správy

Tetovanie, ktoré spôsobilo nielen smiech, ale aj odsúdenie – logo „Kmart“ v tetovaní

Používatelia Facebooku si robili srandu z dievčaťa, ktoré zverejnilo fotografiu jej nového tetovania členka s nápisom „Kmart“. Je si istá, že svoje nové tetovanie nebude „ľutovať“, nie všetci mu však verili..

Tetovanie, ktoré spôsobilo nielen smiech, ale aj odsúdenie - logo Kmart v tetovaní - fotka 1

Tetovanie, ktoré spôsobilo nielen smiech, ale aj odsúdenie – logo Kmart v tetovaní – fotka 1

Tetovanie, ktoré spôsobilo nielen smiech, ale aj odsúdenie – logo „Kmart“ v tetovaní – fakty

Dievča je zrejme tak posadnuté týmto reťazcom obchodov, že sa rozhodlo prejaviť svoju lásku tým „najtrvalejším“ spôsobom. Aké je jej tetovanie, pýtate sa? Logo Kmart, samozrejme. Najlepším spôsobom, ako povedať, že ste vďační za obchod, je priložiť si logo tohto obchodu na telo, ktoré tam samozrejme zostane navždy..

Na prvý pohľad to vyzerá, že jej je jedno, čo si ľudia o jej novom tetovaní myslia. Najdôležitejšie je, že je šťastná a určite ju nebude ľutovať. Dievča o tom písalo viac ako raz..

“Ľudia ma doslova bombardovali svojimi otázkami a správami na Facebooku, keď som zverejnil fotografiu svojho tetovania, väčšinou negatívne komentáre.” Ale stalo sa a nikdy nebudem ľutovať, že som sa rozhodla pre toto, “píše dievča..

“Za týmto tetovaním je v skutočnosti veľmi bežný príbeh.” Moja závislosť na sieti Kmart sa začala v ranom detstve. Pamätám si, ako často som chodil do tohto obchodu so svojou opatrovateľkou a mohli sme tam zostať hodiny. Vďaka opatrovateľke som tam s najväčšou pravdepodobnosťou tak rád chodil. Potom, čo sme v obchode kúpili potrebný tovar a výrobky, sme tam obedovali v kaviarni. Jedlo bolo skvelé, teraz si to pamätám. Boli to dobré časy. “.

“Tento obchod stále milujem a chodím tam pomerne často.” Ak mám byť úprimný, chodím tam ešte častejšie, ako keď som bol dieťa, pretože ma nikto nemôže držať bokom, ako to bývalo. “.

Dievča hovorilo, ako často počula, že si v živote také tetovanie nenechá, pretože je to hlúpe a detinské, ale dokázala opak. To však nie je všetko. Ukazuje sa, že tetovanie ešte nie je ani dokončené a dievča plánuje k tomuto nápisu pridať niekoľko slov. Výsledkom by mal byť „Kmart narkoman“, čo znamená „posadnutý sieťou Kmart“. To skutočne posilní jej nový status najlepšej fanúšičky obchodu Kmart, nech to znie akokoľvek smiešne. Dievča si navyše uvedomuje, že jej pripútanosť k obchodu sa môže zdať čudná, ale nechce a nehodlá to skrývať..

“Mnohokrát mi bolo povedané, že by som sa na to neodvážil, a v skutočnosti som sa bál.” Celý rok som sa obával, že ľudia budú o mne hovoriť nepríjemné veci a ukazujú na mňa prstom, ale prekonal som strach a som z toho strašne šťastný. “ Možno jej toto tetovanie pomohlo nájsť sa a stať sa sebavedomou..

“Ostatní sa na mňa pozrú a povedia, že som stratil rozum, ale ja sa naďalej usmievam a hovorím:” Ale mohol by som. ” Dievča týmto tetovaním chcelo ľuďom ukázať, že je normálne akýmkoľvek spôsobom prejavovať svoje pocity a emócie. Nedosiahla to, čo chcela, ale našla so sebou harmóniu a pre ňu sa to ukázalo dôležitejšie.

Ako očakávala, ľudia jej neposkytovali žiadnu podporu. Naopak, smiali sa, písali škaredé veci a dokonca dievča ponižovali. Jeden používateľ to nazval „úplný nezmysel“ a toto je len jeden z mnohých komentárov. „Zaslúži si také poníženie, aké sa jej dostáva“, „ako to mohlo prísť na myseľ?“ Pozornosť „,“ toto nie je posadnutosť, toto je choroba. ” Takto reagovali užívatelia Facebooku.

Dievča však prestalo čítať takéto správy a začalo si naplno užívať svoje tetovanie, z ktorého teraz nemôže spustiť oči..

Fotografie tetovania, ktoré vám vyčarujú úsmev – zbierka zo dňa 25.06.2019 (196 fotografií):

 

Pozri si video:

Pripravené: yanasushilkina (Sushilkina Yana Vladimirovna)