Tetovanie na stužkovej

Ako urobiť tetovanie choker – tipy pre začiatočníkov

Akékoľvek symboly, tak či onak, aplikované na telo, zanechávajú odtlačok energie človeka. Choker tetovanie má veľmi starodávnu históriu. Dokonca aj indiánske kmene ich tkali a nosili. Spočiatku takéto amulety používali výlučne muži. Neskôr sa ženy začali takto zdobiť. Ďalší vrchol popularity choker tetovania prišiel v 90. rokoch. Potom materiálom pre nich bola rybárska šnúra. Teraz sú tkané z tenkých drôtov, rybárskych vlascov, šnúrok, stužiek a prvkov podobných vlastnostiam.. Ako urobiť choker tetovanie? Moderní mladí ľudia si kladú túto otázku, pretože móda pre nich sa vrátila..

Návod na výrobu tetovania choker

– musíte vziať akékoľvek dve šnúrky alebo stuhy a pripevniť ich sponou na knihu. Tým sa vytvorí základ pre tkanie;

– potom vezmeme prvú čipku a umiestnime ju pod druhú. Prvý sme dali s koncom pod jeho základňu;

– utiahnite a získajte uzol;

– vezmeme druhú čipku a dáme ju pod prvú. Znova utiahnite a urobte uzol;

– je to celkom jednoduché. Najprv musíte vziať a utiahnuť prvú čipku pod základňou a potom ju striedať a urobiť to isté s druhou. Tu ako urobiť tetovanie choker.

Ako si vyrobiť tetovanie choker 7 Ako si vyrobiť tetovanie choker 7 Ako urobiť choker tetovanie 2 Ako urobiť choker tetovanie 2 Ako si vyrobiť choker tetovanie 3 Ako si vyrobiť choker tetovanie 3 Ako si vyrobiť tetovanie choker 5 Ako si vyrobiť tetovanie choker 5

Ako si vyrobiť tetovanie choker 8 Ako si vyrobiť tetovanie choker 8 Ako si vyrobiť choker tetovanie 4 Ako si vyrobiť tetovanie choker 4 Ako si vyrobiť tetovanie choker 6 Ako si vyrobiť tetovanie choker 6 Ako si vyrobiť choker tetovanie 1 Ako si vyrobiť tetovanie choker 1

Takéto ozdoby sú viacfarebné, pridávajú sa k nim korálky a sú vyrobené z drahých kovov. Domáce tetovanie choker nesie nielen energiu majiteľa, ale tiež necháva priestor pre let predstavivosti a tvorivosti. Choker tattoo, ako sa také tetovanie robí? Video na nete bude odpoveď. Táto metóda je vhodná pre tých ľudí, ktorí hľadajú hotové možnosti a nápady. A nie je ich málo a niektoré pôsobia ako skutočné umelecké diela. Dokonca aj celebrity nosia choker tetovanie. Sú dizajnérske a domáce. Ich krásou je prístupnosť a jednoduchosť. Šperky sa nosia okolo krku, okolo pása a na zápästí. Čím tenší je materiál a kresba choker tetovania jednoduchšia, tým realistickejšie vyzerá na tele..