zprávy

Je to ten nejoddanější ragbyový fanoušek neobvyklého tetování?

Co jste ochotni udělat pro podporu svého oblíbeného týmu? Myslíme si, že žádná z možností, která vás napadne, se nedá srovnávat s tím, co si mysleli fanoušci rugbyového týmu Manly-Warring Sea Eagles..

To je to, co nejvíce oddaný fanoušek neobvyklého fanouška tetovací rugbyové hry - foto 1

Neobvyklé tetování fanoušků rugby – fakta a fotografie

Dva fanoušci Manly vyjádřili svou lásku a podporu týmu velmi neobvyklým, až mimořádným způsobem – jeden z nich si nechal udělat symbolické tetování a druhý si úplně změnil jméno.

Některým fanouškům stačí, aby dostali od týmu autogram svého oblíbeného hráče, aby byli šťastní. Ale fanoušek Manly-Warring Sea Eagles Ay Redman mezi ně zjevně nepatří. Zdá se, že ten muž je doslova připraven zasvětit svůj život tomuto vzrušujícímu sportu, nebo spíše nejvýraznějším sportovcům..

Redman vyjádřil respekt ke skvělému hráči Stevu Menziesovi, přezdívanému „bobr“, natolik, že překonal všechny ostatní fanoušky. Na svém blogu Instagram muž ukázal nové tetování kresleného bobra v mužské uniformě a slavné helmě Menzies.

Pokud si myslíte, že stačí jedno tetování, tak ne: Redman se tam také nezastavil. Kromě přívětivé šelmy si na zápěstí orazítkoval i Menziesův zametací podpis. Stalo se to krátce poté, co získal autogram sportovního veterána. Nyní vzkvétání podpisu zůstane s Redmanem navždy.

“Díky Adamovi Galicovi Tattoosovi za tento vtipný obrázek, který jsme dnes vytvořili,” řekl tetovací muž na svém blogu. ” Dokonce se mi podařilo získat Steveův autogram, teď ho mám na zápěstí, “podělil se Redman o svou radost s předplatiteli.

Redmanův čin nezůstal bez povšimnutí. Sám Steve zveřejnil na Instagramu společnou fotografii s fanouškem a koláž jeho tetování. “Chci vyjádřit svou vděčnost @hashtagredmanovi za takovou lásku k @manlyseaeagles!”, Sportovec podepsal fotografii. “Dobrá práce!”

“Haha, jsi legendární bobr!” Odpověděl Redman. „Díky za autogram!“ Fanoušci sportovce také vyjádřili souhlas v komentářích k publikaci, roztomilý bobr nechal málo lidí lhostejných. Kdo ví, třeba se někdo rozhodne zopakovat Ayin čin v budoucnu..

Ten muž však nebyl jediným fanouškem, který se k takovému (upřímně řečeno zoufalému) kroku rozhodl. Mnoho fanoušků Manly rád vyjadřuje svou lásku k týmu velmi neobvyklými, a co je nejdůležitější, rozsáhlými způsoby..

Například oddaný fanoušek „Manlyho“ Davida Rutherforda si nezdobil kůži kresbami, ale jeho pocta týmu s ním určitě ještě dlouho zůstane. Muž si změnil prostřední jméno na „Orel“ (orel), aby tak prokázal svou upřímnou lásku. Jeho oficiální jméno je nyní David „Eagle“ Rutherford. Je dokonce těžké posoudit, čí čin se zdá být bláznivější: jeho nebo stále Redman?

To je to, co nejvíce oddaný fanoušek hry v ragby věnuje neobvyklému tetování - foto 2

Sám David však na svém činu nic zvláštního nevidí. “Chtěl jsem, aby každý viděl mé skutečné odhodlání – prostě miluji Manly -Warring Sea Eagles,” vysvětlil Rutherford v rozhovoru..

“Myslel jsem, že bych mohl týmu ukázat ještě větší podporu, a tak jsem z Eagle udělal své prostřední jméno,” dodal muž na svoji obranu. Zbývá doufat, že David nebude v tomto trendu pokračovat i se svými dětmi, je nepravděpodobné, že by ocenili vznešené podněty jeho otce..

Zdá se, že Ay a David jsou nejšílenější a nejzapojenější fanoušci Manly, že? Můžeme jen popřát všem týmům, aby si našli takové věrné fanoušky! Určitě taková lehkomyslnost vzbuzuje sebevědomí a pak se ani ten nejmocnější protivník rozhodně nebojí..

Podívejte se na video:

Připravil: MPRIBYTKOVÁ (Pribytkova Maria Alekseevna)