správy

Šou Jeremyho Kylea: tetovaní hostia Guest Wows zo štúdia

Otec milujúci tetovanie už vynaložil na svoje milované kresby poriadnu sumu 26 000 libier, ale nemyslí na to, že by mal prestať..

Show Jeremyho Kylea - potetovaný hosť prekvapí hostí štúdia - príklady informácií a fotografií

Show Jeremyho Kylea – potetovaný hosť prekvapí hostí štúdia – príklady informácií a fotografií

Priaznivci šou Jeremyho Kylea sú v šoku. Potetovaný hosť v šou povedal, že sa chce kryť tetovaním a svojim vtákom.

Priaznivci show Jeremy Kyle boli šokovaní, keď sa potetovaný hosť podelil o svoje plány upchať aj penis. V blízkej budúcnosti ich mieni zrealizovať..

Šéfkuchár tetovania už minul na tetovanie 26 000 libier, ale to nie je všetko. Chris sprevádzal svoju životnú partnerku Ruth na prehliadke, aby prediskutoval jeho lásku k tetovaniu. Práve tieto kresby na tele z neho urobili objekt trollovania v sieti..

Ľudia na postavy ako Chris vždy reagovali nejednoznačne. Šéfkuchára obvinili z „úteku z cirkusu čudákov“, prezývali ho „predvádzačka“ a dokonca aj „sériový vrah“, a to všetko kvôli svojmu neobvyklému vzhľadu. Chris však napriek urážkam plánuje upchať aj svoje genitálie. Pre muža tetovanie nie je rozmaznávanie prosa, veľmi mu pomohlo v ťažkom období života. Chris vysvetlil Jeremymu, že spočiatku bolo pre neho maľovanie na telo akýmsi „adaptačným mechanizmom“ a spôsobom sebavyjadrenia, pomohlo mu vyrovnať sa s tým, keď jeho dcéra Jessica nebola zdravá..

Šéfkuchár prišiel na show so svojou spoločníčkou Ruth po útoku online trollov, kritizoval ho a opakovane ho označoval za nechutného otca. Ruth nechce, aby upchal genitálie podľa plánu, ale vo všeobecnosti podporuje milovanú osobu v jeho úsilí..

Moderátor Jeremy priznal, že pred šou, podobne ako mnoho ďalších, Chrisa odsúdil. Nikdy nečakal, že jeho hosť bude taký presvedčivý a veľavravný..

Chris zdieľal to najintímnejšie. Vysvetlil, že keď bola jeho najmladšia dcéra v nemocnici, snažil sa rozptýliť koníčkom..

„Som otec, musím len chrániť svoju dcéru“.

“Narodila sa predčasne, a predstavte si, že je v nemocnici, všetko v skúmavkách, a ja jej nemôžem ani pomôcť,” povedal muž emocionálne..

„Čo som mal urobiť?“

“Tetovanie zo mňa neurobí zlého človeka ani zlého otca,” povedal publiku..

“Podľa mňa dokonca, naopak, kvôli nim som sa zmenil len k lepšiemu,” priznal Chris.

Chris si chce na chrbát napchať obrovského japonského draka, ako aj kladivo do penisu a zadku. Ale tiež sľúbil, že zredukuje všetky tetovania, ak v budúcnosti ovplyvnia iba jeho dcéru..

Ruth vyhlásila, že je „skvelým otcom“, a dojatý Jeremy potvrdil jej slová. Dodal však, že nie je prekvapený, keď sa mu po verejných vystúpeniach dostáva toľko odsúdenia..

Hostiteľ neskôr priznal, že sa z tohto stretnutia niečo naučil. Povedal: „Keby som ťa videl na ulici, nikdy by ma nenapadlo, že môžeš o tejto situácii hovoriť tak veľavravne. A ja si ťa za to vážim “.

Zdá sa, že mnoho divákov, podobne ako Jeremy, reagovalo na tetovanie bez predsudkov a niektorí dokonca pozitívne. Zdá sa, že šou pomohla mnohým ľuďom zmeniť názor na takéto veci..

Mnohí sa ponáhľali na Twitter, aby chránili Chrisa a jeho „umenie“ vo svojom mikroblogu, ako aj vysporiadali sa s „tými, ktorí vedia len odsúdiť“..

Jeden používateľ sa pýta: „Prečo tomuto chlapcovi hovoríte, že pred tetovaním mal premýšľať o šikane? Bolo by lepšie odsúdiť tých, ktorí ho urážajú “.

Show Jeremyho Kylea - tetovaní hostia, prekvapenie, hostia štúdia - foto 5

Ďalší vôbec povedal: „To, že chce byť zatĺkaný ďalej, sa nikoho netýka.“.

Mnoho používateľov v reakcii na trollov zaútočilo, označilo ich za „len nechutných a smiešnych“ a udeľovalo mnoho ďalších nelichotivých epitet..

Foto výber potetovaných ľudí z 23. februára 2019 (149 fotografií):

Pozri si video:

Pripravené: mpribytkova (Pribytkova Maria Alekseevna)