zprávy

Budoucnost tetování bez jehel

Z materiálu se dozvíte o nejnovějším vývoji a technologii, která vám umožní provádět injekce (vstřikovat pigment pod kůži) při aplikaci tetovacího vzoru bez použití jehel a vpichů kůže ve známém formátu, což sníží nepohodlí, provede tetování postup bezpečnější a snadnější.

Budoucnost tetování bez jehly - informace a fakta

Budoucnost tetování bez jehly: nová technologie bezjehlové injekce a její aplikace v tetování – fakta

Mnozí si budou myslet, že pro milovníka tetování, zejména pro majitele velkého počtu tetovacích vzorů na těle, jehly vypadají povědomě a injekce nezpůsobují nepohodlí – ale to zdaleka není pravda.!

Osobně znám několik dospělých, velkých, silných a silně potetovaných mužů, kteří doslova „kynou“ při pohledu na jehly, dokonce i při pohledu na injekce na televizní obrazovce – nesměle se odvracejí a odvracejí zrak.

Injekce jsou obrovským nepohodlím a skutečným problémem, který by měl být vyřešen v roce 2020.!

Snem lidí s výše uvedeným problémem by byl proces tetování bez jehel, bez injekcí, bez nepohodlí a strachu. A to je realita – dnes!

Budoucnost tetování bez jehly je nová technologie bezjehlové injekce a její aplikace v tetování - foto 5

Budoucnost tetování bez jehly je nová technologie bezjehlové injekce a její aplikace v tetování - foto 3 Budoucnost tetování bez jehly je nová technologie bezjehlové injekce a její aplikace v tetování - foto 2 Budoucnost tetování bez jehly je nová technologie bezjehlové injekce a její aplikace v tetování - foto 1

Fakta o nové metodě vstřikování tekutiny (pigmentu, léků atd.) Pod kůži člověka

Vědci z University of Twente roky pracovali na způsobu, jak učinit injekce přijatelnější odstraněním jehel z procesu..

Proces tetování přirozeně není hlavním cílem práce vědců, ale v této oblasti bude vývoj více než použitelný.!

Vědci chtějí v první řadě prostřednictvím nového vývoje zbavit se řady zdravotních problémů spojených s výrobou a likvidací lékařských jehel, aby byl proces podávání léků méně bolestivý a děsivý. Představte si, kolik dětských slz během očkování nebo léčby by bylo možné jednoduše odstranit …

Díky práci týmu vědců vedených Davidem Fernandezem Rivasem byla vyvinuta technologie, která využívá laser a umožňuje vstřikovat tekutinu (nebo pigment v případě tetování) pod kůži bez přímého kontaktu s jejím povrchem..

Budoucnost tetování bez jehly je nová technologie bezjehlové injekce a její aplikace v tetování - foto 9

Budoucnost tetování bez jehly je nová technologie bezjehlové injekce a její aplikace v tetování - foto 8 Budoucnost tetování bez jehly je nová technologie bezjehlové injekce a její aplikace v tetování - foto 4

Pokud se pokusíme co nejjednodušeji a nejjasněji popsat princip fungování zařízení, pak je látka (kapalina) v úzkém kanálu s možností výstupu mikroskopickým otvorem. Tam se kapalina na okamžik zahřeje laserem na bod varu, což umožňuje, při zachování vlastností látky, přenést ji do plynného stavu (páry), čímž se zvětší objem a protlačí nejmenším otvorem šílenou rychlostí – 100 metrů za sekundu (360 km / h) … Při této rychlosti si látka nebo tetovací barva bude moci zachovat své vlastnosti a proniknout pod lidskou kůži, rychleji a prakticky bez bolesti..

Zní to šíleně? Ale toto zařízení může ve skutečnosti střílet kapalinu a velmi brzy bude schopno učinit proces tetování nejen bezbolestným, ale také bezkontaktním..

Samozřejmě, i když se jedná pouze o vývoj, nevíme, kolik bude zařízení stát a zda bude použito k tetování – způsobí revoluci ve světě tetování …

Pokud si ale představíme, že vědci budou schopni dosáhnout svých cílů, už začínám kreslit svět, kde děti nebrečí, když dostávají povinné očkování, v oceánu a na skládkách nejsou hory zdravotnického odpadu a já již necítí nepohodlí v ordinaci..

A tady je video od vývojového týmu: