Tetovanie s drogovou tematikou na Medzinárodný deň boja proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu s ľuďmi 26. júna

Z materiálu sa dozviete o Medzinárodnom dni boja proti zneužívaniu drog – 26. júna, zoznámite sa s funkciami a budete môcť vidieť fotografické ukážky tematických kresieb tetovania s drogami.

Tetovanie s drogovou tematikou na Medzinárodný deň zneužívania drog - 26. júna - informácie a fotografie k tetovaniu

Drogové tetovanie na Medzinárodný deň boja proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu s ľuďmi – 26. júna: fakty a fotografie

Drogová závislosť je problém ľudstva, ktorý nás neopustil už mnoho storočí. S nástupom industrializácie priemysel umožnil závislým zoznámiť sa s obrovskou škálou syntetických drog, čo tento problém ešte zhoršilo..

Moderné druhy syntetických drog nielenže zlevnili, ale aj oveľa nebezpečnejšie sú, už po prvom príjme sú návykové a vedú k neodvratnému zničeniu tela. S cieľom upriamiť pozornosť na problém užívania drog v modernom svete bol stanovený dátum oslavy Medzinárodného dňa boja proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu s nimi – 26. júna.

Drogové tetovanie 25.06.2020 №032 -Drogové tetovanie -

Trochu histórie

Dátum dovolenky nebol zvolený náhodou. 6. júna 1986 bol vypracovaný plán boja proti šíreniu drog a o rok neskôr bola táto udalosť zakotvená v oficiálnom dokumente OSN.

Zaujímavosti

  • Počas prítomnosti amerických síl v Afganistane množstvo vyrobených drog v krajine zvýšil 50 -krát
  • Na drogy a súvisiace príčiny zomrie na celom svete každý rok 500 000 ľudí
  • V Rusku zomrie na „predávkovanie“ každý rok 8 000 ľudí
  • Z gréckeho „narkotiká“, v preklade – „uspávací“
  • V Kolumbii, Peru, Bolívii a Venezuele existuje prax používania listov koky miestnym obyvateľstvom. Ľudia tam žijú v priemere 40 rokov.

Drogové tetovanie 25.06.2020 №051 -Drogové tetovanie -

Žiadame všetkých, aby viedli zdravý životný štýl, neužívali drogy a neporušovali súčasnú legislatívu..

A potom vám navrhneme, aby ste sa pozreli na kresby tetovania na tému drog, ktorými môžete vyjadriť svoju solidaritu v boji proti tomuto problému..

Fotografie kresieb tetovania na tému drog z 25.06.2020 (58 fotografií tetovania)

Pozri si video: