Tetovanie na stužkovej

Zlé mŕtve tetovanie

V tomto materiáli môžete vidieť fotografie tetovacích kresieb na tému “Evil Dead”, zoznámiť sa s funkciami a dozvedieť sa zaujímavé skutočnosti o samotnom filme aj o tetovaní fanúšikov..

Evil Dead tetovanie - informácie a fotografie návrhov tetovania

Evil Dead tetovanie: zaujímavosti a fotografie tetovacích kresieb

O samotnom filme sa dá polemizovať veľmi dlho, je veľmi nejednoznačný. Mnohí súhlasia s tým, že iba 100 riadkov pre scenár je extrémne malých, ale kvôli nepochopiteľnej zhode okolností a možno aj vďaka hre hercov leví podiel na týchto krátkych frázach začal rozumieť citátom..

Existuje dokonca celá generácia ľudí, ktorí dnes môžu byť zaradení do skupiny od 15 do 45 rokov, ktorí nielen vedia, čo sú to „Evil Dead 2“ a „Army of Darkness“, ale tiež si dobre pamätajú, ako sa to zhromažďuje priatelia na sledovanie filmu – kričte z pásky už zapamätané frázy.

Fotografia tetovania z filmu Evil Dead 07.10.2020 №008 -zlé tetovanie - Fotografia tetovania z filmu Evil Dead 07.10.2020 №014 -zlé tetovanie - Fotografia tetovania z filmu Evil Dead 07.10.2020 №018 -zlé tetovanie -

A pre tých, ktorí ako prví počujú o Evil Dead, dej prerozprávať nebudeme, o tom sa môžete sami presvedčiť nižšie..

A samozrejme ďalej navrhujeme, aby ste sa pozreli na príklady tetovania na tému Evil Dead, ktoré si rozhodne zaslúžia vašu pozornosť..

Fotografie tetovania Evil Dead zo dňa 10.07.2020 (33 fotografií)