Tetování

7 nápadů na tetování po rozchodu

Pokud se chcete po bolestivém odloučení od svého blízkého osvobodit od negativních emocí, nechte se tetovat. Lidé donekonečna přicházejí k tetovacím umělcům, kteří chtějí oslavit, co se stalo – a začali si všímat, jaké myšlenky jsou těmto klientům vlastní..

Nové tetování je jako medicína. Psychicky a fyzicky to může být způsob, jak uvolnit nahromaděnou bolest. Hojné fyzické nepohodlí najednou zastaví veškerou bolest duše – zatímco se vyjadřujete a děláte něco bezpečného. I takové tetování však stojí za zvážení..

Nová kresba může symbolizovat lekci, kterou jste si z románu odnesli. Nebo příběh o vaší minulosti pro ty, kteří se o ni chtějí podělit s ostatními, nebo zdůraznit váš postoj ke svobodě. Pouze vy určujete energii, kterou do tetování vložíte. Nakonec je použití jakéhokoli vzorce na tělo téměř spiritualistickým procesem a ve chvíli takového emočního stresu ještě více.

7 nápadů na tetování po rozchodu - možnosti a fotografické příklady návrhů tetování

7 nápadů na tetování po rozchodu – možnosti a fotografické příklady návrhů tetování

7 nápadů na tetování po rozchodu

Mluvili jsme s tatéry a dozvěděli jsme se o sedmi tetováních, která lidé nejčastěji dostávají po rozchodu..

  1. Překrývající se. (více zde)

Aplikace nového tetování na stávající tetování není tak bolestivé a stojí méně než úplné odstranění. Navíc to dává mnohem větší smysl. Klienti nejčastěji iniciály bývalých partnerů zakrývají růžemi, pantery a dalšími kresbami – většími a tmavšími. Cokoli, co může odvádět pozornost od názvu skrytého pod tetováním. Umělci tetování samozřejmě okamžitě říkají, že ražení iniciál milované osoby na tělo není dobrý nápad, ale pokud již došlo k chybě, zde je návod, jak ji opravit..

  1. Citát. (více zde)

Bezprostředně po přestávce mohou řádky básní a písní bezprostředně po přestávce najít v člověku mnohem větší odezvu. Někdy jsou tak významné, že se s nimi dokonce necháte tetovat. Citát může být symbolem vytrvalosti a vytrvalosti, který vám pomůže vyrovnat se s obtížnými okolnostmi – nyní i po zbytek vašeho života, i když vám řádek nepřipomíná konkrétní přestávku v minulosti. Tento citát vám nyní připomíná slavné časy s někým, koho jste kdy milovali, jako všechno, co vás obklopuje – ale postupem času to může být naplněno novým významem.

3. Metafora. (více zde)

Všechna tetování vytvořená po rozchodu mají symboliku. Co je nejzajímavější: každý člověk má svou vlastní představu o rozchodu, a proto se tetování liší. Může to být stejný citát, ale zakódovaný ve zdobené kresbě; na tělech se často objevují fénixové a vlci. Pryč jsou doby, kdy jediným nápadem bylo zlomené srdce – ale může inspirovat kohokoli..

  1. Slovo „svoboda“. (více zde)

Ne každé tetování je třeba vysvětlovat. Mnohým stačí slovo „svoboda“ napsané v jakémkoli hezkém jazyce. Tato možnost je po překrývajícím se tetování druhou nejoblíbenější. Toto slovo bude vyhovovat různým životním okolnostem a možné náčrty zahrnují jednoduchost i kreativitu – vzhledem k nekonečnému množství písem, mezi nimiž najdete to, co se vám bude líbit..

  1. Obrázky s ptáky. (více zde)

Z nějakého důvodu se lidem po bolestném rozchodu líbí dívat se na ptáky. Pravděpodobně proto, že ptačí svoboda tak živě kontrastuje s ptáky uvězněnými ve vztahových klecích, které přinášejí negativní emoce. Naštěstí tato symbolika dokonale zapadá do jazyka tetování. Uměleckým lidem se bude líbit kresba ptačího článku vyletujícího z klece nebo vycházejícího z kotce. Metafora je jasná a srozumitelná a složitý design může skrývat, že toto tetování je o rozchodu..

  1. Zlomené srdce nebo zlomený šíp. (více zde)

Ne každý člověk se chce po rozchodu usmát. Pro ty, kteří hledají stejně smysluplné, ale smutnější nápady, jsou cestou zlomená srdce a šípy zlomené ve dvou. Toto je nejzjevnější volba pro ty, kteří chtějí být otevřeni ostatním ohledně svých pocitů. Měli byste však být opatrní: i když překročíte prah mezi životem ve vztahu a osamělostí, jakmile jednou potkáte správnou osobu, můžete litovat, že jste si nechali udělat tetování. Pokud se vám ale zdá, že se význam tetování nezmění v závislosti na vašem rodinném stavu, může být tato možnost pro vás ideální..

  1. Tetovací impuls. (více zde)

Některá tetování, včetně těch po přestávce, nemusí být dobře promyšlená. Tetovači si všimnou, že po rozchodu jejich klienti stále častěji přicházejí a požadují tetování impulzivně – pouze proto, aby se snáze vyrovnali s problémem a uzavřeli kapitolu svého života. Naštěstí, pokud je klient zjevně opilý, má tatér právo mu tetování odmítnout. Pokud se však konverzace týká emocionální impulzivity, je situace poněkud odlišná – zde máte právo rozhodnout se sami.

Pokud uvažujete o tetování po rozchodu, bylo by dobré nejprve projít první fází smutku. Emoce se musí uklidnit, aby tetování nebylo impulzivní – jinak budete ztrácet peníze a čas a velmi brzy se ho budete chtít zbavit. Když se vše uklidní a budete snáze vnímat realitu, může se ukázat, že symbolem vašeho vztahu s člověkem se stane něco pozitivnějšího, než jste si dříve mysleli. Každý román obsahuje cenné životní lekce – v určitém smyslu je každý člověk, který opustí váš život, nejen neúspěšnou láskou, ale také učitelem života. Jedinou dobrou zprávou je, že bez ohledu na to, jaká je lekce, vždy se z ní dá udělat tetování..

Foto ukázky tetování na téma lásky z 26. 1. 2019

Podívejte se na video:

Připravil: steviegust (Anastasia Gastin)