správy

Jan Jar Binks vytetovaný po celej zadnej časti Meech Owelle sa podľa Buzzfeed zaradil do 50 najlepších najhorších vecí na internete v roku 2019.

Chcem začať tým, že Mitch Owell vie o negatívnom vnímaní svojho tetovania v spoločnosti, pričom sám neľutuje, že ho použil a svoje tetovanie na chrbte miluje..

Tetovanie s kresbou od Jana Jar Binksa na celom chrbte Mitcha Owelleho sa podľa Buzzfeed zaradilo do 50 najlepších najhorších vecí na internete v roku 2019 - foto

Jan Jar Binks vytetovaný po celej chrbte Mitcha Owelleho zaradil 50 najlepších najhorších vecí na internete roku 2019 podľa Buzzfeed – fakty

Podľa Meecha hneď po tetovaní na chrbte vedel, že skôr alebo neskôr sa okolo tohto tetovania ozve šum a spôsobí to pozornosť verejnosti. Dokonca mal podozrenie, že pozornosť a názor verejnosti môžu byť negatívne..

Samotný výkres, vysoký asi 60 cm, stál majiteľa 1 600 dolárov..

42-ročný muž dodal, že nemá nič proti tomu, že internetová publikácia zaradila jeho tetovanie do podobného-negatívny zoznam, zostáva mu však nejasné, prečo jeho tetovanie (v úvodzovkách) ocenilo, pretože nad minulý rok bolo v sieti publikovaných obrovské množstvo tetovaní s horšou zápletkou, niekedy dokonca urážlivou, ako je jeho kresba tetovania z prequelu Star Warriors.

Mitch nepovažuje svoju kresbu za tetovanie za takú zlú – naopak, samotnú kresbu považuje za vykonanú s najvyššou kvalitou a profesionalitou, pričom súhlasí s tým, že v súvislosti s dejom môžu byť nejaké otázky..

Mitch Owell mal predtým na oboch ramenách dva tesné rukávy, ktoré boli venované franšíze, „tmavú stranu“ na ľavej ruke a „svetlú“ stranu na pravej strane. Ľudia si robili srandu z návrhov tetovania a pýtali sa, kedy si dá tetovanie Jar Jar. Meach sa rozhodol dať utrápenému odpoveď na otázku a rozhodol sa dať si takéto tetovanie..

Okrem Star Warriors je Meech fanúšikom Jackassa, najmä Steve-O, má veľké autoportrétové tetovanie s prstami hore na chrbte, čo Meecha prinútilo spojiť svoje nové tetovanie s týmto už implementovaným nápadom..

Na aplikovanie takého veľkého tetovacieho vzoru na chrbát boli potrebné 3 sedenia v tetovacom salóne, z ktorých každé trvalo 7 hodín..

Mimochodom, pod portrétom je v tetovaní nápis „Oie Boie, Mesa Bombad“, čo je preložené z ekvivalentu „Gunganga“ „Áno, kámo, som v pohode!“.

Po nanesení tetovania na telo, až do jeho vzhľadu a slávy v sieti, prešiel zhruba rok pokoja, kým Owellova manželka neodpovedala na príspevok komika v sieti, ktorý si robil srandu z toho, ako často majitelia tetovaní na chrbte vidia ich tetovanie – komentár k odpovedi s fotografiou tetovania vášho manžela. Odtiaľ začala „negatívna“ popularita tohto tetovania..

A na záver Meech ešte raz dodal, že neľutuje, že si dal nakresliť tetovanie, svoje tetovanie miloval, ale v jednom môže súhlasiť – s vyhlásením komika, pretože svoju kresbu tetovania vidí výlučne na fotografii.