Tetování

Tak bude vypadat vaše tetování po roce hojení

Většina lidí věří, že ví, jak bude jejich tetování vypadat po aplikaci a jak bude vypadat po nějaké době, po uzdravení, alespoň za rok. Ale ve skutečnosti je většina lidí uváděna v omyl nebo jednoduše oklamána milovníky Photoshopu, kteří dnes přidávají tetování na Instagram a dodávají jim tak bombastický vzhled, že lidé, kteří si po tom, co vidí, nechají tetovat, jsou často zklamaní, protože jejich očekávání nejsou splněna, kvůli původně vysokým očekáváním.

Níže je celá pravda, užitečné informace a příklady fotografií..

Jak se změní vzhled tetování po roce nebo více - informace a fotografie

Tak bude vypadat vaše tetování po roce hojení – fakta a fotografie

Bude důležité, aby se každý seznámil s tímto materiálem, a považujeme za důležité a povinné vám to sdělit..

Dnes všichni vidíme jasné a šťavnaté tetování na Instagramu, které jsou zveřejněny na síti bezprostředně po aplikaci, některé z nich jsou „navíc dokončeny ve Photoshopu“, což činí obrázek šťavnatější a atraktivnější. Musíte se ale připravit na to, že ve skutečnosti je všechno trochu jinak – ne tak „cool“, jak vidíte. Na tom není nic špatného – je to prostě realita, které byste si měli být vědomi, abyste později netrpěli zpočátku vysokými očekáváními..

Znát pravdu o tom, jak se tetovací vzor mění, je důležité pro klienta i pro tetování.

Pokud by klient měl po uzdravení a po delší době vidět příklady změn v tetovacím vzoru, aby si vytvořil správná očekávání a porozuměl skutečné situaci se změnou vzhledu tetovacího vzoru na těle, šetří to nervy a dává více štěstí a potěšení..

Ale pro tatéra se seznámení se změnou tetovacího vzoru může stát skutečným pokladem informací, které zvýší osobní úroveň dovedností.

Ve skutečnosti různé vzory tetování:

 • Barevný
 • Černý a bílý
 • Kontrastní
 • Ostrý
 • Objemový
 • Velký a Malý

Tetování funguje v různých směrech a stylech:

 • vodové barvy
 • Realismus
 • Dotwork
 • Kmenový
 • Stará škola

-se v průběhu času různě mění. Vědět to je pro tatéra velmi důležité. Takové znalosti pomohou tetovacímu umělci vidět jeho práci v perspektivě, možná dokonce zpočátku donutí umělce udělat něco jinak, udělat něco ne tak krásně hned, ale nejlepšího výsledku dosáhnout později..

Proč různá tetování časem vypadají a mění se různě?

Ve skutečnosti je hlavním důvodem pravděpodobně hardware a inkoust. To je nejlépe vidět na tetování, které bylo provedeno před 5-10 lety..

Čím je tetování „modernější“, tím postupem času lépe vypadá – méně ztrácí na kvalitě, vývoj tetovacích pigmentů a vybavení vlastně nestojí a rozhoduje o spoustě věcí..

Druhou nejdůležitější je pravděpodobně dovednost tatéra.. Možná si řeknete, že je to tu napsáno kvůli zvýšení cenovky již populárních tatérů – ale ne.

Netvrdíme, že pouze slavní mistři jsou zruční a profesionální. Existuje obrovské množství chlapů, kteří dělají tetování cool, a možná ještě chladnější než hvězdy, zatímco oni prostě nevědí, jak nebo nechtějí vést své sociální média. sítě, zvýšit viditelnost a slávu médií, nebo HZ – z jakých důvodů.

Ale závislost je okamžitě viditelná! Čím bylo tetování zpočátku chladnější a lepší, tím lépe bude po chvíli vypadat (méně ztratí). Dobré tetování časem ztratí mnohem méně než „původně mýdlová část“.

Za třetí – povědomí a odpovědnost samotného majitele. Je to správná péče o tetování v prvním období a včas v prodloužené perspektivě, která kriticky ovlivní dlouhodobý vzhled prezentovatelného designu tetování. Na jeho vzhledu navíc časem bude hrát roli hygiena majitele tetování, jeho životní styl, aktivita, stres a možná ne zrovna „nejodolnější“ místo tetování..

Podvádějí sociální sítě své návštěvníky a jejich očekávání od skutečného tetování a jejich skutečného vzhledu – po nějaké době?

Odpověď je jednoznačná – ano! Existuje však několik upozornění, o kterých níže.

Klamou nejsou samotné sociální sítě, ale spíše bezohlední mistři, možná lidé, kteří provozují mediální kanály, inzerenti a další, kteří mají za cíl propagovat produkt. I nečestnější tetovači to mohou nevědomky udělat..

Mnoho fotografií čerstvých tetování, po podrobném prozkoumání na fotografii, lze okamžitě zachytit při zpracování Photoshopu, protože linky a přechody vypadají velmi hladce, nepřirozeně jemně a rozmazaně, což naznačuje použití filtrů. To se děje záměrně a záměrně, aby klienta zaujalo, aby byl výsledek jeho práce jasnější a chytlavější..

Nelze vyloučit, že některé sociální sítě, stejně jako weby a jejich motory, již stažené obrázky upravují, a nejen optimalizují ve velikosti (komprimaci), ale také dávají šťavnatost barvám..

Drtivá většina softwaru pro zpracování a převádění fotografií dělá totéž, často v automatickém režimu..

Dnes je docela obtížné vyfotit telefon nebo fotoaparát a nahrát obrázek do sítě, aby se software nepokusil udělat obrázek „chutnějším“ sám.

Jak vypadá tetování po uzdravení a po roce?

Ve skutečnosti je text, který jste si přečetli výše, trochu přehnaný! Po nějaké době tetování nezačne vypadat špatně, nemění se katastroficky, ale zároveň jsou jasně patrné změny ve výkresu.

Výsledek bude přirozeně záviset na samotném tetování, jeho stylu a barvě. Některá tetování se mění celkem znatelně, jiná plynuleji..

Mimochodem, vy sami budete v průběhu času hrát důležitou roli při změně designu tetování, a už vůbec ne podle činností a vlivů na vaše tetování, ale podle vašich vlastních charakteristik – charakteristik vašeho těla a organismu.

Barva a typ vaší pokožky ovlivní vzor a vzhled.

Roli v procesu změny tetovacího vzoru bude hrát také metabolismus, hustota krevních cév pod kůží, tlak, složení krve a další přirozené procesy v těle, které jsou pro každého jiné..

Proč je důležité vědět, jak se tetování v průběhu času mění?

V moderním světě se s problémem neopodstatněných a nadhodnocených očekávání setkáváme stále častěji. Díky reklamě, médiím a konkurenci bude váš produkt vypadat krásnější, než ve skutečnosti je.

Z tohoto důvodu by měl člověk, který se chce nechat tetovat, střízlivě a realisticky formovat svá očekávání od tetování a vědět, jak se čas od času změní. Zvláště když vezmeme v úvahu, že různé designy, v různých stylech a verzích, se budou různě měnit..

Materiál byl připraven díky stránce v síti Instagram – @healvsfresh, kde najdete čerstvé aktualizace s fotografickými ukázkami čerstvých tetování a jejich vzhledu, minimálně po roce. To vám pomůže mít realistická očekávání a realistická očekávání..

Jak se vzhled tetování mění po roce nebo déle – příklady fotografií ze dne 26.2.2020 (279 fotografií)