zprávy

Další model oslepe kvůli tetování na oční bulvě

Novinový příběh o tom, jak tetování oční bulvy způsobilo problémům se zrakem jiného modelu.

Další model oslepe kvůli tetování na oční bulvě - příklady informací a fotografií

Další model oslepe kvůli tetování na oční bulvě – příklady informací a fotografií

Další model oslepne kvůli tetování na oční bulvě – fakta a fotografie

V posledních letech je tetování na oční bulvě (tetování na očích) stále oblíbenější a opakovaně jsme viděli příklady neobvyklých barev očí (oční bulvy), kterých lidé dosáhnou, když se rozhodnou vpravit do oční bulvy pigment. Ne každý, kdo se pro takové úpravy svým tělem rozhodne, však ví, jak na to a jaká rizika tento postup skrývá..

Úplně první zmínky o tetování oční bulvy se nám podařilo najít na síti v BME, který psal o tetování oční bulvy u dvou dobrovolníků, kteří byli provedeni – Luna Cobra.

Fotografie tetovacího modelu s vytetovanými očními bulvami anoxi_cime ze dne 01.03.2020 092

Postup pro tetování na oku zahrnuje injekci pigmentu do oblasti mezi sklerou a průhlednou oční membránou. Mimochodem, jediný žijící člověk na světě, který si dnes nechal vytetovat oči, je @theinfamousfarrahflawless. (Je však třeba poznamenat, že smrt ostatních nemá nic společného s tetováním na očích).

Jak říkají tetovací mistři, kteří praktikují tetování na oční bulvě, při správném tetování na oku tento postup nepřináší prakticky žádné nepohodlí, kromě malého a krátkého otoku, otlaků a mírné bolesti..

Fotografie tetovacího modelu s vytetovanými očními bulvami anoxi_cime ze dne 01.03.2020 087

Ale zároveň během posledních několika let všichni, kteří sledují novinky ve světě tetování, slyšeli nebo četli, že se tetovací modely opakovaně setkávaly s problémy po aplikaci takovýchto tetování. Například Amber Luquet uvedla, že kvůli tomuto postupu několik týdnů prakticky ztratila zrak.

Poslední nebo první tetování špatného oka v roce 2020

Podle autoritativního vydání „Daily Mail“ Alexandra Sadovskaya z Vratislavi, které je nyní 25 let, po tetování na pravé oko vyvinula bolest, její tatér řekl, že je to normální.

Fotografie tetovaného modelu s vytetovanými očními bulvami anoxi_cime ze dne 01.03.2020 070

Následně se dívka obrátila na specializovanou kliniku, kde jí lékaři vysvětlili, že na jejím pravém oku došlo k nenapravitelnému poškození a s největší pravděpodobností v blízké budoucnosti úplně ztratí schopnost je vidět – oslepla by v jedno oko..

Později byla provedena kontrola, která zjistila, že tatér, který provedl postup aplikace tetování na oční bulvu, použil nesprávný tetovací pigment (barvu), což vedlo k podobnému výsledku. Tatér zase vinu zcela odmítá a my s největší pravděpodobností brzy budeme svědky hlasitého soudního jednání..

Fotografie tetovacího modelu s potetovanými očními bulvami anoxi_cime ze dne 03/01/2020 059

Je třeba poznamenat, že samotná Alexandra Sadovskaya se neodradila a pod své selfie na Instagram zveřejňuje povzbudivé statusy, něco jako: „Mnoho zrakově postižených stejně nic nevidí, protože jejich srdce jsou slepá “.

Co si myslíte o příběhu Alexandry Sadovské, co si myslíte o tetování na oční bulvě? Nechte svůj názor v komentářích – to je pro nás důležité!

Fotografie tetovacího modelu s vytetovanými očními bulvami anoxi_cime ze dne 01.03.2020