Tetování

Indukční tetovací stroje

Na tetovacím stroji nemusíte šetřit. Na tom závisí kvalita mistrovy práce. Aby byli zákazníci spokojení, musíte používat kvalitní vybavení. Tetovací stroj je hlavním pracovním nástrojem, měli byste si jej pečlivě vybrat.

Indukční tetovací stroje - tipy pro výběr

Indukční tetovací stroje – tipy pro výběr

Jak funguje indukční tetovací stroj.

Princip činnosti indukčního tetovacího stroje je založen na síle elektromagnetické cívky. Dává do pohybu (nejprve přitáhne a poté odpuzuje) ocelové kladivo, ke kterému je připojena jehla. Kladivo (úderník) je připevněno zadní pružinou k rámu stroje; tato pružina zajišťuje, že se úderník vrátí do původní polohy. A kvůli přední pružině, ke které je také připojeno kladivo, je elektromagnetický obvod připojen a přerušen. Díky působení pružin pohybuje kladivo jehlou, která je připevněna ke speciálnímu sedlu (sedlu) a pohybuje se nahoru a dolů. Aby byl provoz indukčního stroje nepřerušovaný, budete potřebovat: napájecí zdroj s napětím 5–12 V a proudem 2–3,5 A, kvalitní klipovou šňůru a železný pedál.

Výhody indukčních strojů.

Pokud analyzujeme výhody indukčního tetovacího stroje, lze zaznamenat následující funkce:

  • s jeho pomocí můžete aplikovat jasné obrysy;
  • lze jej použít k nádhernému zastínění kontur nebo barev a také k jemným přechodům;
  • s jeho použitím můžete rychle malovat na velké oblasti pokožky nebo provést hustou barvu;
  • stroj si můžete přizpůsobit pro sebe úpravou síly úderů a frekvence pohybu jehel;
  • aby prorazil kůži, bude muset pán vynaložit menší úsilí, protože stroj je docela těžký;
  • cena za ně je nízká.

Indukční stroje jsou volbou profesionála ve svém oboru. Protože umožňují vysoce kvalitní tetování. Modely se vyznačují silným napájením a plynulým přepínáním, které vám umožní pracovat na obtížných oblastech pokožky – to jsou také výhody indukčního tetovacího stroje..

Tyto modely mají pouze tři nevýhody:

  • těžký;
  • mají silné vibrace;
  • dělat hluk.

Různé indukční stroje.

Profesionálové mají ve svém arzenálu vždy několik zařízení určených pro různé druhy práce. Podle účelu jsou indukční stroje rozděleny do tří typů: obrys (Vložka), stín (Měkký Shader) a barva (Barva Packer).

Obrys (Vložka) Používá se k aplikaci obrysu tetování. Barva se nanáší rovnoměrně a pevně. Rychlost tohoto modelu je nejvyšší – od 110 do 145 úderů za sekundu. Je nemožné namalovat pokožku konturou, protože může snadno zranit klienta. Speciální konstrukce zařízení umožňuje rychlé údery a hustou aplikaci barvy. Má lehčí kladivo, kratší přední pružinu a krátkou vzdálenost od zadní části kladiva k sedlu. Kontaktní šroub je pod úhlem více než 90 °.

Stínový muž (Měkký Shader) – dostávají stíny na tetování pomocí speciálních stínových pigmentů. Jeho rychlost je průměrná – od 90 do 110 úderů za sekundu. Úder kladiva je na rozdíl od obrysu měkký, ale bez „lepení“, jako u nátěru.

Stínovaný (Barva Packer) – umožňuje hustě malovat na velké plochy pokožky barvou. Speciální konstrukce stroje umožňuje rychle a s minimálním zraněním natřít kůži pigmentem. Provozní rychlost je nejnižší – od 70 do 90 úderů za sekundu. Úder tohoto modelu je proveden „lepením“. Specifičnost zařízení zajišťuje speciální konstrukce: těžké kladivo, dlouhá přední pružina a větší vzdálenost od zadní části kladiva k sedlu, na kterém je jehla připevněna. Kontaktní šroub je naopak pod úhlem menším než 90 °.

Vystačíte si se dvěma indukčními tetovacími stroji: Liner a Color Packer. Prvním nakreslete čáry a jednotlivé tahy a druhým natřete kůži těsně nebo proveďte plynulé přechody od hustého stínování k průsvitnému.

Před koupí tetovacího stroje je lepší zaměřit se na vlastní pocity. Volbu můžete bezpečně zastavit na nástroji, který se pohodlně drží a pohodlně a příjemně se s ním pracuje..

Indukční tetovací stroje – příklady fotografií ze dne 05.11.2018

Podívejte se na video:

Připravil: jenna-1 (## FIO ##)