správy

Piate tetovanie Brooklyna Beckhama na počesť budúcej manželky Nicole Peltz

Z materiálu sa môžete dozvedieť o novej (piatej) kresbe tetovania na tele Brooklyna Beckhama – najstaršieho syna hviezdneho páru Davida a Victorie Beckhamových, pozrieť sa na fotografiu, dozvedieť sa zaujímavé skutočnosti.

Piate tetovanie Brooklyn Beckham na počesť budúcej manželky Nicole Peltz - tetovanie Brooklyn Beckham - foto 2

Piate tetovanie Brooklyna Beckhama na počesť budúcej manželky Nicole Peltz: všetka zábava + tetovacia fotografia

Brooklyn Beckham so závideniahodnou frekvenciou vyznáva lásku svojej vyvolenej a budúcej manželke Nicole Peltz – tentoraz to urobil „radikálne večným spôsobom“ tak, že si na počesť dievčaťa vytetoval na telo tetovanie.

Pripomeňme, že Beckhamov syn, ctižiadostivý fotograf, opakovane predvádzal široké gestá a vyznával lásku svojmu vyvolenému. 23. januára 2021 chlap prostredníctvom sociálnej siete Instagram upozornil verejnosť na nový vzor tetovania, ktorý sa mu objavil na tele, na počesť jeho priateľky..

Piate tetovanie Brooklyn Beckham na počesť budúcej manželky Nicole Peltz - tetovanie Brooklyn Beckham - foto 3

Ponuka Nicole Peltz z Brooklynu Beckham bola predložená na konci roku 2020 – dievča odpovedalo „áno“.

Nové tetovanie Brooklyna Beckhama sa nachádza v hornej časti chrbta, v spodnej časti krku. Kresba je textové tetovanie, ktorého obsahom bol fragment listu, ktorý chlapcovi poslal jeho milovaný.

Piate tetovanie Brooklyn Beckham na počesť budúcej manželky Nicole Peltz - tetovanie Brooklyn Beckham - foto 4

“Moja nekonečná láska! Prečítajte si tieto riadky vždy, keď sa cítite nesvoji. Chcem, aby si vedela, ako veľmi ťa milujem. Máš také láskavé srdce, aké som v živote nestretol a dúfam, že už nebudem žiť deň bez teba, bez tvojej lásky. Som si istý, že ste neuveriteľní. Ak nám vždy dôverujete, môžeme prejsť akýmikoľvek ťažkosťami. Milujem ťa nekonečne. Vaša budúca manželka “- doslova z listu.

Nás napríklad zaujíma hlavná otázka o tomto zmysluplnom tetovaní – ako mu chlap bude čítať tieto posvätné a dôležité riadky v tých chvíľach, keď to potrebuje? Tu je jedno zrkadlo nevyhnutné! Aj keď – môžete sa „odfotiť“ na smartfóne a čítať …

Piate tetovanie Brooklyn Beckham na počesť budúcej manželky Nicole Peltz - tetovanie Brooklyn Beckham - foto 6

Zaujímavé

Okrem toho má ten chlap tetovanie s očami svojej milovanej, kresba sa nachádza na zadnej strane krku, tesne nad tým, o ktorom tu hovoríme..

Ten chlap má tiež tetovanie s menom dievčaťa a dokonca aj tetovanie s menom jej babičky. Áno, jeho priateľka veľmi milovala svoju babičku a urobil také tetovanie.

Dokonca sa bojíme premýšľať, čo bude chlap s týmito tetovaniami robiť, ak sa zmenia pocity..

O pár dní skôr dostal ten chlap ďalšie tetovanie s nápisom, ktorý je tiež priamo spojený s jeho citmi k dievčaťu.

Piate tetovanie Brooklyn Beckham na počesť budúcej manželky Nicole Peltz - tetovanie Brooklyn Beckham - foto 7

Text tetovania: „„ Môj život, moja láska, moja pravda, môj dych, moja myseľ, moja krása, môj klenot. “.

Mimochodom, ak sme nestratili počet, potom v čase písania článku – 27.1.2021 na tele mladého Brooklyna Beckhama existuje presne 30 návrhov tetovania.