Sudkyňa Judy Tetovanie

Z materiálu sa dozviete o tetovaní s Judge Judy – kresby venované známej televíznej šou, ktorá trvala 25 sezón a stala sa rekordnou, pozrite si fotopríklady tetovacích kresieb.

Sudca Judy tetovanie - informácie a príklady fotografií

Sudca Judy tetovanie – informácie a príklady fotografií

Sudca Judy tetovanie – fakty a fotografie

Judy Sheindlin je historička a právnička z Brooklynu, ktorá je mnohým v televíznych reláciách známa ako sudkyňa Judy.

Po školení istý čas pracovala ako právnička v civilnom sektore a v roku 1982 ju Ed Koch vymenoval za trestného sudcu v meste New York. A o štyri roky neskôr bola povýšená na dohľad nad sudcom pre rodinné právo na Manhattane..

Judy Sheindlin získala slávu po uverejnení článku s názvom „60 minút“, potom sa mnohí dozvedeli o jej charizme.

Ďalším krokom na ceste k popularite bola kniha „Nežehaj ma na nohu a nehovor mi, že prší“, ktorá vyšla pod jej autorstvom v roku 1996..

Po vydaní knihy dostala Judy Sheindlin ponuku zúčastniť sa televíznej reality šou v súdnej sieni s názvom Judge Judy (Judge Judy). Televízna šou ukázala skutočné súdne prípady a príklady skutočných súdnych rozhodnutí a rýchlo sa stala zaujímavou pre milióny fanúšikov a divákov z celého sveta..

Sudca Judy Tattoos - Foto pre web 4

Za posledných desať rokov sa vo vysielaní premietalo 24 sezón tejto šou, hodnotenia prešli strechou, šou sa pravidelne stávala najobľúbenejšou v dennom vysielaní..

Ale aj také populárne a žiadané projekty – koniec sa blíži.

Sheindlin sa nedávno objavila v The Ellen DeGeneres Show, kde oznámila, že sa jej šou končí, pričom zostáva posledných 25 sezón, ktoré sa budú konať v rokoch 2020-2021, a to je všetko..

Počas vysielania sudkyne Judy sa Sheindlin stala veľmi populárnou a jej sláva do istej miery ovplyvnila justičný systém. Potvrdzujú to príklady tetovacích kresieb, ktoré sú vyrobené na základe tejto show a samotnej Judy, s ktorou sa môžete zoznámiť nižšie..

Sudca Judy Tattoos - Foto pre web 5

Sudca Judy Tattoos - Foto pre web 6

Sudca Judy Tattoos - Foto pre web 7

Sudca Judy Tattoos - Foto pre web 8

Sudca Judy Tattoos - Foto pre web 9

Sudca Judy Tetovanie - Foto pre web 10

Sudca Judy Tattoos - Foto pre web 1

Sudca Judy Tattoos - Foto pre web 2

Sudca Judy Tattoos - Foto pre web 3