správy

Priaznivci Jessie Nelsonovej bránia speváčku Little Mix po tom, čo si dala vytetovať zbraň

Fanúšikovia Jessie Nelsonovej sa ponáhľali brániť člena Little Mix po tom, ako na Instagram nahrala fotografie svojich nových tetovaní. Vzhľadom na určité okolnosti ich však čoskoro museli odstrániť. Speváčka mala na tvári Q a malú pištoľ na hrudi.

Priaznivci Jessie Nelsonovej obhajujú speváčku Little Mix po tom, čo si dala vytetovať pištoľ - príklady informácií a fotografií

Priaznivci Jessie Nelsonovej obhajujú speváčku Little Mix potom, čo si dala vytetovať pištoľ – informačné a fotografické príklady

Priaznivci Jessie Nelsonovej obhajujú speváčku Little Mix po tom, čo si dala vytetovať zbraň – fakty

Fotografiu posledného menovaného sprevádzal podpis s vďačnosťou tatérovi, ale na prvý pohľad neškodný obrázok vyvolal na internete skutočnú búrku emócií. Jessie si zrejme nedokázala predstaviť, že keď sa podelí o svoju radosť, dostane na odpoveď takú nejednoznačnú reakciu. Kritici speváčku obvinili z propagácie trestnej činnosti so zbraňami a vštepovania nesprávnych ideálov jej mladej a pôsobivej fanúšikovskej základni..

Mnohí sa ale postavili za dvadsaťsedemročného speváka, ktorý ešte musí vysvetliť zmysel novej kresby. “Nechať sa tetovať pištoľou je ako predávať zbrane deťom na hranie,” napísal jeden z nahnevaných používateľov Twitteru..

“Hry zobrazujúce strieľanie vás skôr privedú k zločinu než niekoho tetovanie.” Musíme sa zamyslieť nad tým, ako poučiť ľudí o nebezpečenstvách streľby, varovať pred možnými následkami a neznášať ľudí za kresby na koži. “.

Ďalší používateľ Instagramu dodal: „Ľudia môžu písať, čo chcú, ale tiež chápem, prečo je to pre ostatných alarmujúce.“.

Z diskusie nevynechali len bežných smrteľníkov, ale aj osobnosti verejného života. Pierce Morgan sa rýchlo podelil o svoj názor na situáciu s novou kresbou Nelsona. V stredu natočil video ITV v rámci svojej šou Good Morning Britain..

“V dnešnej dobe sú všade brutálne streľby a samozrejme, mladá žena, ktorá je vzorom pre mnohé dievčatá, ktoré je možné vnímať, nemá inú možnosť, ako si strčiť pištoľ na zadok,” sarkasticky novinár a televízny moderátor. povedal, hoci si bol vedomý. že v skutočnosti má Nelson na rebrách tetovanie.

Morgan sa však neupokojila a naďalej kritizovala nielen speváčku, ale aj jej spoluhráčov. “Je to zbraň, nezáleží na tom, kde je naplnená,” obhajoval svoj názor moderátor. “A ľudia sa stále čudujú, prečo tieto dievčatá Little Mix nazývam nezodpovednými alebo hlúpymi,” povedal sarkasticky a narážal na konflikt v minulosti so skupinou, keď jej najnovší videoklip rozbil na niekoľko ľudí. V tej dobe sa mladá speváčka Ariana Grande a jej matka postavili za dievčatá a obvinili Morgana, že spevákov označil za slobodných iba kvôli ich predstavám a správaniu vo videu..

Morgan sa nevzdal, keď sa snažil hovoriť o Nelsonovom tetovaní, a išiel na Twitter. Napísal: „Aké nebezpečné je niekoho týmto spôsobom zavádzať a je to mimoriadne hlúpe. Má ešte niekto otázky, prečo nazývam Little Mix cynickým a myslím si, že zneužívajú lásku svojich fanúšikov? “

Samozrejme, tí, ktorí sa zapojili do diskusie, nedokázali dosiahnuť konsenzus, každý zostal pri svojom. Niektorí používatelia sa zhodli, že téma tetovania je dosť kontroverzná, ba dokonca problematická. Zvlášť v modernom svete, keď sa počet prípadov používania nožov v Británii každým dňom zvyšuje. Za speváka sa však postavili iní používatelia internetu. Niekto dokonca napísal, že nech už je Nelsonová akákoľvek motivácia, ona sama má právo rozhodnúť sa, akými tetovaniami si ozdobí telo..

Foto ukážky zaujímavých kresieb tetovania s pištoľou zo 4. apríla 2019

Pozri si video:

Pripravené: mpribytkova (Pribytkova Maria Alekseevna)