správy

Tetovanie Darie Klishiny na kňazovi očarilo používateľov sociálnych sietí a fanúšikov

Nové fotografie ruskej atlétky Darie Klishiny, ktoré zverejnila na sociálnej sieti Instagram, dali dôvod hovoriť o tomto nádhernom dievčati a našom webe – venovanom tetovaniu.

Tetovanie Darie Klishiny v spodnej časti 24.11.2019 №005 -Tetovanie Darie Klishiovej

Tetovanie Darie Klishiny na pápeža – fakty

Na dovolenke v americkom Miami urobila Daria niekoľko fotografií v bazéne. Štíhle telo mladého športovca v čiernych plavkách nebolo jediným citeľným detailom na fotografii. Na jednej z fotografií, kde Daria Klishina sedí na boku bazéna o pol otáčky, môžete vidieť zaujímavé tetovanie s kvetom, ktoré sa nachádza na rovnako zaujímavom mieste (tetovanie s kvetom sa nachádza vľavo od Darie Klishiny zadok) – viď foto.

Tetovanie Darie Klishiny v spodnej časti 24.11.2019 №001 -Tetovanie Darie Klishiovej

Chcel by som poznamenať, že predtým Daria povedala, že má na nohe tetovanie s kvetom ľalie, čo je pre ňu symbol čistoty, ako však ukázalo fotografovanie, tetovanie na nohe je „rozšíriteľný koncept. “.

Prirodzene, používatelia sociálnych sietí nenechali fotografie bez komentárov, niektoré z nich boli zamerané nielen na zdôraznenie sexuality a príťažlivosti športovca, ale priamo naznačili, že „kvetina je na správnom mieste“.

Tetovanie Darie Klishiny v spodnej časti 24.11.2019 №002 -Tetovanie Darie Klishiovej Tetovanie Darie Klishiny v spodnej časti 24.11.2019 №004 -Tetovanie Darie Klishiovej Tetovanie Darie Klishiny v spodnej časti 24.11.2019 №003 -Tetovanie Darie Klishiovej

Klishina je dnes dvojnásobnou majsterkou Európy v skokoch v hale, v roku 2017 striebornou medailistkou z majstrovstiev sveta v atletike, jedinej Ruske, ktorá mala povolený štart na OH 2016 v Brazílii bez ruskej vlajky, predvádzať sa v neutrálnom stave..

Žije a trénuje v USA.

Pozri si video: