Tetovanie na stužkovej

Deň vynálezu slnečných okuliarov – 1. júla

Z materiálu sa dozviete o oslave Dňa vynálezu slnečných okuliarov – 1. júla si môžete prezrieť fotografie kresieb tetovania so slnečnými okuliarmi zo slnka, ktoré sú vhodné na to, aby ste si poznačili tento deň v histórii.

Tetovanie so slnečnými okuliarmi v Deň vynálezu slnečných okuliarov - 1. júla - informácie a fotografie návrhov tetovania

Tetovanie s okuliarmi od slnka v deň vynálezu slnečných okuliarov – 1. júla: fakty a fotografie tetovacích kresieb s okuliarmi

Pre moderného človeka je ťažké si predstaviť, ako sa zaobísť bez slnečných okuliarov za jasného slnečného dňa, a v poslednej dobe bolo toto príslušenstvo k dispozícii iba pre vybraných členov spoločnosti..

Slnečné okuliare dnes nielenže chránia oko pred škodlivým ultrafialovým žiarením, ale sú aj príležitosťou na opravu zlého videnia alebo doplnenie vášho imidžu..

Teraz vo väčšine vyspelých krajín, každý rok – 1. júla, sa oslavuje deň vynálezu slnečných okuliarov ako pocta dôležitosti a užitočnosti tohto príslušenstva.

Tetovanie so slnečnými okuliarmi 06/30/2020 # 022 -Tetovanie so slnečnými okuliarmi-

Tetovanie so slnečnými okuliarmi 06/30/2020 №007 -Tetovanie so slnečnými okuliarmi - Tetovanie so slnečnými okuliarmi 06/30/2020 №006 -Tetovanie so slnečnými okuliarmi - Tetovanie so slnečnými okuliarmi 06/30/2020 №005 -Tetovanie so slnečnými okuliarmi -

História

Nie je isté, kto a kedy vynašiel slnečné okuliare, ale 1. júl, ako začiatok skutočne horúcich a slnečných letných dní, bol zvolený na oslavu vynálezu slnečných okuliarov..

Prvé vzorky príslušenstva pripomínajúceho slnečné okuliare boli nájdené na vykopávkach zo starovekého Egypta, vyrobené zo smaragdov a bronzu.

Podobné to bolo v starovekom Ríme.

V tej dobe si takýto doplnok mohli dovoliť len najbohatší a najvplyvnejší ľudia..

V starovekej Číne sa na výrobu pohárov používali lisované taniere dymového kremeňa. Úradníci použili okuliare na skrytie očí a podľa toho aj emócií.

Tetovanie so slnečnými okuliarmi 06/30/2020 # 024 -Tetovanie na slnečné okuliare-

Tetovanie so slnečnými okuliarmi 06/30/2020 №001 -Tetovanie so slnečnými okuliarmi - Tetovanie so slnečnými okuliarmi 06/30/2020 №002 -Tetovanie so slnečnými okuliarmi - Tetovanie so slnečnými okuliarmi 06/30/2020 # 092 -Tetovanie so slnečnými okuliarmi-

James Askew – nie je veľmi známy, ale bol to tento vedec, ktorý v polovici 18. storočia zatmavil sklenené šošovky na modro, čím vytvoril okuliare, ktoré chránia oči pred slnkom a nedovoľujú vám mžourať..

Známy je aj dekrét Napoleona Bonaparta, ktorý požadoval chrániť oči vojakov za slnečného dňa. Okuliare pre armádu boli vyrobené tonizovaním sadzami a zafixovaním postreku priehľadným lakom..

Foster Grant je spoločnosť, ktorá dosiahla úspech vo výrobe slnečných okuliarov a v 20. storočí začala ich široká distribúcia na trhu..

Veľmi skoro, v roku 1929, predstavil Polaroid svoje polarizované šošovky, ktoré boli obzvlášť obľúbené..

Teraz vás pozývame, aby ste sa pozreli na fotografické príklady tetovania so vzorom slnečných okuliarov, ktoré sú celkom zaujímavým a obľúbeným nápadom na tetovanie..

Fotopríklady tetovacích kresieb so slnečnými okuliarmi z 30.06.2020 (98 fotografií)

Pozri si video: