Tetování

Tetování také stárne! Jak vypadají za pár let?

Z materiálu se dozvíte, jak tetování stárne, podívejte se na příklady tetování ve věku na fotografii, naučte se, jak udržet své tetování v dobrém stavu – po dlouhou dobu.

Jak tetování stárne, jak se typ tetování v čase mění – fakta a fotografie

Nyní tetování není znakem příslušnosti ke zločineckému světu. Kresby na tělo provádějí muži i ženy různého věku a sociálního postavení. Jména dětí, nezapomenutelná data, ptáčky, květiny, hieroglyfy nebo kouzelné vzory. Ne všichni lidé přemýšlejí o významu tělesného vzoru. A nikdo nepřemýšlí o tom, jak bude tetování vypadat za deset, patnáct let..

Ano, špatná nebo otravná tetování jsou odstraněna laserovým nebo profesionálním odstraňovačem. Jedná se o bolestivý a nákladný postup, který vyžaduje, abyste navštívili mistra více než jednou. Pokud existuje dispozice ke keloidním jizvám, pak se pán nezaváže odstranit.

Módní a originální vzor, ​​stejně jako naše kůže, se mění a je vhodný pro stárnutí. Barvy vyblednou, změní odstín. Například černá kresba se může změnit na modrou. Častěji důvod spočívá v levných pigmentech nebo ne profesionalitě pána. Každý má jiný odstín pleti. Tatér by to měl vzít v úvahu a přidat do pigmentů speciální korektory, aby se předešlo změnám odstínu kreseb..

Ostré linie se mohou vznášet, natahovat nebo křivit. Důvodem je nesprávná péče při hojení tetování. Dalším důvodem je změna tělesné hmotnosti, při které se kůže s tetováním protahuje a prohýbá..

Abyste se v budoucnu vyhnuli problémům s kresbami na kůži, dodržujte několik pravidel:

  1. Vyberte si profesionálního mistra. Podívejte se do portfolia, naučte se zkušenosti, věnujte pozornost kvalitě použité kosmetiky. Důležité! Spotřební materiál související s pokožkou se u klienta otevře a zlikviduje po skončení relace.
  2. Proveďte opravu. Po úplném uzdravení vzoru se za měsíc provede korekce. Čaroděj prochází kresbou ještě jednou..
  3. Za dva nebo tři roky se kresba aktualizuje. Tatér opět strojem prochází konturu tetování, aktualizuje barvu a zarovnává linie.
  4. Při pobytu na slunci nebo na soláriu používejte ochranné krémy. Ultrafialové paprsky poškozují nositelné konstrukce.
  5. Pečlivě sledujte stav pokožky, vyhněte se náhlým změnám hmotnosti.

    Zacházejte se svým tetováním zodpovědně a krásná kresba vás i vaše okolí bude těšit po mnoho let.

Fotografické ukázky tetování ve věku od 15.03.2021 (41 fotografií)

Text článku připravili: ARTYR1200 (Artur Nagorny)