správy

Je to najoddanejší ragbyový fanúšik neobvyklého tetovania?

Čo ste ochotní urobiť pre podporu svojho obľúbeného tímu? Myslíme si, že žiadna z možností, ktoré vás napadnú, sa nedá porovnať s tým, čo si mysleli fanúšikovia rugbyového tímu Manly-Warring Sea Eagles..

Práve tomu sa najoddanejší fanúšik ragbyovej hry venuje neobvyklému tetovaniu - fotka 1

Neobvyklé tetovanie fanúšikov rugby – fakty a fotografie

Dvaja fanúšikovia Manly vyjadrili svoju lásku a podporu tímu veľmi neobvyklým, ba až výnimočným spôsobom – jeden z nich si dal symbolické tetovanie a druhý si zmenil meno..

Niektorým fanúšikom stačí, aby dostali od tímu autogram svojho obľúbeného hráča, aby boli šťastní. Ale fanúšik Manly-Warring Sea Eagles Ay Redman medzi nich zjavne nepatrí. Zdá sa, že muž je doslova pripravený zasvätiť svoj život tomuto vzrušujúcemu športu alebo skôr najvýraznejším športovcom..

Redman prejavil rešpekt voči skvelému hráčovi Stevovi Menziesovi, prezývanému „bobor“, natoľko, že prekonal všetkých ostatných fanúšikov. Na svojom blogu Instagram muž predviedol nové tetovanie kresleného bobra v uniforme Manly a známej helme Menzies..

Ak si myslíte, že stačí jedno tetovanie, tak nie: Redman sa tam tiež nezastavil. Okrem milého zvieraťa si na zápästie vyrazil aj zametací podpis Menziesa. Stalo sa to krátko po tom, ako získal autogram športového veterána. Podpisový rozkvet teraz zostane Redmanovi navždy.

“Vďaka Adamovi Galicovi Tattoosovi za tento zábavný obrázok, ktorý sme dnes vytvorili,” povedal tetovací muž na svojom blogu. Dokonca sa mi podarilo získať Steveov podpis, teraz ho mám na zápästí, ”podelil sa Redman o radosť s predplatiteľmi..

Redmanov čin nezostal bez následkov. Sám Steve zverejnil na Instagrame spoločnú fotografiu s fanúšikom a koláž svojich tetovaní. “Chcem poďakovať @hashtagredmanovi za takú lásku k @manlyseaeagles!”, Športovec podpísal fotografiu. “Dobrá práca!”

„Haha, si legendárny bobor!“ Odpovedal Redman. „Ďakujem za autogram!“ Priaznivci športovca vyjadrili súhlas aj v komentároch k publikácii, roztomilý bobor nechal len málo ľudí ľahostajnými. Ktovie, možno sa niekto rozhodne, že si Ayin čin v budúcnosti zopakuje..

Tento muž však nebol jediným fanúšikom, ktorý sa k takémuto (úprimne povedané, zúfalému) kroku odhodlal. Mnoho fanúšikov Manlyho chce vyjadriť svoju lásku k tímu veľmi neobvyklými, a čo je najdôležitejšie, veľkoplošnými spôsobmi..

Napríklad oddaný fanúšik „Manlyho“ Davida Rutherforda síce nezdobil svoju pokožku kresbami, ale jeho pocta tímu ním určite ešte dlho zostane. Muž si zmenil stredné meno na „Orol“ (orol), aby tak preukázal svoju úprimnú lásku. Jeho oficiálne meno je teraz David „Eagle“ Rutherford. Je dokonca ťažké posúdiť, koho čin sa zdá byť bláznivejší: jeho alebo stále Redman?

To je to, čo najoddanejší fanúšik hry v ragby venuje neobvyklému tetovaniu - fotka 2

Samotný David však na svojom čine nevidí nič zvláštne. “Chcel som, aby každý videl moje skutočné odhodlanie – milujem Manly -Warring Sea Eagles,” vysvetlil Rutherford v rozhovore..

“Myslel som si, že môžem tímu ukázať ešte väčšiu podporu, a tak som si z Eagle urobil svoje stredné meno,” dodal muž na svoju obranu. Zostáva dúfať, že David nebude pokračovať v tomto trende so svojimi deťmi, je nepravdepodobné, že by ocenili vznešené podnety jeho otca..

Zdá sa, že Ay a David sú najbláznivejší a najoddanejší fanúšikovia Manly, však? Zostáva len zaželať všetkým tímom, aby našli takýchto verných fanúšikov! Takáto nerozvážnosť určite vzbudzuje dôveru a potom sa ani najsilnejší protivník rozhodne nebojí..

Pozri si video:

Pripravené: MPRIBYTKOVÁ (Maria Pribytkova)