Tetovanie

Najlepších 5 ženských tetovaní, ktoré sa mužom páčia

Už 10-15 rokov je tetovanie v Rusku veľmi obľúbené medzi ženami akéhokoľvek veku. Aplikujú ich muži a ženy. Na telo je možné aplikovať úplne akýkoľvek vzor. Existujú však niektoré nositeľné vzory, ktoré sú obzvlášť obľúbené u mužov na ženách..

Najlepších 5 ženských tetovaní - ktoré sa mužom páčia - informácie o funkciách a fotografiách tetovania

Pančuchy podväzkové tetovanie pre dievčatá

dámsky tetovací podväzok na pančuchy 27.2.2021 №0051 - tetovací podväzok -

dámsky tetovací podväzok na pančuchy 27.2.2021 №0046 - tetovací podväzok - dámsky tetovací podväzok na pančuchy 27.2.2021 №0040 - tetovací podväzok - dámsky tetovací podväzok na pančuchy 27.2.2021 №0035 - tetovací podväzok -

Po celom obvode stehna je vytvorený vzor čipkovaných pančúch. Vykonáva sa na mieste, kde by mala byť skutočná pančucha. Pančuchy symbolizujú zmyselnosť a sexualitu. Niekedy je tetovanie ozdobené lukom alebo skrytou zbraňou. Sú možné aj ďalšie možnosti. Túto kresbu si vyberajú sebavedomé a bez zábran ženy, ktoré chcú skutočne zdôrazniť svoju sexualitu..

Viac o tetovaní so SKLADOM – tu.

Tetovanie „Luk“ pre dievčatá

Fotografický tetovací luk pre dievčatá 27.02.2021 №0002 - Tetovací luk pre dievčatá -

Fotografický tetovací luk pre dievčatá 27.02.2021 №0003 - Tetovací luk pre dievčatá - Fotografický tetovací luk pre dievčatá 27.02.2021 №0004 - Tetovací luk pre dievčatá - Fotografický tetovací luk pre dievčatá 27.02.2021 №0016 - Tetovací luk pre dievčatá -

Luk je možné aplikovať na akúkoľvek časť tela. Bude klásť dôraz na ženskosť a nehu. Obvykle je luk prepichnutý na chrbte v strede medzi lopatkami alebo mierne pod ním. Mašľa symbolizuje krabičku s prekvapením vo vnútri. Ženy, ktoré si vyberú takéto tetovanie, sú ladné a sebavedomé..

Viac o tetovaní BANT – tu.

Tetovanie snov pre dievča

Fotografické tetovanie Dreamcatcher girl 27.02.2021 №004 - Tetovanie lapača snov -

Dreamcatcher – tetovanie v indickom štýle. Dáva svojmu majiteľovi tajomstvo a príťažlivosť. Môže byť umiestnený kdekoľvek: na krku, chrbte, ruke atď. Lapač snov je talizman, ktorý ochráni svojho majiteľa pred akýmkoľvek zlom a negatívnymi faktormi. Na obrázku kruh označuje kolobeh života a sieť umožňuje prejsť iba pozitívnou energiou..

Viac o tetovaní lapača snov – tu.

“Feather” – kresba ženského tetovania

Foto perie - kresba ženského tetovania 02/27/2021 №043 - Tetovanie perím -

Táto kresba dodá žene ľahkosť a milosť. V blízkosti obrázku je zvyčajne tiež prepichnutý nápis, ktorý má určitý význam. Kresba pierka symbolizuje silu, moc. Tetovanie ochráni nositeľa pred negatívnymi a pozitívnymi energiami. Pierko je možné napichnúť na akúkoľvek časť tela. Najpopulárnejšie miesta: nohy, chrbát (najmä chrbtica). V niektorých krajinách sa namiesto atribútu moci používalo tetovanie z peria. Obzvlášť pôsobivá kresba vyzerá v kombinácii s indickými motívmi..

Viac o tetovaní FEATHER – tu.

“Knihy” v ženskom tetovaní

Fotoknihy v ženskom tetovaní 27.02.2021 №007 - Knihy v ženskom tetovaní -

Toto tetovanie sa robí len zriedka. Symbolizuje však myseľ a túžbu po poznaní. Takéto vlastnosti priťahujú mužov k ženám. Kresbu je možné vykonať vedľa rastlín, čím upútate ešte väčšiu pozornosť..

Viac o BOOK tetovaní – tu.

Text je názorom autora, netvrdí, že je konečnou pravdou.

Materiál pripravený: ARTYR1200 (Artur Nagorny)