správy

Mario Balotelli a jeho päť tetovaní cez víkend: fakty a fotografie

Z materiálu sa dozviete o piatich nových návrhoch tetovania (vrátane tetovania „Black Power“ na tvári), ktoré si slávny taliansky futbalista Mario Balotelli vyrobil sám za pár víkendov, návrhy tetovania môžete vidieť na fotografii.

Mario Balotelli a jeho päť tetovaní cez víkend - foto 2

Mario Balotelli a jeho päť tetovaní cez víkend: zaujímavosti a fotografie z tetovania

Málokto by si trúfol povedať, že posledných pár rokov pre futbalistu Mario Balotelli – boli ľahké. V priebehu roka hral športovec za tri rôzne tímy: „Nice“, „Marseille“, „Brescia“.

Potom, čo sa Mario pokúsil o titul jedného z najlepších strelcov na svete, musel sa uspokojiť s 5 strelenými gólmi z 19 zápasov za Bresciu, čo s najväčšou pravdepodobnosťou ovplyvnilo skutočnosť, že sa futbalista pri nových tetovaniach obrátil na tatéra..

Výlet do tetovacieho salónu za novými tetovaniami sa stal viac ako plodným. V oblasti krku, hlavy a tváre futbalistu sa objavilo 5 nových návrhov tetovania. Mimochodom, to nás viedlo k myšlienke, že dnes známi športovci dostanú iba 5 tetovaní naraz, tk. bývalý NBA MVP Derrick Rose, nedávno dostal 5 tetovaní v jednom behu.

Mario Balotelli a jeho päť tetovaní cez víkend

O kresbách tetovania od Maria Balotelliho

Bez ohľadu na to, ako sa pokúšame vyhodnotiť umeleckú hodnotu kresby, tetovanie na tvári je vždy honosná výpoveď. Zvlášť ak vezmeme do úvahy nové tetovanie s nápisom „Black Power“ nad pravým okom futbalistu..

Mario Balotelli ako čierny Talian je počas zápasu často napádaný fanúšikmi, ktorí sú vyslovene rasistickí. Stalo sa to celkom nedávno počas zápasu medzi Hellas Verona a Lazio. Mnoho futbalových expertov súhlasilo s tým, že takéto tetovanie je v očiach previnilcov nebojácnym vyhlásením..

Spolu s nápisom na tetovanie športovec vyrobil nasledujúce návrhy tetovania:

  • Tetovanie s písmenom „M“
  • Tetovanie na perách
  • Tetovanie s krížikom pod pravým okom
  • Burácajúce tetovanie gorily na pravom krku

Všetky návrhy tetovania vytvoril majster – Eros saviano.