Tetovanie na stužkovej

Tetovania zlodejov – názory, ukážkové fotografie

Samostatnou témou je – tetovania zlodejov. Ich vysvetlenie nebude stačiť na večnosť a niektorí nechcú vysvetľovať. Hneď musím povedať, že takéto tetovanie sa veľmi líši od tetovania, ktoré robia majstri v tetovacích salónoch. Obvykle sú primitívne a monochromatické. Aj keď treba poznamenať, že existujú takí majstri, ktorí na telo maľujú celé obrázky, ale je to veľmi, veľmi zriedkavé.

Staré tetovanie zločincov

Staré tetovanie zločincov

Kto je majiteľom takýchto tetovaní, myslím, že nie je potrebné písať. uvažujme tetovania zlodejov a ich význam. Ak vidíte tetovanie vo forme noža v putách, znamená to, že jeho majiteľ sa vo väzení dopustil zločinu. Ďalšie veľmi zaujímavé tetovanie MIR vôbec neznamená, čo sme zvyknutí vidieť v tomto slove – Streľba ma opraví. Majitelia býčieho tetovania sú divokými trestateľmi bossov zločinu. Netopier znamená, že osoba bola nočným zlodejom. A chcem napísať ešte o jednom tetovaní – toto sú Zvony – znamenajú, že ich majiteľ slúžil celé volebné obdobie.

Fotografie tetovania zlodejov môžete sa bez problémov pozrieť na celosvetový web. Odporúčam vám, aby ste to urobili. Tam je celý príbeh napísaný na telách ľudí, ktorí sa vydali na cestu životom a niekam odbočili zle. Majú všetky významy svojich tetovaní, sú uvedené jednoducho, stačí im porozumieť..

Môžete ísť na YouTube a pozerať sa video tetovania zlodejov, ak vás táto téma zaujíma alebo ju zaujíma.

Kostol a tetovanie anjelov na chrbte Kostol a tetovanie anjelov na chrbte Prekliať ťa Kolyma! Sakra, Kolyma! Tetovanie športovca, ktorý sedel Tetovanie športovca, ktorý sedel Klasické kriminálne tetovanie Klasické kriminálne tetovanie

Tiež tetovanie zlodejov sa robí na prstoch.. Tetovania zlodejov na prstoch toto je tiež samostatná téma, každé tetovanie má svoj vlastný význam. Najčastejšie ide o čísla alebo mená. Zlodeji pichnú buď rok narodenia, alebo vlastné meno, alebo meno najbližších a najdrahších ľudí.

Tetovanie hviezd zlodejov spôsobená najskúsenejším a najzákernejším zločincom. To znamená, že človek dosiahol v zločineckom svete veľmi vysoké postavenie, znamená to, že sa nestará o všetky zákony, nevníma ich.

Označenie tetovania zlodejov dá sa dlho diskutovať. Môžete si len priať, aby sa vám takéto tetovania na tele nikdy neobjavili..