Tetovanie

Ako odstrániť tetovanie bez poškodenia?

Tu sa môžete dozvedieť o, ako odstrániť tetovanie bez poškodenia, zoznámte sa s možnosťami vykonania postupu, metódami a môžete si pozrieť fotopríklady výsledku.

Ako odstrániť tetovanie bez poškodenia - informácie o metódach a fotografických príkladoch

Ako odstrániť tetovanie bez poškodenia – informácie o metódach a fotografických príkladoch

Ako odstrániť tetovanie bez poškodenia – všetko najdôležitejšie

Prečo sa ľudia zbavujú tetovania?

Aký je dôvod, prečo si ľudia chcú dať tetovať? Napokon, asi si dlho vyberali, vydržali postup pri podávaní žiadosti a zrazu sa rozhodli ho stiahnuť. Motívy sú rôzne:

 • Chudák tetovanie.

Vyplnili ste ručnú kresbu, alebo sa niečo pokazilo – práca nevyšla. Zostávajú dva spôsoby: buď ho zakryť iným tetovaním, alebo zmenšiť.

 • Módne trendy.

Napríklad pred niekoľkými rokmi bola v móde stará škola a teraz je obľúbený minimalizmus. Chcem byť v trende.

 • Symbol tetovania sa prestal páčiť.

S impulzom vypĺňame prominentné miesta menami svojich blízkych, ale láska môže prejsť a my sa budeme chcieť kresby zbaviť.

 • Dress code nepovoľuje.

Odstránenie tetovania fotografií 21.11.2018 001001 - odstránenie tetovania fotografií - Odstránenie tetovania fotografií 21.11.2018 №002 - Odstránenie tetovania fotografií - Odstránenie tetovania fotografií 21.11.2018 №004 - Odstránenie tetovania fotografií -

V mladosti ste si dali vytetovať na prominentné miesto a teraz vám šéf vysvetlil, že kvôli nej nezískate povýšenie..

Príčin môže byť mnoho. A ľudia, ktorí sa ocitli v takejto situácii, premýšľajú, ako sa tetovania zbaviť bez ujmy..

Existuje niekoľko spôsobov, ako odstrániť nežiaduce tetovanie: chirurgická excízia, kryodestrukcia, elektrokoagulácia, peeling. Ale keď hľadáme spôsoby, ako sa zbaviť tetovania bez poškodenia, zvážte menej traumatické a bolestivé spôsoby..

Laserová metóda

Odstránenie laserom je vo svojej podstate popálenina, pretože odborník vykonáva laser na tetovanú oblasť tela. Procedúra nie je veľmi bolestivá a cíti sa ako ľahký výboj elektrickej energie, ale bude dlho trvať, kým sa úplne zbavíte nežiaduceho obrazu. Je to preto, že je potrebné robiť prestávky medzi sedeniami, pretože po expozícii laseru na koži sa spustí proces regenerácie poškodených epidermálnych buniek. Zničený pigment je zároveň vymytý lymfou a na úplné odstránenie tetovania musíte stráviť päť až desať sedení..

Odstránenie tetovania fotografií 21.11.2018 №014 - Odstránenie tetovania fotografií - Odstránenie tetovania fotografií - 21.11.2018 №017 - Odstránenie tetovania fotografií 21.11.2018 №018 - Odstránenie tetovania fotografií -

Počet sedení sa líši v závislosti od nanesenej farby (žltý pigment sa zle spája), veku a kvality tetovania. Výsledok čerpania je do značnej miery určený profesionalitou majstra. K postupu pristupujú individuálne, pretože reakcia na odstránenie je u každého iná. Špecialista musí zvoliť vlnovú dĺžku, aby dosiahol dobrý výsledok a nepoškodil. Výsledok bude závisieť aj od klienta, pretože popáleninu je potrebné denne ošetrovať špeciálnymi masťami, inak zostanú jazvy.

Nevýhody metódy:

 1. Jazvy môžu zostať.
 2. Účinnosť závisí od farby pigmentu, ktorý sa má odstrániť.
 3. Dlhý postup. Regenerácia medzi reláciami trvá dlho.

Výhody metódy:

 1. Možnosť zavedenia infekcie je vylúčená.
 2. Postup je bezbolestný.
 3. Poskytuje dobrý estetický výsledok.
 4. Vhodný na odstránenie malých aj veľkých tetovaní.
 5. Eliminuje tetovanie akejkoľvek zložitosti a hĺbky farbiaceho pigmentu.

Odstránenie tetovania fotografií 21.11.2018 №028 - Odstránenie tetovania fotografií - Odstránenie tetovania fotografií 21.11.2018 №030 - Odstránenie tetovania fotografií - Odstránenie tetovania fotografií 21.11.2018 №032 - Odstránenie tetovania fotografií -

Odstránenie tetovania krémom

Na čom je založený princíp vymazania? Na odstránenie tetovania majster aplikuje špeciálny krém pod kožu pomocou mikrostriekačky. Dochádza k biochemickej reakcii interakcie vstreknutej látky s tetovacím pigmentom a potom sa výsledná zlúčenina vylučuje lymfou von. Po vysušení výboja sa na tele vytvorí chrasta. Keď odpadne, zostane na svojom mieste škvrna začervenanej tenkej pokožky. Musí sa oň starať a natierať ho upokojujúcimi a ochrannými krémami; trvá to 1-3 mesiace. Celý postup trvá od 1 do 6 mesiacov.

Nevýhody metódy:

 1. Bude to trvať niekoľko sedení.
 2. Dlhé obdobie regenerácie.

Odstránenie tetovania fotografií - 21.11.2018 №043 - odstránenie tetovania fotografií - Odstránenie tetovania fotografií 21.11.2018 №046 - Odstránenie tetovania fotografií - Odstránenie tetovania fotografií - 21.11.2018 №053 -

Výhody metódy:

 1. Nízke náklady.
 2. Nedostatok bolestivých pocitov.
 3. Procedúra nie je traumatická.
 4. Jazvy sa prakticky netvoria.

Ako odstrániť tetovanie bez poškodenia – fotografia výsledkov z 21.11.2018

Pozri si video:

Pripravené: jenna-1 (## FIO ##)