Tetovanie

Ako nakresliť tetovanie

Osoba, ktorá sa rozhodne pre tetovanie, si v prvom rade premyslí, aký obraz by chcela stelesniť na svojej koži. A rozsiahlosť internetu mu poskytuje milióny možností náčrtov: dobré a nie také. Stáva sa, že klient si v honbe za módou chce dať vytetovať „šablónu“, teda takú, ktorú už vyplnilo mnoho ďalších ľudí. Potom nie je problém nájsť skicu. Zostáva len nájsť majstra, ktorý je pripravený prevziať túto prácu. To isté platí pre takzvané tetovacie nápisy, keď sa človek potrebuje iba rozhodnúť pre text a vybrať si písmo zo stoviek navrhovaných v textových editoroch. Voľba zvyčajne padá na známe citáty alebo bežné frázy v rôznych jazykoch sveta. Malo by sa pamätať na to, že nie každý tetovací umelec je lingvista, a preto samotný klient a nikto iný nie je zodpovedný za obsah a možné pravopisné chyby v týchto nápisoch..

Ako nakresliť tetovanie - fotografia k článku

Ako nakresliť tetovanie – fotografia k článku

Ale čo keď chcete individuálnu kresbu, takú, akú nemá nikto iný? Existujú dve možnosti: nakreslite si to sami alebo sa obráťte na umelca alebo tetovanie. Po prvé musíte sa rozhodnúť v nasledujúcich bodoch:

– Čo presne treba vykresliť

– V akom štýle bude budúce tetovanie

– Kde bude tetovanie umiestnené a jeho veľkosť

Foto ako kresliť náčrty tetovania - 27062017 - príklad - 001 Ako sa kreslí Tattoo_ Foto ako kresliť náčrty tetovania - 27062017 - príklad - 002 Ako sa kreslí Tattoo_ Fotografia ako kresliť náčrty tetovania - 27062017 - príklad - 003 Ako sa kreslí Tattoo_

Foto ako kresliť náčrty tetovania - 27062017 - príklad - 004 Ako sa kreslí Tattoo_ Fotografia ako kresliť náčrty tetovania - 27062017 - príklad - 005 Ako sa kreslí Tattoo_ Foto ako kresliť náčrty tetovania - 27062017 - príklad - 006 Ako sa kreslí Tattoo_

Čo je potrebné zvážiť

– Aj keď vezmeme do úvahy všetky tieto nuansy, stojí za to ctiť zvláštnosti aplikácie a hojenia tetovania. Najdôležitejšie je, že tetovanie netoleruje malé detaily. Fyziológia našej pokožky je taká, že v priebehu času sa malé tetovanie spoja a rozmazávajú, kontúry budú menej jasné a samotné tetovanie postupne vybledne. Je to spôsobené vystavením slnečnému žiareniu, ktoré postupne rozkladá častice pigmentu. Najmenšie častice farby sú unášané krvným obehom. Preto je jedným z dôležitých pravidiel starostlivosti o čerstvé tetovanie jeho ochrana pred slnečným žiarením a vyhýbanie sa návšteve solária. Zhojené tetovanie sa odporúča v lete natrieť opaľovacím krémom..

– Musíte tiež vziať do úvahy, ako vhodné bude to alebo ono tetovanie vyzerať na vybranej časti tela. A hoci v našej dobe neexistujú takmer žiadne konvencie, stojí za to sa k tomuto problému priblížiť po vážnom zvážení všetkých pre a proti. Nezačínajte s tetovaním z najprominentnejších častí tela, ako sú tvár, falangy prstov ruky..

– Existuje štýl tetovania, ktorý vôbec nevyžaduje náčrt. Toto je najťažší smer – realizmus. Tetovač aplikuje obrázok na kožu z fotografie. Môže to byť napríklad portrét osoby. Najskúsenejší a najpovolanejší remeselníci pracujú v štýle realizmu. Nie nadarmo je tento smer v tetovaní považovaný za najťažší..

Foto ako kresliť náčrty tetovania - 27062017 - príklad - 007 Ako sa kreslí Tattoo_ Foto ako kresliť náčrty tetovania - 27062017 - príklad - 008 Ako sa kreslí Tattoo_ Foto ako kresliť náčrty tetovania - 27062017 - príklad - 009 Ako sa kreslí Tattoo_

Foto ako kresliť náčrty tetovania - 27062017 - príklad - 010 Ako sa kreslí Tattoo_ Foto ako kresliť náčrty tetovania - 27062017 - príklad - 011 Ako sa kreslí Tattoo_ Foto ako kresliť náčrty tetovania - 27062017 - príklad - 012 Ako sa kreslí Tattoo_

závery

Ak človek dobre kreslí a má talent, môže si sám vytvoriť jedinečný náčrt. Ale vo väčšine prípadov by bolo najmúdrejším rozhodnutím kontaktovať profesionála: tatéra alebo výtvarníka. V tomto prípade môžete skutočne počítať s krásnym, kvalitným a jedinečným tetovaním..

Publikované podľa informácií poskytnutých zdrojom – http://manngroup-trade.ru/, ktorá predáva vysokokvalitný nábytok online za dostupné ceny.

Pripravené: karolina88 (Rusakova Karolina Sergeevna)