zprávy

Chyba v novém tetování Orlanda Blooma

Jak se ukázalo, při zběžném pohledu na nové tetování Orlanda Blooma byla odhalena nepříjemná chyba, která okamžitě začala řezat oči osobě, která problematice rozumí. Informace, se kterými se níže seznámíte, budou zajímavé nejen pro ty, kteří respektují práci Orlanda Blooma, ale také pro ty, kteří plánují tetování s nápisem v jazyce, kterým sami nemluví..

Chyba v novém tetování Orlanda Blooma - fotografie pro web 1

Chyba v novém tetování Orlanda Blooma – fakta a fotografie

Před pár dny sdílel Orlando Bloom na sociálních sítích fotografii svého nového tetování, které vytvořil na počest svého syna a udělal to v nestandardním formátu, v podobě nápisu s tečkami a čárkami, v Morse kód.

Bezprostředně poté odborníci na publikaci „Podzemí“, Ve svém zpravodajském kanálu zveřejnili materiál, ve kterém jejich specialista na morseovku našel v tomto tetování nepříjemnou chybu.

Materiál říká, že buď Orlando sám nesprávně přeložil jméno svého syna, kvůli neznalosti Morseovy abecedy, nebo se obrátil na nekvalifikovaného specialistu. Výsledkem je, že jeho tetování místo požadovaného jména jeho syna „Flynn“ zní „Frynn“, tk. písmeno „L“ je přeloženo do morseštiny jako písmeno „R“.

Foto z Instagramu Orlando Bloom

Chyba v novém tetování Orlanda Blooma - fotografie pro web 3 Chyba v novém tetování Orlanda Blooma - fotografie pro web 2

Jak víte, jeho synovi – Flynnovi, je 9 let a jeho matkou je Bloomova bývalá manželka – Miranda Kerr.

Sám Orlando Bloom to komentoval a dodal, že čísla, která jsou na této kresbě tetování, jsou datum a čas narození jeho syna, jehož jméno je uvedeno níže ve formě teček a pomlček z Morseovy abecedy.

Pro tetování se Orlando Bloom obrátil na tetovacího umělce – Balaze Berxenyho, jehož práce s přímými liniemi se herci líbila. Vzhledem k výše uvedenému však výsledek vyvolává určité pochybnosti..

Foto ukázky tetování @balazsbercsenyi

Orlando Bloom samozřejmě není zdaleka první osobou, která se tetovala „chybou“, a v jeho případě s využitím tak originálního nápadu, jako je morseovka – to je celkem pochopitelné, protože dnes ji zná jen málokdo.

Co si myslíte o takových nápisech v tetování? Možná znáte morseovku a můžete něco přidat do našeho materiálu? Těšíme se na všechny vaše komentáře ve spodní části stránky..