” Tetovanie by sa nezhojilo dobre. Našťastie sa to potom ochladilo a ponáhľal som sa to naplniť cez víkend, “vysvetlil a minulý štvrtok mal v Texas Rangers voľno..

Fotografia tetovania sa okamžite objavila na internete a vyvolala búrlivú diskusiu na sociálnych sieťach. Fanúšikov a bežných ľudí samozrejme veľmi zaujíma, čo ovplyvnilo Bartolov výber. Je ťažké usúdiť niečo z jeho zdržanlivého komentára. Možno je športovec extrémne náboženský? Alebo je ovplyvnený románom Johna Miltona Stratený raj? V každom prípade nikdy nebudeme poznať odpoveď na tieto otázky..

Bartolo Colon predviedol nové dramatické tetovanie - fotografia 2

Treba priznať, že tetovanie je špičkové. Jasný detailný obraz, všetky emócie sú perfektne prečítané na tvárach postáv. Zdá sa, že slávna zápletka začala hrať na rukách slávneho bejzbalistu novými farbami.

Zaujímavý fakt: portrét samotného Bartola sa chváli na ramene bejzbalovej fantázie. Muž menom Matt Sassi uzavrel stávku v jednom zo zápasov: ak sa Bartolovi podarí streliť homerun, dostane tetovanie na tvár. Matt a jeho priatelia sa osobne zúčastnili zápasu, aby boli svedkami tohto úspechu. Nie skôr povedané, ako urobené. Aj keď sa Matt ukázal byť mužom svojho slova, jeho tetovanie nevyzerá tak pekne ako Bartolovo tetovanie. Podľa všetkého musíte svoje stávky premýšľať opatrnejšie, aj keď Matt verí, že v tejto situácii radšej vyhrá, ako prehrá. Sassi je šťastný, že si dal tetovať. „Ukážem to deťom – ak ich niekedy budem mať,“ poznamenal, „pokiaľ môžem tetovanie ukázať svojmu malému synovcovi.“.

Keď sa vrátime k téme, úprimne blahoželáme Bartolovi k jeho novému tetovaniu. Naozaj to vyzerá epicky. Dúfame, že nové tetovanie bude znamenať nové kolo kariéry, plné nezabudnuteľných víťazstiev a jasných zápasov..

Pozri si video:

Pripravené: MPRIBYTKOVÁ (Maria Pribytkova)