správy

Tetovanie, ktoré oslavovalo mesto Omsk (tetovanie s mapou Omsku)

V doslovnom zmysle sa nedávna senzácia v Omskom segmente internetu stala tetovaním, ktoré oslavovalo mesto Omsk potom, čo sa objavilo na tele jedného z miestnych inštruktorov klubu aktívnej a športovej rekreácie..

Inštruktor sa volá Ivan Batisan, ktorý dostal neobvyklé tetovanie, ktorého dejom bola potopená loď na pozadí časti mapy Omskej oblasti.

* informáciu potvrdili pracovníci zájazdového klubu, v ktorom Ivan pracuje (napriek tomu, že sa mnohí snažili túto novinku zmeniť na beletriu)

Ivan Batizan vysvetlil, že pôvodne zamýšľal vytvoriť tetovanie s kompasom, ktoré by vyjadrovalo jeho lásku k turizmu, ale v procese premýšľania sa rozhodol doplniť kresbu fragmentom mapy. Prirodzene, vzhľadom na to, že žijem v Omsku, bola táto konkrétna časť mapy vybraná ako fragment..

Tetovanie, ktoré oslavovalo mesto Omsk (tetovanie s mapou Omsku) - príklad na fotografii 2 Tetovanie, ktoré oslavovalo mesto Omsk (tetovanie s mapou Omsku) - príklad na fotografii 1 Tetovanie, ktoré oslavovalo mesto Omsk (tetovanie s mapou Omsku) – príklad na fotografii 1

Plány mladého muža sú „rozdať celú pravú ruku, ktorú má tetovací majster roztrhať“, výlučne pre kresby, ktoré budú spojené s jeho rodnou krajinou.