Tetovanie čiarovým kódom k narodeninám Čiarový kód – 3. apríla

Tu sa môžete dozvedieť o kresbe tetovania s čiarovým kódom, dozvedieť sa o narodeninách čiarového kódu -3. Apríla, pozrieť sa na tematické kresby tetovania na fotografii, ktoré pomôžu označiť tento dátum.

Tetovanie čiarovým kódom na narodeninovom čiarovom kóde - informačné a fotografické príklady návrhov tetovania

Tetovanie čiarovým kódom na narodeninovom čiarovom kóde – informačné a fotografické príklady návrhov tetovania

Tetovanie čiarovým kódom k narodeninám Čiarový kód – 3. apríla – Fakty a fotografie

Moderné supermarkety sa už stali samozrejmosťou a celkom nedávno sme nakupovali potraviny v obchodoch podľa úplne iného systému, čo znamenalo množstvo manipulácií, ktoré sa nám v minulosti podarilo opustiť vďaka jednoduchému a revolučnému vynálezu svojho času – čiarovému kódu . Narodeniny, ktoré sa každoročne oslavujú 3. apríla.

K vynálezu čiarového kódu došlo vďaka myšlienke Bernarda Silvera a jeho priateľa Normana Woodlanda v roku 1948, ktorá sa narodila na žiadosť jedného z majiteľov obchodnej spoločnosti, ktorý hľadal spôsob organizácie a vedenia účtov. pre tovar s novou úrovňou pohodlia..

Príklad tetovania čiarového kódu na fotografii 03.04.2020 №010 -tetovací čiarový kód-

Ako základ bol braný modernizovaný Morseov kód – systém bodiek a čiarok, ktorý prešiel výraznou modernizáciou a už v 70. rokoch sa v obchodoch objavil prvý pracovný systém na čítanie čiarových kódov pomocou laserových lúčov..

Kde je dátum??

Čiarový kód bol spočiatku okrúhly, čo spôsobovalo veľa problémov s jeho presným čítaním. Približný formát obrázku k dnešnému – obdĺžnikový, bol vytvorený vďaka spoločnosti IBM. 3. apríla 1973 na zjazde pracovníkov obchodu, ktorí používali čiarový kód, bolo rozhodnuté prijať spoločný štandard. Na základe tohto dátumu je 3. apríl považovaný za dátum narodenia čiarového kódu..

Príklad tetovania čiarového kódu na fotografii 03.04.2020 №129 -tetovací čiarový kód-

Dnes je najbežnejším formátom čiarových kódov 80% zo všetkých, jedná sa o 13 čísel a čiar rôznych hrúbok.

Existuje tiež populárny QR kód v dvojrozmernom formáte, ktorý poskytuje viac príležitostí na prenos informácií v tomto formáte..

Mimochodom, máme celý materiál o význame tetovania s čiarovým kódom..

Foto príklady tetovacích kresieb s čiarovým kódom k narodeninám čiarového kódu – 3. apríla (144 fotografií)