Tetování

Nechat si tetovat pro sázku?

Zde se můžete dozvědět o těch, kteří vymysleli nechat se sázet na tetování a vyznamenal se, hřměl ve zprávách směšným tetovacím vzorem, který byl způsoben z hlouposti.

Nechte si vytetovat sázku – veškerá zábava ohledně směšných tetování

Ne každý se chce nechat tetovat. A pokud se jedná o losování o sázku? Navíc právo volby – to, co bude zobrazeno, nepatří potenciálnímu klientovi tetovacího salonu?

Nejhloupější argument

Co se mladí lidé po návštěvě kavárny nebaví? Například si nacpou na ruku šek od této instituce. Toto je tetování, které vytvořil sázkař Stian kvůli sázce. Ujistil své přátele, že jakákoli dívka se do něj zblázní. Ale prohrál. Přátelé mi řekli, abych si nechal jako odplatu vytetovat panenku Barbie nebo šek od McDonald’s. Převládala brutalita, takže diskutující zvolil to druhé. Takové tetování získalo slávu díky mistrovi, který ho vytvořil. Za celou svou kariéru nikdy nic takového necpal..

kontrola z tetování restaurace - foto 1

Celebrity jsou také náchylné k hloupým sázkám a sázkám. Herec Tom Hardy souhlasil s Leonardem DiCapriem, že Oscara nedostane za vedlejší roli ve filmu “The Survivor”. V důsledku toho si Hardy musel nechat udělat vtipné tetování s nápisem „Leo ví všechno“..

Existuje známý příběh, že obraz německého kancléře vyplnil jeden ze členů portálu Reddit. Napsal, že pokud jeho příspěvek získá deset tisíc lajků, tetování bude na svíčkové na těle. Pokud uživatel slib nesplní, administrátor slíbil, že jej zablokuje. A ten chlap svůj slib splnil. Fotografii s výsledkem najdete na webu Imgur.

kontrola z restaurace tetování - foto 2

Nejdražší spor

Tetování Jeffreyho Grosse - foto 1

Proslulý karetní hazardní hráč Jeffrey Gross snadno vydělal půl milionu dolarů jednoduše tím, že mu na záda vtiskl symbol sexuálních menšin. Hádal se s producentem Billem Perkinsem, že nemůže být zobrazena. Symbol vypadá jako ovál s duhou uvnitř. Ale se šesti barvami, jak se na vlajku bez morálky sluší.

Tetování Jeffreyho Grosse - foto 2

Sportovní kontroverze

Fanoušci jsou někdy také zodpovědní za své vysoké sliby. Došlo k zápasu mezi Slovinskem a Skotskem. Chlapík jménem Callum Strang řekl, že fotbalista Chris Matrin pravděpodobně vůbec nedostane jediný gól. A hle, v 82. minutě zápasu byl Martin vyřazen z rezervy a stále dává gól. Callum neměl jinou možnost, než si nechat vytetovat datum stožáru, skóre a jméno hráče, který dal rozhodující gól..

Tetování Stephena Gerrarda - foto 1

Další fanoušek slíbil tetování na spodní část zad, pokud John Obi Mikel vstřelí gól v zápase FA Cupu. Jméno hráče a muselo být použito na svíčkovou neopatrného diskutéra.

Sami hráči se také rádi hádají. Steven Gerrard z Liverpoolu uzavřel sázku s hráčem Manchesteru United Rooney Wade. Spor byl v tom, že se kapitán Liverpoolu stane nesporným mistrem Anglie, než odejde ze své kariéry. Stephen ale hádku prohrál a nechal si na předloktí vytetovat Manchester..

Rodinný spor

Tetování Barbary Seacrest - foto 1 Tetování Barbary Seacrest - foto 2 Tetování Barbary Seacrest - foto 3

Barbara Seacrest Tattoo - Foto 4 Barbara Seacrest Tattoo - Foto 5 Barbara Seacrest Tattoo - Foto 6

Existují také spory mezi příbuznými. Starší Američanka Barbara Seacrestová se se svou dcerou hádala, že milovaný tým rodiny Chicago Cubs dosáhne finále Major League. Stalo se to o 12 let později. Barbara si nechala vytetovat logo týmu na 82. Její dcera a dokonce i její vnuk následovali příkladu zkušené roztleskávačky. A to lze považovat spíše za obecný příslib nebo za velmi laskavý rodinný spor..