Tetovanie na stužkovej

Táto mama potrebuje nové tetovanie 8. marca

Do 8. marca zostáva veľmi málo času, všetci hľadáme darčeky alebo sa chystáme ich prijať. My, ako stránka o tetovaní, vám ponúkame ďalšiu časť sexi, krásnych milovníčok tetovania, ktoré môžu predstierať, že sú “mamičky”, ktoré budú radi, keď si dajú tetovanie ako darček k Medzinárodnému dňu žien.

Táto mama potrebuje 8. marca nové tetovanie - informácie a fotografie

Táto mama potrebuje 8. marca nové tetovanie – informácie a fotografie

Táto mama potrebuje 8. marca nové tetovanie – zaujímavé tetovacie modely na fotografii

Mimochodom, aby som bol úprimný, povieme, že nie všetky „osoby“ z tohto materiálu už majú deti, ale ako všetky ženy, takáto perspektíva je celkom reálna.

Tetovanie pre mamu 8. marca – príklady fotografií

@ ina_lina_90 alebo @ina_inked

Začneme, samozrejme, skutočnou a veľmi „horúcou mamičkou“ s tetovaním, ktorá má na Instagrame viac ako 110 tisíc odberateľov a jej fotografie zhromažďuje + – 5 000 lajkov za mesiac..

Dievčaťu sa darí nielen mať tetovanie na tele a vychovávať svojho syna – jej chytľavý a očividne sexy vzhľad jej ako modelke umožňuje zarobiť celkom slušné finančné prostriedky, ktoré jej umožňujú veľa cestovať a potešiť milovníkov tetovania čerstvými fotografiami seba z rôznych časti sveta. Prirodzene si trúfame myslieť na to, že táto mama bude 8. marca spokojná s tetovaním.

@ellie_doll alebo Ellie Rayne

@ellie_doll alebo Ellie Rayne - fotka sexy modelky s tetovaním na webe - fotka 1

Táto „sexy MILF s tetovaním“ sa takmer stala matkou spoločností @ellies_bullies a @ kovu.mainecoon. A aj keď nie sú ľuďmi, ale Ellie si teraz môže do 8. marca oprávnene nárokovať svoj dar v podobe tetovania.

lisa_kroiss alebo lisa_ducktona

Táto dievčina s tetovaním určite dostane svoj darček 8. marca. bol dobrý a páčil sa všetkým, všetkým chlapcom, tk. nielenže vyzerá super sexi, ale aj sa tetuje a cez víkendy jazdí na športovom bicykli. Mimochodom, hovoria, že miluje svoju motorku – ako jej vlastný syn!

beephillips__

layna.me

layna.me - fotka sexy modelky s tetovaním pre web - foto19

Angelitahera

svätý_t_

saint_t_ - fotka sexy modelky s tetovaním pre web - fotka 23

Mimochodom, chceli by sme vidieť váš názor na tému mamičiek s tetovaním v komentároch pod týmto materiálom..