Tetování

Dočasné tetování na punčocháče

Dočasné tetování na nylonových punčochách je nyní populární. Stále o tom ví málo lidí, ale zájem roste. Koná se mnoho mistrovských kurzů.

Khat znamená naučit se aplikovat dočasné tetování na punčocháče. Dobrá možnost, jak překvapit ostatní. K vytvoření takového tetování budete potřebovat:

  • popisovač;
  • punčocháče tělové barvy, nylon. Ale to je, pokud existuje touha, aby tetování vypadalo přirozeně.

Dočasné tetování na punčocháče - foto 5

Dočasné tetování na punčocháče - foto 3 Dočasné tetování na punčocháče - foto 2 Dočasné tetování na punčocháče - foto 1 Dočasné tetování na punčocháče - foto 7

Jak si vyrobit punčocháče s imitací tetování sami (punčocháče s dočasným tetováním)

Než začnete používat tetování, musíte změřit objem nohy, kde bude kresba. Chcete -li přesně umístit na punčocháče, musíte zabalit nohu listem papíru a upevnit ho lepicí páskou. Poté se navléknou punčocháče a označí se místo, kde bude kresba.

Dále musíte vzít další kus stejného papíru, ale s vytištěným obrázkem. Na něj jsou pečlivě navlečeny punčocháče, aby se neroztrhaly ani neroztáhly. Koneckonců, pokud jsou punčocháče natažené, pak tetování na noze nebude jasné, kde.

Dočasné tetování na punčocháče - foto 6

Vezměte značku, nejlépe tenkou špičkou, a obkreslete okraje výkresu. Poté trvá, než okraj vyschne..

Dále je v případě potřeby načrtnut zbytek prostoru. Nejlepší je zvolit barvy, které se používají při aplikaci skutečného tetování..

Po dokončení svého mistrovského díla ho musíte nechat uschnout. Pokud se nemůžete dočkat, až budete stahovat punčocháče z papíru, musíte to udělat opatrně. Je to tak, že značka na nylonových punčochách dlouho schne a pokud ji náhle odstraníte, pak bude veškerá práce roztržena, bude plavat.

Lze si jen představit, jak takové tetování může potěšit chlapa, přítelkyně a rozrušené rodiče. Hlavní je včas informovat starší, že jde jen o kresbu na punčocháče. A tím se vyhnete zbytečným konfliktům.

Dočasné tetování na punčocháče - foto 4

Tetování na punčochách je zajímavé a originální, umožňuje experimentovat.

Mimochodem, v našem projektu „Street Tattoo“ jsme více než jednou zachytili lidi v ulicích města v podobném oblečení s napodobeninou tetování. Foto níže.

Kalhoty s imitací tetování na dně a nohou - pouliční tetování № 07 - 24.06.2020 - 4

Kalhoty s imitací tetování na dně a nohou - pouliční tetování № 07 - 24.06.2020 - 3 Kalhoty s imitací tetování na dně a nohou - pouliční tetování № 07 - 24.06.2020 - 2 Kalhoty s imitací tetování na dně a nohou - pouliční tetování № 07 - 24.06.2020 - 1

Kompresní punčocha s imitací hadího tetování na dívčí noze-Pouliční tetování-pouliční tetování-09/21/2020-3

Kompresní punčocha s imitací hadího tetování na dívčí noze-Pouliční tetování-pouliční tetování-21.09.2020- 2 Kompresní punčocha s imitací hadího tetování na dívčí noze-Pouliční tetování-pouliční tetování-09/21/2020- 1

Text článku připravili: ZEETOONT ​​(Eliseev Anton Viktorovich)