Tetovanie na stužkovej

Tetovanie s portrétom Mika Tysona k 54. narodeninám boxera – 30. júna

V tomto materiáli môžete nájsť zaujímavé skutočnosti a vidieť fotografiu tetovania s portrétom Mika Tysona v deň narodenín 54 Boxera – 30. júna.

Tetovanie s portrétom Mika Tysona k 54. narodeninám boxera - 30. júna - informácie a fotografie tetovania

Tetovanie s portrétom Mika Tysona na narodeniny 54 Boxera – 30. júna: informácie a fotografia tetovania

Boxerská legenda a ikona – Mike Tyson sa narodil 30. júna 1966 v New Yorku v Brooklyne.

Mikeov osud nebol ani zďaleka ľahký – vo veku 16 rokov mu zomrela matka a tréner mladého boxu Kus d’Amato prevzal starostlivosť o mladého šampióna..

Mike začal vyhrávať svoje prvé boxerské tituly ešte v juniorskej kategórii. V rokoch 1981-1982 získal zlato na olympijských hrách mládeže.

Profesionálne debutoval vo veku 18 – 1985 a okamžite vtrhol do sveta boxu ako “niečo neuveriteľné”..

Už v roku 1986 sa Mike Tyson stal najmladším šampiónom v ťažkej váhe a počas nasledujúcich 20 rokov svojej kariéry vtlačil svoje meno zlatými písmenami do histórie svetového boxu..

Niekoľko faktov

Saikov život je niečo, niečo skutočné, čo nie je bez temných stránok, ktoré priamo ovplyvnili jeho boxerskú kariéru..

V roku 1992 bol Tyson poslaný do väzenia, dostal 6 rokov odňatia slobody a bol uväznený na 3 roky. Po prepustení z väzenia – získal späť svoje tituly – WBA a WBC.

V roku 1997 Mike Tyson na odhryznutie ucha zo Holyfieldu prichádza o boxerskú licenciu.

Potom sa Mike vrátil k boxu až v roku 1999 a boxoval až do odchodu do dôchodku v roku 2005..

Tetovacie kurty Mika Tysona

Existuje neslávny fakt o neslávnom tetovaní na tvári Mike Tysona s kmeňovým vzorom, ktoré hovorí o jeho ceste bojovníka a objavilo sa na jeho tvári v roku 2003.

V roku 2011 bol uvedený celovečerný film „Bachelor Party in Vegas – 2“, kde bolo tetovanie Mika Tysona kompletne skopírované, čo podnietilo jeho tetovanie – Victora Whitmilla obrátiť sa na súd so žalobou o porušenie autorských práv zo strany Warner Bros..

Do dvoch mesiacov konflikt vyriešili zástupcovia spoločnosti Warner Bros., verejnosť však nebola informovaná o výške náhrady škody a iných nuansách..

Táto udalosť viedla k vlne podobných žalôb od tetovacích umelcov, vrátane súdneho sporu pre basketbalových hráčov NBA, ktorí boli hromadne kopírovaní na herné platformy..

Na záver, na oslavu 54. výročia narodenín veľkého Mika Tysona – 30. júna, vás pozývame pozrieť sa na portréty veľkého boxera, ktorý si našiel svoje miesto na telách fanúšikov v tetovaní.

Fotografie tetovacích kresieb s portrétom Mike Tysona z 30.06.2020 (40 fotografií)

Pozri si video: