Tetovanie

Kevin Crickman (@thecreekman) a jeho komplexná história pod obľúbeným tetovaním a vzhľadom

Z materiálu sa dozviete o histórii transformácie Kevina Crickmana, jeho popularite ako tetovacieho modelu z Instagramu a neznámom pre mnohé problémy s obezitou, závislosťou na online hrách a osamelosťou..

Kevin Creekman (@thecreekman) a jeho komplexná história - informácie a fotografie

Kevin Crickman (@thecreekman) a jeho komplexná história – informácie a fotografie

 Kevin Crickman (@thecreekman) a jeho komplexná história pod obľúbeným tetovaním a vzhľadom – fakty a fotografie

Pohľad na fotografiu Kevin Crickman (@thecreekman) na svojej stránke Instagram, ktorý má cez 1 000 000 predplatiteľov, je hneď jasné – tento chlap bez trička trávi viac času ako v ňom. Áno, dnešný Kevin je pre dievča skutočnou sexuálnou fantáziou o kolektívnom obraze moderného „drevorubača“. S jedinou výhradou má namiesto károvanej košele na tele hrubé tetovanie..

Po podrobnom štúdiu biografie Kevina Crickmana je však zrejmé, že život niektorých ľudí je mimoriadne ironický, tk. Kevin vo veku 18 rokov si nedokázal predstaviť, že by sa jeho telo stalo zdrojom jeho zárobkov, a to, čo nemá, sa neskôr stane štandardom pre mnohých.

Crickman sa narodil a vyrastal v Nemecku – Bonne, malom meste na brehu Rýna. Vo veku + – 18 rokov, pred ukončením strednej školy, mal chlap obrovské problémy s nadváhou, ktoré mu organizovali život prakticky bez priateľov, bez komunikácie s dievčatami, bez pozornosti žien a stoviek hodín voľného času. , Kevin strávil vo virtuálnom svete online hier „World of Warcraft“.

Kevin však mal dostatok sily a vôle vzdať sa pumpovania svojej virtuálnej postavy a dôsledne sa o seba starať v skutočnom živote.

Povzbudený týmto rozhodnutím dokázal Kevin len za rok dramaticky schudnúť, čo viedlo k následným problémom s ochabnutím pokožky a jej ochabnutím v dôsledku chudnutia..

Ten chlap a jeho rodina nemali peniaze na operáciu, ktorá ukončila úplnú transformáciu. Kevin sa nevzdal a nasledujúcich 10 rokov v posilňovni pracoval na svojom tele s dvojnásobnou húževnatosťou..

Napriek tomu, že mal Kevin pôsobivé tvary, nemohol pred kamerou odhaliť trup, pretože boli problémy s pokožkou.

Na operáciu stále zbieral, ale aj po nej zostal s výzorom nespokojný.

Potom v konečnej fáze transformácie prišlo na záchranu tetovanie, ktoré mužovi umožnilo odstrániť chyby z jaziev po chirurgickom zákroku a vzniku strií pomocou techniky prekrývania..

Fotografia tetovacieho modelu Kevina Crickmana (@thecreekman) 23. apríla 2020, №007 -tattoo-Fotografia modelu tetovania Kevina Crickmana (@thecreekman) 23. apríla 2020, №008 -tattoo-Fotografia modelu tetovania Kevina Crickmana (@thecreekman) 23. apríla 2020, №009 -tattoo-Fotografia tetovacieho modelu Kevina Crickmana (@thecreekman) 23. apríla 2020, №010 -tattoo-Fotografia modelu tetovania Kevina Crickmana (@thecreekman) 23. apríla 2020, №011 -tattoo-Fotografia tetovacieho modelu Kevina Crickmana (@thecreekman) 23. apríla 2020, №012 -tattoo-Fotografia tetovacieho modelu Kevina Crickmana (@thecreekman) 23. apríla 2020, №013 -tattoo-Fotografia tetovacieho modelu Kevina Crickmana (@thecreekman) 23. apríla 2020, №014 -tattoo-Fotografia tetovacieho modelu Kevina Crickmana (@thecreekman) 23. apríla 2020, №015 -tattoo-Fotografia tetovacieho modelu Kevina Crickmana (@thecreekman) 23. apríla 2020, №016 -tattoo-

Prvé fotografie Kevina s nahým trupom sa objavili na Instagrame v roku 2017, keď sa po tetovaní uspokojil so svojim telom a premenou. Prirodzene, takýto výsledok okamžite ocenili predplatitelia a pôsobivé publikum fanúšikov, z ktorých mnohí nevedia o Kevinovej histórii a ceste..

Čo si myslíte o takejto transformácii? Čo si myslíte o tomto druhu tetovania? Čo si myslíš o Kevinovi? Nechajte svoj názor v komentároch pod materiálom, možno to niekomu pomôže zmeniť život a nasledovať príklad a cestu Kevina.

Fotografia tetovacieho modelu Kevina Crickmana (@thecreekman) z 23. apríla 2020 (67 fotografií)