správy

Floyd Mayweather bol odsúdený za krádež tetovania

Slávny americký boxer, účastník olympijských hier, majstrovstiev, víťaz mnohých cien a titulov, najlepší boxer bez ohľadu na hmotnostnú kategóriu podľa časopisu Ring, najlepšie platený boxer v histórii profesionálneho boxu Floyd Mayweather, známy aj pod pseudonymom „Pekný“ bol „prichytený“ pri krádeži nápadov na tetovanie.

Floyd Mayweather bol odsúdený za krádež myšlienky na tetovanie - fotka 1

Všetko sa to začalo, keď muž menom Reddit obvinil populárneho boxera, ktorý získal mnoho ocenení, že Floyd ukradol náčrt svojho tetovania a nacpal si ho na ruku. Ako sa ukázalo, boxer bol obvinený, pretože zverejnil na svojom profile na obľúbenej sociálnej sieti Instagram fotografiu, na ktorej je podpísaný Floyd Mayweather, na ktorej je obrázok jeho ruky upchanej týmto veľmi „ukradnutým“ tetovaním. V skutočnosti 41-ročný Mayweather, ktorý bol obvinený z plagiátorstva náčrtu, na rozdiel od mnohých moderných športovcov vôbec nie je fanúšikom tetovania a nemá žiadne (určite), ale fotografiu, ktorú videl používateľ, ktorý obvinil boxera z plagiátorstva, jednoducho skvelá práca vo fotoeditore. S najväčšou pravdepodobnosťou sa jeden zo známych Floydových fanúšikov rozhodol zabaviť sa a na jednu z fotografií celebrity nakreslil skicu tetovania nájdeného niekde na internete a výsledok poslal boxerovi. Na druhej strane, Mayweather, keď videl fotografiu, považoval prípad za zábavný a zverejnil ho na svojom účte. Ešte raz chcem poznamenať, že Floyd Mayweather nie je vôbec fanúšikom tohto druhu umenia ako tetovania..

Floyd Mayweather bol odsúdený za krádež myšlienky na tetovanie - fotka 2

Podľa „majiteľa“ tetovania, ktorý bol na tento incident vážne nahnevaný, bol vyrobený podľa individuálneho náčrtu, ktorý špeciálne pre neho vyvinul známy tetovací umelec Jun Cha, a nemá obdoby..

Po starostlivom preskúmaní fotografie Reddit a zistení, že dokonca obsahuje krtky, ktoré sú na jeho tele, obeť súhlasila, že s najväčšou pravdepodobnosťou to bola len vynikajúca práca v editore fotografií jedného z fanúšikov boxera a Floyda Mayvsera, z ktorého obvinil plagiátorstvo tetovania s tým nemalo nič spoločné. A vzhľadom na skutočnosť, že autorovo tetovanie Floyd na predchádzajúcich fotografiách nemá na rukách žiadne tetovanie a vo všeobecnosti s nimi nezaobchádza veľmi dobre, je pravdepodobné, že skutočne ide o fotografický vtip, ktorý spôsobil taký škandál. Fotografia zverejnená na účte boxera, mimochodom, tam zostala dlho. Floydovi sa zrejme veľmi páčilo, ako jeho ruka vyzerá s takým vzorom. Možno v budúcnosti zmení názor na tetovanie a naplní sa niekoľkými tromi obrázkami..

Mimochodom, tetovanie zobrazuje niekoľkých anjelov so zatvorenými očami. Význam, ktorý bol do obrázku vložený, nám nie je známy, ale s istotou vieme, že taká skica je jedinečná a vyrobil ju v štúdiu Monarc vynikajúci tatér Jun Cha, ktorý sa špecializuje na náboženské skice (ikony) (atď.) a obrázky dávnych čias (staroveké Grécko, Rím).

Floyd Mayweather bol odsúdený za krádež myšlienky na tetovanie - fotka 3

Článok bol napísaný podľa informácií, ktoré priniesol zdroj https://ua-tao.com. V rámci týchto stránok nájdete veľa užitočných informácií o dodaní tovaru z Číny a budete môcť získať vysokokvalitné služby..

Pripravené: me_is_dima (Nomirovský Dmitrij Alexandrovič)