186 fotografií tetovania na skateboarde k medzinárodnému dňu skateboardingu – 21. júna

Z tohto materiálu sa môžete dozvedieť o Medzinárodnom dni skateboardingu – 21. júna, dozvedieť sa o vlastnostiach dátumu a histórii sviatku, môžete si pozrieť fotografie tetovacích kresieb zobrazujúcich skateboard, pomocou ktorého môžete tento deň označiť v histórii.

186 fotografií skateboardového tetovania na Medzinárodný deň skateboardingu - 21. júna - informácie a fotografie tetovania

Medzinárodný deň skateboardingu – 21. júna a fotografia tetovania s „korčuľou“

Aktívni ľudia sa nakoniec stretnú s rastúcou potrebou adrenalínu, často je východiskom výzva extrémnym športom. Problém je úspešne vyriešený parašutizmom, potápaním a lezením po skalách.

Uvedené športy bohužiaľ nie sú vhodné pre každého, kvôli najvyšším požiadavkám na finančné náklady a zdravie (fyzická zdatnosť).

Ak vezmeme do úvahy všetky vyššie uvedené skutočnosti, medzi mestskými „extrémami“ je každý rok pouličná jazda na doske s kolieskami stále obľúbenejšia – jazda na skateboarde.

Outdoorová aktivita sa stala tak populárnou, že komunita dostala svoj vlastný sviatok – Medzinárodný deň skateboardingu – 21. júna.

Nejaký zaujímavý príbeh

Dovolenka sa datuje od roku 2004, kedy bola založená z iniciatívy skateboardovej komunity..

Tá istá jazda na doske s kolesami vďačí za svoju existenciu surfovaniu. Práve popularizácia surfovania v polovici 50. rokov priniesla na svet jazdu na doske v meste..

Táto metóda bola skvelou školiacou príležitosťou pre surferov počas pokojného počasia alebo v podmienkach úplnej absencie vĺn a rybníka v blízkosti..

Vzdávajúc hold surfovaniu a skateboardingu, pozývame vás pozrieť sa na zaujímavé kresby skateboardových tetovaní, ktoré sú vhodné ako pre skateboardistov, tak pre rôzne druhy „extrémistov“.

Foto ukážky návrhov tetovania na skateboarde z 19.6.2021 (187 fotografií s tetovaním)