správy

Zach Braff si dáva tetovanie na pamiatku Nicka Cordera, ktorý zomrel na COVID-19

Je ťažké poprieť pozitívny vplyv tetovania na človeka v čase jeho smútku, ľútosti a smútku. Mnoho ľudí si pozrie svoje tetovanie, vyrobené na počesť zosnulého, a cíti sa lepšie. Je to o takom príbehu, ktorý sa dozviete ďalej..

Zach Braff si dal vytetovať na pamiatku Nicka Cordera, ktorý zomrel na COVID -19 - fotka 2

Zach Braff tetoval na pamiatku Nicka Cordera, ktorý zomrel na COVID -19 – fakty

Zach Braff je herec a režisér, ktorý je známy po celom svete, pred pár dňami si dal vytetovať na počesť svojho zosnulého priateľa – Nicka Cordera, ktorý nedokázal prekonať Covid -19..

Nick Cordero sa dlho nevzdával a dlho strávil na jednotke intenzívnej starostlivosti, s Covid-19 sa však nedokázal vyrovnať a v júli 2020 zomrel v nemocnici..

Už 6. augusta 2020 navštívil Zach Braff slávneho hviezdneho tetovača – doktora Wu a v tetovaní na svojom tele zvečnil spomienku na svojho priateľa..

Zach Braff si dal vytetovať na pamiatku Nicka Cordera, ktorý zomrel na COVID -19 - fotka 1

Braff vo svojich sociálnych sieťach uviedol, že ešte nikdy nestretol milšiu a veselšiu osobu ako Cordero. Tiež povedal, že COVID-19 je strašná choroba, ktorá nevenuje pozornosť ľudským vlastnostiam. Povedal, že je pre neho mimoriadne dôležité nielen dobre hovoriť o zosnulom priateľovi, ale tiež venovať pozornosť starostlivosti a opatrovaniu svojho syna..