Tetovanie na stužkovej

Freddy Krueger a Jason tetujú

Z materiálu sa dozviete o hrôzostrašných a vražedných tetovaniach s Freddym Kruegerom a Jasonom Voorheesom, zoznámite sa so zaujímavosťami o postavách hororových filmov a môžete si pozrieť skvelé fotografické ukážky tematických návrhov tetovania.

Tetovanie Freddyho Kruegera a Jasona - zaujímavosti a fotografie tetovania

Tetovanie s Freddym Kruegerom a Jasonom: zaujímavosti a fotografie tetovacích návrhov

Svet je plný protikladov, konfrontácií a rivality, stačí sa pozrieť na:

  • Yankees vs. Red Sox
  • Coca Cola vs Pepsi
  • Nike vs Adidas

Ale najstrašnejšou a najbúrlivejšou rivalitou je rivalita dvoch postáv z hororových filmov – rivalita medzi Freddym Kruegerom a Jasonom Voorheesom..

A napriek tomu, že každá z týchto postáv je svojim spôsobom znetvorená, obe sa ľahko a nenápadne vyrovnávajú so zabitím všetkých pravých aj ľavých..

Mimochodom, bez ohľadu na to, ako strašidelne sa tieto tetovania môžu zdať, v našom projekte „Street Tattoo“ sa nám v uliciach mesta podarilo stretnúť muža s tetovaním Freddyho Kruegera a Jasona na nohách, bez ohľadu na to, aké vzácne je toto tetovanie. vzor sa môže zdať.

Tetovanie Fredyho Kruegera v spodnej časti chlapskej nohy - 17.09.2020 - 2

Tetovanie Fredyho Kruegera v spodnej časti chlapcovej nohy - 17.09.2020 - 3 Tetovanie Fredyho Kruegera v spodnej časti chlapskej nohy - 17.09.2020 - 4 Tetovanie Fredyho Kruegera v spodnej časti chlapskej nohy - 17.09.2020 - 1

Ako viete, Freddy Krueger, ktorý sa prvýkrát objavil na obrazovkách vo filme Wesa Cravena „Nočná mora z Elm Street“, sa zaoberá svojimi obeťami pomocou exkluzívnej zbrane vo forme rukavíc s žiletkami, svoje obete navštevuje najviac zraniteľný stav – vo sne.

Voorhees, sa objavil na filmových plátnach vďaka Seanovi S. Cunninghamovi vo filme „Piatok 13.“ a „nituje“ svoje obete v blízkosti miesta utopenia ostrou mačetou..

Dve z najstrašnejších príšer v kine a neuveriteľné nočné mory boli postavené ako rivali v celovečernom filme Freddy vs. Jason, ktorý bol uvedený na širokouhlé obrazovky v roku 2003..

Aby sme oslávili kultové postavy a kultové filmy kina, ktoré už niekoľko desaťročí vzrušujú fantázie fanúšikov hororových filmov, pozývame vás pozrieť sa na náš výber fotografií z tetovania na tému Freddy Krueger a Jason, ktoré môžete nájdete v galérii nižšie..

Fotografia tetovania s Freddym Kruegerom z 13.10.2020 (89 fotografií)

Fotografia tetovania s Jasonom v maske z 13/10/2020 (87 fotografií)

Pozri si video: