Tetovanie na stužkovej

Tetovanie a jazvy

Niektorí ľudia považujú svoje jazvy za škaredé a dokonca škaredé spomienky na traumu a bolesť. Iní vidia na svojich jazvách niečo iné, považujú ich za zážitok, niečo sentimentálne z minulosti a nájdu spôsob, ako pomocou jaziev dostať svoje jazvy na novú úroveň, čím z nedostatkov svojho tela urobia niečo neobvyklé a exkluzívne..

Tetovanie a jazvy – zaujímavé kombinácie a príklady fotografií

 • Skvelý spôsob, ako zmeniť svoje malé jazvy (alebo materské znamienka) na kombinované tetovanie s kvetinovým vzorom, musíte súhlasiť – vyzerá to organicky, originálne a jednoducho nádherne..

Tetovanie a jazvy - foto 1

 • Hviezdne bojovník tetovanie (Darth Vader so svetelným mečom). Pôvodne sa hralo s nie príliš atraktívnou jazvou červeného odtieňa vo vtipnej interpretácii miniatúrneho tetovania, ktoré nevyvoláva nič iné ako emócie a potešenie.

Tetovanie a jazvy - foto 2

 • Tetovanie s pohárom rozliateho vína, ktoré umožnilo poraziť veľké materské znamienko na viditeľnej časti tela dievčaťa. Vyzerá to nielen zaujímavo, ale prakticky brilantne. Takéto tetovanie umožnilo nielen skryť jasný defekt na koži, ale tiež umožnilo zmeniť chybu na skutočné plus..

Tetovanie a jazvy - foto 3

 • Vtipné a pozitívne tetovanie s UFO (lietajúci tanier mimozemšťanov), ktoré umožnilo premeniť dlhú jazvu na ruke na svetelný lúč, ktorý zo stredu lietadla smeruje k zemi.

Tetovanie a jazvy - foto 4

 • Jednoduchá jazva v tomto tetovaní sa zmenila na nádherné a jedinečné tetovanie pre fanúšikov Harryho Pottera. Nápad pre fanúšikov diela a samotná myšlienka jedáka smrti, ktorý bol uvedený do života vďaka úhľadnému tetovaniu a úplne obyčajnej jazve na ruke.

Tetovanie a jazvy - foto 5

 • A aj keď je vaša jazva hlboká a nápadná kvôli veľkému počtu stehov uložených chirurgom, tetovanie a malá kreativita ju pomôžu zmeniť na niečo skutočne neobvyklé a originálne – tetovanie s kostrou ryby, ktoré je čiastočne zastúpené tetovací vzor a kosti reprezentované skutočnou jazvou. Mimochodom, veľa ľudí verí, že kostra ryby je pre šťastie a šťastie.!

Tetovanie a jazvy - foto 6

 • Jazva po popálenine – spravidla vyzerá odpudivo. Majiteľ tohto tetovania sa rozhodol nezabudnúť na nebezpečenstvo plameňa a zahral sa na svojej jazve s tetovaním Pokémona Charmandera, ktorý dýcha oheň..

Tetovanie a jazvy - foto 7

 • Tento dizajn tetovania extrémne pripomína štandardný spôsob zakrytia jazvy tetovaním, ale tu sa majiteľ a umelec pohrali s neobvyklou ružovo-fialovou farbou jazvy a pôvodne ju zadali do jemného tetovacieho vzoru s medúzou a podobné farby.

Tetovanie a jazvy - foto 8

 • Mladosť je často sprevádzaná chybami, medzi ktorými sú často jazvy po rezoch na zápästí. Ale toto tetovanie s lesom a vyjúcim vlkom zamaskovalo tieto jazvy od porezov pod kmeňmi stromov, takže bude mimoriadne ťažké uhádnuť, že tam vôbec boli jazvy..

Tetovanie a jazvy - foto 9

 • Materské znamienka nie sú vždy malé, nie vždy štandardné a nie vždy krásne. A takto môžete zo svojho nemilovaného krtka urobiť originálne tetovanie s planétou.

Tetovanie a jazvy - foto 10

 • Jazvy, ktoré dostaneme, nám často niečo pripomínajú, niekedy zjavne na niečo vyzerajú. V tomto prípade sa tetovanie s mrkvou len navrhlo a tetovací majster nemusel ani kresliť obrysy, pretože takmer všetko okrem zelene už bolo na svojom mieste.

Tetovanie a jazvy - foto 11

 • Tetovanie + jazva = duch, ktorý Boo robí! Vôbec nezáleží na tom, či máte jazvu alebo materské znamienko, vždy existuje spôsob, akým môžete na svojom tele urobiť niečo zaujímavé a príťažlivé..

Tetovanie a jazvy - foto 12

 • Zakrivená a zaoblená jazva umiestnená na chrbte dievčaťa môže v prípade oblečenia s otvoreným chrbtom vyzerať „mierne povedané“. Ale táto možnosť s tetovaním rybára, ktorý loví ryby už od mesiaca, nie je ani spôsob, ako skryť jazvu, ale možnosť ozdobiť si telo tetovaním spôsobom, ktorý nikto iný nerobí..

Tetovanie a jazvy - foto 13

 • A toto tetovanie na tému Harryho Pottera s nápisom a jazvou jasne ukazuje, ako sa človek so zmyslom pre humor dokáže pohrať so svojimi jazvami a urobiť z nich niečo skutočne zaujímavé a neobvyklé..

Tetovanie a jazvy - foto 14

 • Tvar aj tieň môžu pomôcť skombinovať váš rám s tetovaním, čo ukazuje toto tetovanie s plávajúcou dievčinou na jazve, ktorá sa hrá s vodou s tieňmi..

Tetovanie a jazvy - foto 15