správy

Prvé tetovanie Maddie Ziegler

Z materiálu sa môžete dozvedieť o prvej tetovacej kresbe mladej tanečnice, modelky a herečky – Maddy Ziegler, ktorú urobila ako poctu svojej babičke.

Prvé tetovanie Maddie Ziegler - foto 3

Prvé tetovanie Maddie Ziegler: fakty a fotografie tetovania

Maddie Ziegler sa objavila na televíznych obrazovkách vo veľmi detskom veku – dievča malo 8 rokov. Od tej doby bola neustále pod drobnohľadom fanúšikov a všetkých divákov, čo jej život pod mikroskopom zmenilo na život..

Napriek tomu, že jej dospievanie prebiehalo v doslovnom zmysle – online, dievča zostalo – dievča a svoje osemnáste narodeniny oslávila úplne štandardným aktom, keď si dala urobiť prvé tetovanie..

Prvé tetovanie Maddie Ziegler - foto 2

Príbeh populárnej Maddie Ziegler sa samozrejme líši od väčšiny z nás, nemusela odkladať peniaze na školský obed a zbierať peniaze darované príbuznými na narodeniny, aby sa mohla zmeniť na „rozpočet“, možno nováčikovské tetovanie. výtvarník za lacné prvé tetovanie.

Maddie to jednoducho zobrala a išla k hviezdnemu tetovačovi Dr. Wuovi a celú akciu sponzoroval jej priateľ, svetoznámy vizážista Tony Brewer..

Doktor Wu – známy ako majster jemnej práce, ktorý šikovne operuje s jemnými čiarami a odvážne pracuje s jednou ihlou, preto ho poverili tetovaním mena „František“ na rebrá Maddy Zieglerovej (v oblasti neďaleko hruď).

„Francis“ je meno babičky Maddie Zieglerovej, s ktorou si bola mimoriadne blízka.

Prvé tetovanie Maddie Ziegler - foto 1

Lekcia od Maddie Ziegler pre všetkých dospievajúcich

Spravidla sa väčšina tetovaní vyrobených vo veku + – 18 rokov stane predmetom sklamania a neskôr – skryjú sa, skrývajú a dokonca sa nechajú odstrániť..

Maddie Ziegler sa vo svojich 18 rokoch správala mimoriadne múdro. Vybrala si nielen premyslený, zdržanlivý a demokratický dizajn, umiestnil ho na miesto, ktoré vám umožní skryť tetovanie, a navyše toto tetovanie vyrobila doktorka Wu, ktorá zaručovala maximálnu kvalitu tetovania..

Prvé tetovanie Maddie Ziegler - foto 4

Pozrite sa na príklad tejto mladej hviezdy a vezmite si ho!

Tu je stránka na Instagram Maddy Ziegler, pre tých, ktorí sa o dievča začali zaujímať.

Pozri si video:

https: ///wp-content/uploads/2020/10/First-tattoo-Maddy-Ziegler-video.mp4

Dátum: 06.10.2020