Tetování

Jak kreslíš mehendi?

Zde se můžete dozvědět vše o, co je kresba mehendi, jaké přísady jsou použity v receptech, jak se vaří, jak se používají, jak kreslí a co kreslí. Podívejte se na zajímavé možnosti pro kresby.

Jak nakreslit mehendi - příklady fotografií a odpovědi na otázky

Jak nakreslit mehendi – příklady fotografií a odpovědi na otázky

Nejzajímavější na tom, čím je mehendi nakreslen

Mehendi je dočasné malování na tělo hennou. Mehendi zůstává na těle několik týdnů. A to je jejich hlavní výhoda, protože nemají čas se nudit. Tato tetování jsou bezpečná..

Stále není jasné, odkud tento typ malby pochází. Mehendi se s největší pravděpodobností začalo uplatňovat zpět ve starověkém Egyptě. Mnozí si však myslí, že se objevili v Indii, ale v této zemi se objevili ve dvanáctém století..

Dříve se v Evropě tetovalo na celý život, zatímco v některých arabských, asijských a afrických zemích byla na tělo aplikována krátkodobá malba. To vám umožní dělat různá tetování po celý život. Nyní, aby se mehendi, není nutné jít do zemí na východě. Nyní je známo několik stylů mehendi: arabština, indie, marocké, asijské, evropské.

Henna pro mehendi a techniku ​​kresby

Mnoho lidí se zajímá o to, s čím se mehendi kreslí? Henna je hlavní složkou takového tetování. Nejprve se vytrhávají listy ze stromu cinchona, suší se a melou na práškovou hmotu. Tento prášek lze skladovat až šest měsíců a zachovat si své vlastnosti, pokud je obal hermeticky uzavřen..

Příklady fotografií:

Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 037Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 001Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 002Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 003Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 004Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 005Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 006Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 007Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 008Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 009Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 010Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 011Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 012Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 013Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 014Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 015Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 016Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 017Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 019Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 018Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 020Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 021Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 022Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 023Fotografie Jak nakreslit mehendi (Tetování) (hodnota) - příklad kresby - 024Fotografie Jak nakreslit mehendi (Tetování) (hodnota) - příklad kresby - 025Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 026Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 027Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 028Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 029Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 030Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 031Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 032Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 033Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 034Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 035Fotografie Jak nakreslit mehendi (tetování) (hodnota) - příklad kresby - 036

Do tohoto prášku se často přidávají přírodní přísady, aby se dosáhlo té či oné kvality. Například henna se mísí s kávou nebo citronovou šťávou..

Umělec obvykle aplikuje tetování dřevěným, skleněným štětcem, prstenem stříkačky nebo samostatnou trubicí henny. Doba aplikace závisí na složitosti výkresu a kvalifikaci specialisty..

Po aplikaci mehendi musíte počkat, až zaschne, obvykle od 6 do 8 hodin. Kresbu nelze navlhčit vodou, když mehendi zaschne, můžete ji pokropit citronovou šťávou nebo zasypat speciálním olejem, což pomůže uchovat kresbu na delší dobu. Za den barva henny ztmavne.

Přednosti mehendi

  • Henna je hypoalergenní činidlo, takže mehendi nepřinese kožní nepohodlí a svědění.
  • Mehendi pomůže skrýt stařecké skvrny, jizvy a další nedokonalosti pleti.
  • Proces aplikace nepřináší žádnou bolest.
  • Toto tetování je dočasné.

Jak dlouho mehendi vydrží?

V průměru mehendi trvá jeden týden až měsíc. Důležitou roli hraje také oblast, kde je tetování aplikováno, jak často se na něj voda dostává a barva pasty. Bílé a černé pasty obvykle vydrží méně.

Jak se správně starat o mehendi vzor?

  • Po nakreslení tuto oblast nenamočte vodou. Doporučuje se aplikovat mehendi večer a nechodit do sprchy.
  • Po zaschnutí mehendi se doporučuje použít hořčičný, mandlový nebo sezamový olej.
  • Je lepší netřít vzory žínkou..
  • Před koupáním je lepší místo vzoru vytřít olejem..
  • Mehendi vydrží déle při aplikaci na kotník, zadní část hlavy nebo zápěstí.
  • Před procedurou bude užitečné provést depilaci a peeling..

Podívejte se na video:

Každý si může najít ozdobu podle svého vkusu. Mehendi je skvělý a originální způsob, jak ozdobit své tělo a přilákat nadšené pohledy ostatních..

Mimochodem, jako základ pro vaši kresbu hennou můžete zaujmout tetování pro ženy, příkladů je jak na našem webu, tak mezi kolegy z tetovacích studií, kteří na síti prezentují své portfolio.

Připravil: malinka128 (Malinovskaya Maria Genrikhovna)