10 spôsobov, ako urobiť z tetovania obchodný majetok

Sieť je plná príbehov ľudí, ktorí sa opíjajú a tetujú si viditeľné časti tela a potom si mesiace hľadajú prácu. Poslali ich domov z pohovorov, sotva videli, ako sa vyjadrujú..

10 spôsobov, ako získať tetovanie ako obchodný prínos - informácie a príklady fotografií

10 spôsobov, ako získať tetovanie ako obchodný prínos – informácie a príklady fotografií

10 spôsobov, ako získať tetovanie ako obchodný prínos – všetka zábava

V prúde takýchto odhalení sú odkazy na to, ako si niekto dal na kožu tetovanie s logom spoločnosti a zarobil nejaké peniaze.

Ale ešte vzácnejšie sú príbehy o tom, ako sa dať tetovať, dôležitým obchodným prínosom..

Príklad úspechu

Podnikateľka z Melbourne to dokázala zvládnuť. Chirril-Lee Ryan je vedúcou dizajnu pre veľkú spoločnosť. Prvé tetovanie si dala urobiť vo veku 16 rokov. Keď sa blížila k štyridsiatke, mala celé telo pokryté kresbami, ktoré teraz vníma ako jeden celok..

10 spôsobov, ako získať tetovanie ako obchodný prínos - fotografia 1

Ryan uisťuje, že kvôli tetovaniu nikdy neprišla o prácu ani o príležitosť získať pozíciu. Asi 20 rokov si buduje kariéru dizajnérky. A tetovanie jej v tomto iba pomohlo.

“Keď vojdem do miestnosti, dialóg sa začne skôr, ako poviem prvé slovo,” priznáva. – Moje kreatívne krédo je vždy so mnou. Nevidím dôvod, prečo by moje tetovanie v budúcnosti ovplyvnilo moju prácu..

V záujme podpory ľudí s podobnými záujmami Chirril-Lee vymenovala tucet dôvodov, prečo sa jej tetovanie stalo dôležitým obchodným prínosom..

Dôvody úspechu

  1. Neustála pripomienka tvorivého talentu. Ak by za každú otázku, či je výtvarníčka alebo návrhárka, dostala dolár, stala by sa milionárkou..
  2. Pohodlie z nepohodlia. Po hodinách tetovania sa Ryan naučil znášať nepohodlie. Pomáha to prejaviť vytrvalosť a odolnosť v časových ťažkostiach..
  3. Dôvera v tvorivý talent. Úspešne vybrané tetovanie pre rôzne časti tela dievčaťu pripomína, že potrebuje kreatívne neustále rásť nad sebou, verí, že sa s touto úlohou dokáže vyrovnať.
  4. Zmeniť agenta. Ľudia sa boja tetovať, pretože sa boja zmeny. Nič netrvá večne pod mesiacom: čím skôr si to uvedomíte, tým ľahšie sa vyrovnáte s nevyhnutným.
  5. Pripravenosť na záväzok. Tetovanie sa väčšinou aplikuje na celý život. Ich prítomnosť znamená schopnosť stanoviť si dlhodobé ciele, čo oceňuje mnoho zamestnávateľov..
  6. Výzva na dialóg. Mnoho ľudí zostáva na jednej pozícii roky, pretože sa hanbia propagovať sa. Ale tetovanie vám umožní dať ľuďom jedlo na konverzáciu. Ich zoznámenie je oveľa jednoduchšie..
  7. Prelomenie stereotypov. Tetovanie má zlú povesť. Verí sa, že ich spôsobujú zločinci a odpadlíci, zlí ľudia, ktorí robia odporné veci a naťahujú biednu existenciu. Ale ak dobrý človek, ktorý zlepšuje život ľuďom, nosí tetovanie, niektorým ľuďom to pomôže prekonať úzkoprsosť, naučiť sa pozerať na svet zoširoka..
  8. Dlhotrvajúci dojem. Je ťažké zabudnúť na muža zahaleného od hlavy po päty zaujímavým, vysoko umeleckým tetovaním..
  9. Snaha pracovať lepšie ako ostatní. Negatívne mýty a predsudky o ľuďoch s kresbami na tele sú neodmysliteľnou skutočnosťou. Tento postoj motivuje pracovať tvrdšie, robiť lepšie projekty ako ostatní. V snahe rozbiť smiešne stereotypy na malé firmy, Ryan urobí „extra míľu“, len aby niektorým ľuďom dokázal, ako sa mýlia..
  10. Pripomienka dôležitosti rozdielov. Každý pohľad do zrkadla pripomína Chirril-Lee, že je zodpovedná za to, čo urobila so svojim vzhľadom. Ale to bola jej voľba. A koľko ľudí sa stane prenasledovaných alebo ignorovaných kvôli farbe pleti alebo prízvuku??

Odvaha, túžba urobiť svet lepším miestom, tvorivá sloboda, schopnosť žiť mimo rámca a stereotypy: tieto vlastnosti sa čítajú od každého človeka, ktorý používa tetovanie. Ak pochopíte, kto a prečo potrebuje také obchodné vlastnosti, nebudú s prácou žiadne problémy. A tí, ktorí si to už uvedomili, sa môžu podeliť o svoje príbehy o úspechu, ako napríklad Chirril-Lee Ryan.

Príklady fotografií:

Pozri si video:

Pripravené: ivorontsova (Irina Vorontsova)