správy

Changpeng Zhao si nechá vytetovať s logom Binance

Tetovanie je celoživotný záväzok a tým, ktorí si ho chcú zaobstarať, sa odporúča, aby si dôkladne premysleli dizajn, ktorý bude použitý. Každý má svoje vlastné dôvody, prečo si nechať urobiť prvé tetovanie. Niektorí chcú osláviť nezabudnuteľnú udalosť vo svojom živote, iní to robia kvôli umeniu, pretože vlastnú pokožku považujú za špeciálny druh plátna. Dôvody vzhľadu obrazov na tele a výber dizajnu sú rovnako individuálne ako ľudia, ktorí ich používajú..

Changpeng Zhao si nechal vytetovať logo Binance ako symbol svojho večného záväzku voči platforme - foto

Changpeng Zhao naznačuje zámer nechať sa potetovať Binance

1. decembra CEO spoločnosti Binance tweetoval odkaz na instagramové video, na ktorom je vidieť ruku s tetovaním loga Binance. Hoci tweet naznačoval, že je to jeho ruka, nikto zatiaľ nepotvrdil, že by to bola samotná CZ..

Potvrdenie nového tetovania

Neskôr skutočnosť, že mal vytetovaný obrázok na CZ paži, potvrdila správa na stránke Binance. Správa, ktorú napísal sám CZ, poskytla vysvetlenie okolností, ktoré prispeli k vzhľadu tetovania. Všetko to začalo jednoduchým obedom v Singapure s Lucom Wagmanom a Garethom z Coinmarketcap.

CZ neskôr pokračoval vo vysvetľovaní: „Počas večere s Lukom a Garethom v Singapure sme počas nášho rozhovoru zistili, že na Lukeovej ruke bolo vytetované logo Bitcoin. Ako sa ukázalo, Luke zamýšľal pridať k tomuto obrázku logá CoinMarketCap a Binance, čím svoju ruku premení na symbolickú krypto ruku. “.

Pôvod loga

Príbeh o vzhľade vytetovaného loga sprevádzal príspevok o samotnej histórii vzniku imidžu značky Binance..

O 16 mesiacov skôr sa pri vytváraní loga platformy vyskúšali rôzne možnosti. Existovali myšlienky predstaviť logo ako stávky, obrázky so žiadosťami o výmenu vo forme dvoch štvorcov, aby sa porazil význam „binárneho“ slova v mene Binance (ako kombinácia slov Binary Finance).

Výsledkom bolo, že sme skončili s dvoma štvorcami naukladanými na sebe, ktoré až príliš pripomínali číslo „8“. Dokonca aj skutočnosť, že 8 je v mysliach Číňanov považovaná za šťastné číslo, sa nezdalo byť dostačujúcim vysvetlením na prevzatie takého symbolu spoločnosti. Po niekoľkých pokusoch o vytvorenie variácií loga dizajnér Tan predstavil diagonálne štvorce, ktoré sa navzájom prekrývajú, jeden nad druhým..

Ak porovnáme taký obrázok ako prekrývanie „ponúk“ a „pýta sa“ pri obchodovaní na burze. CZ ocenilo túto verziu imidžu, ale stále nevyzeralo ako značka.

Potom bolo rozhodnuté, že na väčší štvorec boli nainštalované 2 štvorce z predchádzajúcej verzie, čo znamenalo, že spoločnosť sa stane platformou, miestom, kde sa konajú akcie, platformou na výmenu. Práca dizajnérov na zahustení línií viedla k vzniku najúspešnejšieho loga, ktoré plne zodpovedá svojmu názvu..

Oddanosť spoločnosti

Po tetovaní Changpeng Zhao začal premýšľať o oddanosti celého svojho tímu platforme Binance a snažil sa ho neustále zlepšovať. CZ je presvedčená o silnej budúcnosti značky, o čom svedčí aj tetovanie.

CZ oslovila aj zakladateľov ICO s otázkou, či sú podobným spôsobom ochotní preukázať vernosť svojej značke. Podľa CZ sa tvorca spoločnosti musí natoľko venovať svojej práci, aby sa rozhodol aj pre takú šialenú akciu, ako je vytetovanie loga na vlastnom tele..

Pripravené: voľný text (Denisova Natalya Alekseevna)