Tetovanie

Bolí ma tetovanie?

Existuje mnoho legiend, že tetovanie je šialene bolestivé. Je potrebné zistiť, kto stále viac bolí: muži alebo ženy? Aké oblasti sú považované za najbolestivejšie?

Bolí ma tetovanie? Najdôležitejšia vec o bolesti a tetovaní.

Veľa závisí od individuálnych vlastností tela, prahu bolesti, nálady a časti tela, na ktorú tetujem. Napríklad u žien je prah bolesti spočiatku vyšší. Môžu vydržať bolesť oveľa dlhšie ako muži. Ak človek pôvodne vie o svojej náchylnosti alebo sa strašne bojí bolestivých pocitov, potom je potrebné zásobiť sa liekmi proti bolesti. Ale v tomto prípade sa miesto, kde bolo tetovanie vyrobené, uzdravuje oveľa dlhšie..

foto Bolí ma tetovanie

foto Bolí ma tetovanie

Kompetentná, vyvážená strava a diétne mäso ako potravinový prvok.

Príprava pred tetovaním

Pred použitím tetovania je vhodné dodržať určité pravidlá:

  • Najprv sa musíte nastaviť.
  • Spať.
  • Jedz.

Ak chcete, môžete rozptýliť, ak je to možné, zahrnúť nejaký druh filmu.

Magisterské skúsenosti

Veľa závisí od skúseností pána. Profesionalita nespočíva iba v prenose kresby do tela, ale aj v monitorovaní emocionálneho stavu klienta. Pri kreslení je možné použiť aj niekoľko rôznych ihiel a závisí to od toho, aké bolestivé je tetovanie..

Uplynutý čas

Potrebný čas na tetovanie sa určuje v závislosti od zložitosti. Ak kresba pozostáva z veľkého počtu malých detailov alebo je potrebné kresbu „vyplniť“, budete musieť tomuto postupu venovať viac času. Čím dlhšie je tetovanie spracované na jednom mieste, tým silnejšie sú bolestivé pocity. Preto majster vykonáva takéto tetovanie v niekoľkých fázach za niekoľko dní..

foto Je tetovanie bolestivé zo dňa 27. 7. 2017 №001 - Je bolestivé robiť tetovanie_tatufoto fotka Je bolestivé robiť tetovanie zo dňa 27. 7. 2017 №002 - Je bolestivé robiť tetovanie_tatufoto fotografie Je bolestivé robiť tetovanie 27. 7. 2017 №002 - Je bolestivé robiť tetovanie_tatufoto 34242234

Najbolestivejšie miesta

Kde je najbolestivejšie tetovanie? Rozhodne tam, kde je akumulácia nervových vlákien najviac.

Je dosť nepríjemné tetovať na prstoch, ale teraz sú to práve tieto tetovania, ktoré si získavajú osobitnú popularitu. Je to spôsobené tým, že kosti sú blízko kosti a týmto miestom prechádza veľa nervových vlákien. Je však potrebné výkres starostlivo vybrať, pretože sa môžete dostať do nepríjemnej situácie..

Na rebrách

Toto je najcitlivejšia a najbolestivejšia oblasť. Preto je v tejto oblasti pri vykonávaní tetovania potrebné užívať lieky proti bolesti..

Na krku

Rovnako ako na rebrách, pri vykonávaní tohto tetovania musíte vziať pilulky alebo masti na bolesť. Na tomto mieste je veľmi veľký počet nervových vlákien..

Na zadnej strane

Najobľúbenejšia oblasť pre milovníkov tetovania. Táto zóna je menej citlivá. Existuje však jedno “mínus” – je oveľa ťažšie starať sa o takéto tetovanie..

Na ramene alebo predlaktí

Toto je zóna, v ktorej je možné vykonať aj veľmi zložité tetovanie. Budú prakticky bezbolestné. Akumulácia nervových vlákien na tomto mieste je malá.

fotka Je bolestivé robiť tetovanie z 27. júla 2017 №004 - Je bolestivé robiť tetovanie_tatufoto foto Bolí ma tetovanie foto Bolí ma tetovanie foto Bolí to tetovanie zo dňa 27. 7. 2017 №006 - Je bolestivé robiť tetovanie_tatufoto

foto Bolí to urobiť tetovanie zo dňa 27. 7. 2017 №007 - Je bolestivé robiť tetovanie_tatufoto foto Bolí to urobiť tetovanie zo dňa 27. 7. 2017 №008 - Je bolestivé robiť tetovanie_tatufoto fotografia Je bolestivé robiť tetovanie zo dňa 27. 7. 2017 №009 - Je bolestivé robiť tetovanie_tatufoto

Pešo

Najlepšie je nechať sa tetovať na lýtka a stehná. Tieto miesta sú prakticky bezbolestné. Ale úplne iná situácia je s tetovaním v členkovom kĺbe alebo na spodnej časti nohy..

Pripravené: julia0891 (Osadchaya Julia Petrovna)