správy

Tattoo humor 80LvL – tetovanie portrétu spiacej manželky na boku ako zlý vtip

Žolík James McGraw si dal vytetovať tvár svojej spiacej manželky na bok – predvádzal a škádlil sa z jej chrápania a sýtosti..

Tetovací humor 80LvL - tetovanie portrétu spiacej manželky na boku ako zlý vtip - foto 1

Tattoo humor 80LvL – tetovanie portrétu spiacej manželky na boku ako zlý vtip

Manželka Kelly, ktorá má 37 rokov, bola jednoducho zdesená a šokovaná po tom, čo jej manžel James ukázal svoje nové umelecké dielo v podobe tetovania na stehne so svojim portrétom.

37 -ročná Kelly McGrawová hovorí, že jej manžel James (40) „prekročil hranicu“ za 24 rokov, v ktorých gagy a trolujú jeden cez druhého.

Tetovací humor 80LvL - tetovanie portrétu spiacej manželky na boku ako zlý vtip - fotka 2

James sa rozhodol vymyslieť a darovať svojej manželke nezabudnuteľný vianočný darček v podobe nového tetovania na stehne..

James si nechal urobiť tetovanie na základe fotografie, ktorá ilustruje chrápanie jeho manželky počas spánku..

Tetovací humor 80LvL - tetovanie portrétu spiacej manželky na boku ako zlý vtip - foto 3

Niekoľko ľudí počas celého manželstva a spoločne stráveného času sa jeden druhému neustále žartuje a táto aktivita pre siedmich sa stala súťažou, ktorá sa deje v ich životoch deň za dňom..

Predmetné tetovanie urobil James ako pomstu svojej manželke, ktorá si z neho nedávno „urobila srandu“ tým, že mu urobila vtipný a smiešny účes..

Tetovací humor 80LvL - tetovanie portrétu spiacej manželky na boku ako zlý vtip - foto 4

Zdá sa, že James si robí srandu viac ako 24 rokov a teraz, keď je sám, uvedomuje si, že jeho manželka pripravuje prefíkaný plán, ako sa mu pomstiť a odpovedať vtipom na vtip..

Kelly v reakcii dodala, že jej manžel ju týmto tetovaním zasiahol pod pás a prekročil všetky čiary, pričom dodal, že na už nemilovanej fotografii je viac brady a obezity.

Tetovací humor 80LvL - tetovanie portrétu spiacej manželky na boku ako zlý vtip - foto 5

Kelly hovorí, že jej manžel by sa mal báť a určite sa pozrieť za jeho chrbát, pretože pripraví odpoveď a jej pomsta bude „strašná“, ako jej portrét v tomto tetovaní!

Čo si myslíte o takýchto vtipoch?