Tetovanie o peniazoch v deň bankára Ruska – 2. decembra

Z materiálu sa môžete dozvedieť o Dni bankára Ruska – 2. decembra, zoznámiť sa s dovolenkou a jej funkciami, dozvedieť sa zaujímavé skutočnosti a pozrieť si zbierku fotografií tetovacích kresieb na tému peňazí, ktoré budú označovať tento dátum. v histórii. Mimochodom, máme samostatný materiál, ktorý podrobne hovorí o význame dizajnu tetovania s peniazmi..

Tetovacie kresby o peniazoch v Deň bankára Ruska - 2. decembra - informácie a fotografie tetovacích kresieb

Deň bankára Ruska – 2. december: zaujímavosti a fotografie kresieb tetovania s peniazmi

Moderné peniaze a akékoľvek finančné transakcie si bez banky len ťažko vieme predstaviť. Bankový sektor je úzko prepojený so životným procesom akejkoľvek osoby.

Rusko každoročne 2. decembra oslavuje Deň bankára Ruska, ktorý oslavujú nielen ekonómovia, analytici a finančníci, ale aj pokladníci s pracovníkmi bankovej bezpečnosti..

Tetovanie na tému peňazí 01.12.2020 №066 -peňažné tetovanie - Tetovanie na tému peňazí 01.12.2020 №080 -peňažné tetovanie - Tetovanie na tému peňazí 01.12.2020 №084 -peňažné tetovanie -

Niekoľko zaujímavostí z histórie

Treba poznamenať, že banky a bankový systém ako taký sa v „nás“ objavili oveľa neskôr ako v západných krajinách. História bánk sa začala v roku 1733 a dekrétom Anny Ioanovny, ktorá založila službu navrhnutú tak, aby odolala „žiadostivosti úžerníkov“. Inštitúcia vydávala šľachte pôžičky zabezpečené cennosťami a majetkom.

Katarína II. Začala pokrývať deficit štátneho rozpočtu prijímaním vkladov od obyvateľstva, čo do roku 1842 viedlo k otvoreniu „sporiteľní“, ktoré sa stali základom vzniku Sberbank Ruska..

Tetovanie na tému peňazí 01.12.2020 №088 -peňažné tetovanie - Tetovanie na tému peňazí 01.12.2020 №091 -peňažné tetovanie - Tetovanie na tému peňazí 03.12.2020 №011 -peňažné tetovanie -

Dátum oslavy bol načasovaný na dátum prijatia dôležitých dokumentov upravujúcich prácu bánk zo dňa 02.12.1990.

Asociácia bánk Ruska okrem toho udeľuje vynikajúce čísla v bankovom sektore titulom „Ctihodný bankár“.

Blahoželáme všetkým bankárom k sviatku a pozývame vás, aby ste sa zoznámili s tematickými návrhmi tetovania, ktoré obsahujú peniaze. Pomocou týchto kresieb môžete nielen označiť svoju príslušnosť k bankovému sektoru, ale môžete tiež vziať ako základ pre vytvorenie vlastného, ​​jedinečného tetovania s peniazmi.

Fotografia tetovania s peniazmi z 03.12.2020 (323 fotografií)