správy

Snáď najužitočnejšie tetovanie na svete

Z materiálu sa dozviete o histórii tetovania textu s domácou adresou a kontaktným telefónnym číslom dcéry na ruke 72-ročného muža zo Saigonu, ktorý sa rád dlho prechádza po meste, ale kvôli svojmu veku a problémom s pamäťou často zabúdal na cestu domov a našiel východisko z prevládajúcich situácií.

Tetovanie s adresou a telefónnym číslom na pomoc s problémami s pamäťou - fotka 1

Tetovanie s adresou a telefónnym číslom na pomoc s problémami s pamäťou

Tento príbeh zavesil na internet tetovací umelec zo Saigonu Bui Wan Kuan, ktorého sa tento príbeh dotkol a bol prekvapený samotným faktom takéhoto zaobchádzania. to sa mu ešte v kariére tatéra nestalo.

Podľa tetovača jeho neobvyklý klient sa dlho miloval túlať po meste, ale kvôli zmenám súvisiacim s vekom a poruchám pamäti často zabúdal na cestu domov, čo viedlo k vážnym problémom. Dcéra 72-ročného muža sa snažila všemožne ovplyvniť situáciu, až do tej miery, že prinútila svojho otca nosiť znamenie s domácou adresou a telefónnym číslom jeho dcéry, ale zrejme také znamenie dávalo nepohodlie muža a jednoducho ho neustále strácal (a možno aj vyhodil).

Tetovač poznamenal, že objednávka bola s návštevou domu a samotným príbehom jeho dcéry a špecifiká objednávky ho pôvodne upozornili, aby som bol úprimný, nechcel ani začať pracovať, pretože znepokojený tým, ako by starší človek vnímal bolesť.

Tetovanie s adresou a telefónnym číslom na pomoc s problémami s pamäťou - fotka 2

Po príchode na adresu však tetovač videl celkom veselého starca, ktorý s nadšením očakával akt tetovania a ochotne zdieľal spomienky z mladosti, ktoré si, napodiv, dokonale zapamätal..

Podľa dcéry „staršej chodkyne“ bolo pre ňu mimoriadne ťažké nájsť tatéra, ktorý by sa tejto práce ujal, než našla Bui Wanga Kuana, ktorý súhlasil, musela si vypočuť odmietnutie od tucta majstrov..

Teraz môže starý otec voľne chodiť po svojom milovanom meste, koľko chce, pretože má extrémne jednoduché, ale neuveriteľne užitočné tetovanie.

Čo si o tom myslíš? Nechajte svoj názor v komentároch – nižšie, čo si myslíte o vhodnosti takýchto tetovaní pre starších ľudí?

Pozri si video: